3

To tylko pokazuję to ze pikarze Barcelony maja w nosie klub i czy ten klub ma kryzyz finansowy czy nie , mam nadzieje ze jak juz liga zacznie normalnie funkcjonować to odejda te pseudogwiazdeczki a przyjdą pikarze którzy będę chcieli oddawac pot i lzy na boisku dla Barcelony.

1

Z jednej srony ch..owo bo Barca przegrala tak ważny mecz z drugiej to w sumie dobrze bo kazda porażka przybliża ten ch.owy zarząd to zmiany, De Jong wczoraj grał w stylu Rakiticia nawet bym powiedział ze gorzej niz on , Real super moze niw gral ale wystarczyło to by pokonac Barcelone , Barcelona na ten moment to klub wzajemnej adoracji jezeli chodzi o piłkarzy graja kiche i nic sobie z tego nie robią tylko mówią ze trzeba cps poprawić, oni tak gadają juz od czasów Valverde a poprawy jak nie bylo tal dalej nie ma .

1

Masakra jest to co sie teraz dzieje, serce sie kroi jak widze moja ukochaną Barcelonę ktora tak gra ze az oczy bolą, zebys wyjść na dobra droge to trzeba po pierwsze zmienić skład bo u nas grają same gwiazy za grubą kase którzy są kompletnie bez formy i to od dluzeszego czasu , pożegnać ten głupi zarząd i znaleźć trenera na miarę Barcelony jeżeli to sie nie spełni to będzie jak do tej pory czyli dno .

0

Fajnie by bylo jakby wyleciał juz teraz a Xavi skoro nie chce prowadzic Barcy to niech dadzą do końca sezonu trenera Barcy B .

0

Po co oni go bronia nie rozumiem tego graja padake Barca stracila swój styl gry wyniki sa tragiczne , to cud ze mamy lidera ale z takq gra długo go nie bedziemy miec , mam nadzieję ze wywala Valverde i przy wyborach na prezydenckich klubu wygra ktos inny niz Bartek trzeba oczyścić ten klub z Valdkow i Bartkow , zmienić sklad i wszystko będzie dobrze przynajmniej ja tak sądzę.

5

Nie jestem jasnowidzem ale przewiduje ze Valverde powie na konferencji ze trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu xD xD xD xD

3

Czemu kibice sie nie wkurza i nie domagają sie od zarządu zmiany trenera.

0

@hihohihox a Gerardo Martino jak ocenisz ?

0

Valverde niczym Palpatin w Star wars objął stery i zniszczył Klub od środka xd

0

@nietoperz Blanc tez mógłby być

0

@Bagsik88 no mi chodzi o defensywe.

0

Przydał by się nowy trener bo przy Waldku on się nie rozwinie tak jak trzeba .

4

Mourinhio bylby 100razy lepszy niz ten caly Valdek .

1

@antonioo ja tez ogladalem ten mecz i uwazam ze kobiety ktore sedziowaly w tym meczu to mialy opozniony zaplon , wystarczy zobaczyc sytuacje ze spalonym , widac ze kobiety jeszcze nie sa gotowe aby prowadzic takie mecze jak chocby ten wczoraj , jednym slowem niski poziom sedziowski .

3

Rakitic jest bardzo dobrym pilkarzem ale przy tym trenerze nie może rozwinąć skrzydeł, najlepsze rozwiązanie to było by zwolnienie Valdka i zatrudnienie trenera z wyższej półki.

4

Jak tal dalej pójdzie to lepsze będzie oglądanie Barcy B xD

2

Blanck ,Koeman, Ten Hag ewetualnie  Roberto Martinez ,lepszych kandydatów na obecną chwilę nie ma.

0

@MarioVeB! Widziałeś Semedo w meczu z Liverpoolem, on jako jeden z nielicznych coś gral walczył widac ze byl głodny gry .

1

Brawa dla Semedo i Vidala bo tylko oni wczoraj coś pokazywali i widac bylo ze chcą grac bo po reszta zespolu to dramta i padaka .

0

Trzeba zrobić nową Barcelone z nowym trenerem i piłkarzami,
Stegen
Semedo
Lenglet
Umtiti
Ktos nowy na LO bo Alba sie wypala
Co do pomocy to widział bym to tak Vidal , De Jong ,Alena
Messi i ściągnąć kogoś na Środek ataku i dac szanse Dembele bo pomimo kontuzji to nadal pilkarz z wysokimi umiejętnościami.

0

Faktycznie , pomylio mi sie Bilbao xd

0

W sumie dobrze ze tam idzie , pogra w dosyć dobrej drużynie i kto wie moze się tam rozwinie .

1

Dawac Fabiańskiego na 2 bramkarza , doświadczony oraz solidny bramkarz.

0

Jescze jeden sezon zagra i odejdzie , wogole wielki szacun dla Ivana za to jakim jest piłkarzem i ze tyle dobrego zrobil dla Barcy .

0

Właśnie oto mi chodziło zeby Cillessen zagrał albo jakiś z Barcy B .

2

Jedynie co mi się nie podba to to ze Stegen broni , co jak co ale on powinien odpocząć tym bardzie ze przed nami ciężkie mecze .

0

Sanczo w BVB gra i jest Anglikiem z bardzo dobrym potencjałem i juz gra dobrze a ma 19lat.

3

Jak ja widze te nowe koszulki mojej ukochanej drużyny,
to noz w kieszeni mi się otwiera xD

1

Antoni miałeś swoje 5min , teraz to mozesz pocałować Barce w nos za to ze nie poszedłeś do niej .

0

Real wygra chociaż wolałbym zeby Ajax awansował bo widok odpadajacego Realu z LM byl by bezcenny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?