1

Dziwi mnie to że trener wolał wziąść Munira niż Adame który lepiej by zagrał w tym meczu .

0

Jestem tego samego zdania co to bo tylko by był idealnym zmiennikiem.

1

Najlepszą opcją dla Barcelony jest to : Denis Suárez , Cristian Tello oni wracają a wypożyczeni zostają Samper , Adama , Sergi Roberto , Halilović .

0

Tak sobie myśle że morze jeszcze wróci do barcelony ale w roli 2 bramkarza .

0

A barca czemu nie walczy o mistrza klubowych mistrzostw swiata ?

0

Mam pytanie,powie mi ktoś za co jest ten znaczek pomiędzy nike a herbem barcelony ?

0

Chciałbym że by Mou prowadził Barce to typ trenera który dobrze umie stworzyć skład , z nim wygramy Lige .

0

No to jest dobra opcja zamiany na Di Marie.

0

Cóż zawsze zostaje włączenie do składu Edgara Ié i dać mu szanse rozwoju .

0

Chętnie bym zobaczył taki skład :
Jordi Masip
Martín Montoya
Bartra
Gerard Piqué
Adriano
Mascherano
Sergi Samper
Rafael Alcântara
Luis Suárez
Pedro
Messi

0

To nie jest wcale taki głupi pomysł ,jestem za tym pomysłem ale morze pomyślimy również nad ściągnięciem Jérôme Boatenga.

0

Z jednej storny to dobrze ale z drugiej nie bo niebędziemy mieć doświadczonego Po.

1

Ja już bym wolał Mourinho bo ma doświadczenie trenerskie i umie stworzyć dobry zespół a Xavi tych cech nie pośiada , chcecie wielkiej barcy to ściągnijmy Mourinho .Jak Xavi został by trenerem to by była powtórka z rozrywki tak jak ma to miejsce teraz pod wodzą LE .

0

Bierzmy Jose Mourinho albo Juppa Heynckesa który też nadał by się do Barcy jako nowy trener, bo z Bayernem Monachium wygrał Lige mistrzów i ma to doświadczenie którego brak Lucho.

0

Oprócz Reusa widział bym też Mario Götze w barwach Barcelony .

0

Albo kupić z Napoli Jose Callejona i by było dobrze .

3

Ściągnijmy Mou do klubu a nie kolejnego słabego trenera a i jeszcze na pszud koszulek powraca unicef.

0

Ja w tym meczu to zamiast Alby dałbym szanse Adriano.

0

Lepiej zrobmy tak wypozyczyc Sergi Roberto sprzedac alvesa ,tello wraca oraz Song
.

0

Morze kiedy Thomas Vermaelen wróci do gry to wtedy Barcelona będzie miała spokój w obronie .

0

Ale dobrze ze powiedział by zmienil kilku zawodnikow i domyslil sie ze pique i busqets sa w slabej dyspozycji

1

To tak jakbys sprzedam swoja matke

0

Najlepsze w tym wszystkim jest to że nie mamy ławki , ale jak wrócą Tello i Song to już będzie coś.

0

Ja bym widział na ten mecz taki skład:
Bravo
PO Montoya
Pique
Mathie
Alba
SPD Mascherano
xavi
Iniesta
Messi
Neymar
Suarez

1

Mam takie pytanie ? czy nikt nie wie jak sprawuje się Song w nowym klubie.

0

Szkoda bo liczyłem na niego bardzo,że wyzdrowieje i będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie.

0

Zobaczycie Pedro jeszcze odzyska swój dawny blask.

0

To dobra wiadomość będzie przynajmniej mógł już powalczyć o miejsce w pierwszym zespole ,tez czekam na pozwolenie na grę Rafy i Thomasa Vermaelena.

5

Najchętniej to bym widział w meczu z Psg , Pique I Mathieu.

0

Suárez zadebiutuje w el Clásico!
Oznacza to ni mniej ni więcej, że Suárez - o ile nie złapie żadnej kontuzji - będzie mógł zadebiutować w oficjalnym meczu w barwach Barcelony 25. października. Wtedy też zaplanowany jest mecz ligowy "Blaugrany" z Realem Madryt.

Przypomnijmy, że Urugwajczyk zadebiutował już nieoficjalnie w koszulce Barcelony, w spotkaniu z Club León w Trofeu Joan Gamper. Tamten mecz został połączony z prezentacją Suáreza jako nowego piłkarza klubu ze stolicy Katalonii.

Do 24. października, Suárez nie może rozgrywać oficjalnych meczów zarówno w barwach klubu, jak i reprezentacji. Zakres kary został zmniejszony o zakaz stadionowy oraz zakaz trenowania w klubie po posiedzeniu CAS z 14. sierpnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?