patryk12224
Dołączył/a: lipiec 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rozumiem kroos jest dobry ale skupmy sie by pozyskac dobrego stopera
0
Chyba żę pozyskamy zamiast Mathiu jakiegoś obrońce z Villarreal CF , i włączymy w to dos santosa .
2
Kto wie może Puyol zostanie w przyszłości trenerem barcy b , a potem pierwszego zespołu , a narazie trzymam kciuki za Luisa Enrique
1
Zgadzam sie z tym , wolalbym juz Edgara le z barcy b,mlody i za darmo
0
Szkoda że on niema ofert z klubów Polskich
0
Widzicie Luis Suarez woli Barcelone , barco szykuj szybko 45mill+alexisa
1
Trzymajmy kciuki !
0
Co ty real ma Bala,Ronaldo,Benzeme który razem z reprezentacjom Francji gromi reszte drużyn w swojej grupie , na co im Suarez , to nam jest bardzo potrzebny nie im
0
No i to jest dobra opcja ale dać songa i 55 mln euro
0
Wole kogos z barcy b biz mathieu
0
W tym roku mundial jest taki nieprzewidywalny !
0
Dobrze mówisz
0
Włączmy go w operacje ściągnięcia Gonzalo Gerardo Higuaín
0
Oby Xavi został ,bo to co narazie jest to plotki
0
Sprzedajmy go I kupmy higuaina
0
Kasa za cecsca +kasa z alexisa =kupno Kuna aguero
6
Marquinhos to dobry transfer ale Mathieu to nie bo jest za słaby na barcelone już Marc Bartra jest od niego lepszy
0
Lubie Cesca Fabregasa ale to że pszeszesł do Chelsea to wina jest kibiców tych co na niego narzekali
0
Ciekawe co song pokarze na tym meczu
1
Dokładnie !
3
Rafinha lepszy niż jego brat Thiago
0
Mam nadzieje że kasa z tego transferu pójdzie na kupno Kuna Aquero
0
sorki to denis
2
kupić Éder Fabián Álvarez Balanta
0
dobrze mówi
0
dos santos idzie do Sevilli
0
na napad
1
Najlepsza opcja to kupienie Kuna aguero
0
E ja tam wole zeby barca powypozyczala tello,oier,cuenca,dos Santos,affelay , a bojan bedzie zmienikiem
0
Wszyscy powyżej , opócz mathieu to dobry wybór