patryk12224
Dołączył/a: lipiec 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zgadzam się z tym
0
Mam pytanie czemu barcelona nie sciągnie Éder Álvarez Balanta ,tyle się o nim mówilo ?
0
Arda Turan czemu nie , jest on idealnym kandydatem do polepszenia pomocy w Barcelonie
0
Haha bardzo smieszne , ja gadam na powarznie Nieto co ty dzieciek z podwurka
0
pewnie Pedro oraz Alexis zostanom
4
lepiej żeby on tam trafił niż Ibrahim Afellay
7
Obyś grał w barcelonie do końca swojej karjery
0
Idealny kandydat na kapitana Barcy
0
Zarząd chce go bo jest tani
0
Niech ściągnom wreszcie pogbe,koke lub Juan Guillermo Cuadrado Bello a nie jakiś graczy co niepasujom do stylu barcy
0
Co wy z tym Denisem
1
Ja będe miał teraz urodziny i mam marzenie żeby Pedro został
0
dobrze by było jakby go kupili albo np:José María Callejón
0
Dajmy mu szanse przez jeszcze 1 sezon, a jeśli chodzi o to kogo trzeba sprzedać to tylko i wyłącznie daniego alvesa
0
Jeśli chcemy wygrywać to muśimy go kupić
0
dobry mecz w wykonaniu songa , chiałbym go zobaczyć przez jeszcze 1 sezon w barwach Barcelony
0
jak przecież alexis idzie do juve
1
kasa+daniel sturridge
0
Mam nadzieje że pedro i song zostanom z nami na kolejny sezon,kto wie może song wybije się i będzie grał lepiej niż busi
0
A gdzie Lilian Thuram ?
1
Kupić Sergio Agüero , a nie Thomas Müller
0
Ja chce by zostali: song,fabregas,pedro
1
Eliaquim Mangala
0
Moim zdaniem to co mówisz jest śmieszne.Srzedarz Alvesa , weź się ogarnij.
Martino powinie sprzedać Cuence oraz wypożyczyć Bartre na
1 sezon i kupić lepszego obrońce takiego jak np:Mangala, przez ten czas Bartra by się podszkolił
0
Jak to chciałbym zobaczyć w barwach barcelony ,takich piłkarzy jak Eliaquim Mangala,Paul Pogba,
0
Barca powinna wypożyczyć Bartre i kupić Mangale oraz sprzedać Cuence
0
Dobrze widzieć znowu Abiddala zdrowego
0
Ja uważam że Alba sobie poradzi i coraz lepiej będzie grał
0
Moim zdaniem Keita powinien zostac w barcelonie
Ale kto wie moze jeszcze wruci za 2 lata do barcelony