0

zgadzam się z tym

0

Mam pytanie czemu barcelona nie sciągnie Éder Álvarez Balanta ,tyle się o nim mówilo ?

0

Arda Turan czemu nie , jest on idealnym kandydatem do polepszenia pomocy w Barcelonie

0

Haha bardzo smieszne , ja gadam na powarznie Nieto co ty dzieciek z podwurka

0

pewnie Pedro oraz Alexis zostanom

4

lepiej żeby on tam trafił niż Ibrahim Afellay

7

Obyś grał w barcelonie do końca swojej karjery

0

Idealny kandydat na kapitana Barcy

0

Zarząd chce go bo jest tani

0

Niech ściągnom wreszcie pogbe,koke lub Juan Guillermo Cuadrado Bello a nie jakiś graczy co niepasujom do stylu barcy

0

Co wy z tym Denisem

1

Ja będe miał teraz urodziny i mam marzenie żeby Pedro został

0

dobrze by było jakby go kupili albo np:José María Callejón

0

Dajmy mu szanse przez jeszcze 1 sezon, a jeśli chodzi o to kogo trzeba sprzedać to tylko i wyłącznie daniego alvesa

0

Jeśli chcemy wygrywać to muśimy go kupić

0

dobry mecz w wykonaniu songa , chiałbym go zobaczyć przez jeszcze 1 sezon w barwach Barcelony

0

jak przecież alexis idzie do juve

1

kasa+daniel sturridge

0

Mam nadzieje że pedro i song zostanom z nami na kolejny sezon,kto wie może song wybije się i będzie grał lepiej niż busi

0

A gdzie Lilian Thuram ?

1

Kupić Sergio Agüero , a nie Thomas Müller

0

Ja chce by zostali: song,fabregas,pedro

1

Eliaquim Mangala

0

Moim zdaniem to co mówisz jest śmieszne.Srzedarz Alvesa , weź się ogarnij.
Martino powinie sprzedać Cuence oraz wypożyczyć Bartre na
1 sezon i kupić lepszego obrońce takiego jak np:Mangala, przez ten czas Bartra by się podszkolił

0

Jak to chciałbym zobaczyć w barwach barcelony ,takich piłkarzy jak Eliaquim Mangala,Paul Pogba,

0

Barca powinna wypożyczyć Bartre i kupić Mangale oraz sprzedać Cuence

0

Dobrze widzieć znowu Abiddala zdrowego

0

Ja uważam że Alba sobie poradzi i coraz lepiej będzie grał

0

Moim zdaniem Keita powinien zostac w barcelonie
Ale kto wie moze jeszcze wruci za 2 lata do barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?