6

Chociaż wygraliśmy ostatnio z Realem i dzisiaj mam nadzieje ze to się uda , to i tak kibice Realu będą mówić ze są lepsi bo wygrali 3 razy z rzędu LM , jednym słowem żal im tyłek sciska i tyle ze Barca jest lepsza.

2

Dobry żart Xd , widziałeś go w Monaco jak gral na środku, pewnie nie bo skoro napisałeś ze sie nie nadaje , on na środku bardzo dobrze by sie sprawdzil .

1

Licze na pomoc w przyszlym sezonie Rakitic, Busi,De Jong xD

0

Zgadzam sie z tobą w 100% , to jest piłkarz ale na miarę Eibaru , Levante , Getafe xd

1

Jak Barca wystawi Vidala i Boateng na mecz z Realem to się = Ramos pełne gacie xD

2

To juz nie lepiej kupic Peszkina ktory jest uniwersalnym zawodnikiem ktory moze grac na kazdej pozycji , tak sie sklada ze jest do wyjecia z Lechi prawie ze za darmo xD

1

Ja jestem zdania ze powinniśmy zrobić kupic De Lighta , wziąść Rabio skoro bedzie dostepny za darmo i dac spokój sobie z De Jongiem , nastepnie sprzedac szrot typu Munir,Samper, Rafinhia,Verma,Denis.

0

Mam nadzieje ze się mylę ale uważam , ze już nie wróci do podstawowego składu bo wystarczy ze przyjdzie ktoś nowy , będzie miał dobra formę i Umtti odejdzie z Barcy, jak dla mnie to jest to głupota ze nie chce robić operacji która mu pomoże a tak to jak będzie grał to mu się to może nawrocić .

0

Dna Barcy ma bo juz gral w Barcelonie a pozatym to jest napastnik który ma bardzo dobry instynkt strzelecki , po tym sezonie pasuje szukac następcy Suareza.

2

Bez sensu to juz lepiej sprzedac Suareza i dołożyć trochę kasy i kupic Mbappe ktory idealnie by sie wpasowal w nas styl gry , co prawda on gra teraz jako prawy napastnik ale w Monaco gral na środku i byl kocurem .

4

Paco u nas by szalał jakby gral a tak jest prawda ze nie dostawal zbytnio szans u nas a i tak z pare bramek mial grajac dla nas.

3

Sędziowie w la lidze sa tacy sami z Varem jak i bez niego nic sie nie zmieniło nadal jest to samo szambo .

5

Pogba by pasował do Barcy bardziej niz do United , nie dziwcie ze Pogba gra tam sredio bo przyczyna jes Mourinho i jego taktyka on jest dobrym trenerem ale nie umie wykorzystać w pełni tego skladu co ma .

0

Dobrze gadasz bo Alba ostatnio gra slabie ale nic dziwnego skoro nie ma konkurenta na swojej pozycji ktory moglby przycisnąć Alba aby walczyl o miejsce w podstawowym składzie, ale to byly p8ekne czasy Maxwel i Adriano jako zmiennicy na naszej lawce , Digne tez zly nie byl i bez sensu bylo go sprzedawac skoro i tak nikt z dwójki Miranda czy Cucurella nie zostal stalym zamiennikiem Alby .

1

Pique ostatnio gra taka padake ze ręce opadają przez niego Barca traci bramki , Umttiti sam nic nie zdziala potrzebuje dobrego partnera na srodku , mam nadzieje ze Lenglet bedziee gral zamiast Pique w najbliższych meczach .

30

Zapomnieli wspomnieć o naszym zajebistym zmienniku Adriano , który jak wszedł na boisku to gral odważnie i pokazywał klase na boisku choć nie byl jakaś gwiazdą.

12

Rakitic tymi slowami pokazuje jakim jest piłkarzem, Psg myślało za kase mogą miec kazdego i ze kupia go jak tego nsjemnika Neya a tu taki wałek , dzieki Rakitic jesteś wielki .

8

Co nie dorasta do piet Miny jak Mina zabłysnął tylko 3 golami na mundialu , Vidal to jest zastępstwo Paulinho , wiec zjedz snicersa bo zaczynasz pierdoly gadać xD

0

Sprzedac jego i Paco to bedzie git , albo chociaż wypożyczyć Denisa , bez kontuzji czy z nia to jest jedno i to samo czyli poziom takiej Girony czy Levante , Rafa nam da owiele wiecej odpukac jesli nie dostanie kontuzji .

1

Nie wiem co tak dużo osób sie na noego uwzielo Parejo to moze nie jesr piłkarz swiatowego topu ale jest zawodnikiem który umie rozgrywać pilke w srodku pola , ale i tak u2azam ze nam jest on ni3 potrzebny Barcelona to za wysok8e progi dla niego ,nie kupujmy narazie nikogo trzeba sprzedac Marlona , Vidala , Munira , Gomesa i Rafinhie oraz Digna i w ich niejsce jakis nowy pomocnik i za Digna dac Cucurella na zmiennika dla Alby .

9

W pełni sie z tobą zgadzam z calym szacunkiem dla niego ale wedlug mnie nie zasłużył na to bo w tym sezonie co byl to niewyroznial sie na tyle zeby mial zasluzyc na podwyżkę.

17

To spoko bo bedzie nadal w fifie bo liga Japonska jest w fifie

0

Neymar tez celebrowal pare razy bramke i calowal herb Barcy , wiec ja bym sie tak zbytnio na to nie niestawial ze zostanie , jak to mowia wszystko wyjdzie w praniu .

1

Iniesta ladnie zagral jak na swoj wiek gosc miazdzy system , ladnie mu wyszlo podanie do Leo . Dziwi mnie to ze Valverde nie wzial na ten mecz Paco ktory moze wiecej dal by w ataku niz Suarez , a co do Dembele tez tak bym ztobil ze nie wpuscil bym go , gosc jest swiezo po kontuzji i przykro by bylo jakby mu sie odnowilo .

1

Mi sie najbardziej podobaly stroje z sezonu 2008 te co byly do polowy czerwone a do polowy niebieskie oraz te z sezonu 2016/17 ale te tez nie sa zle .

0

No dobra ale sam zobacz że neymar bardziej świeci w reklamach niż na boisku .

18

Ewidentnie widać że racje ma Unzue , bo Neymar zmienił się bardziej w gwiazdora niż światowej klasy piłkarza , według mnie Neymara stać na więcej ale nie on woli być królem w mediach niż walczyć o swoją kariere .

0

Co jak co ale dodatkowy napastnik by się sprzydał bo mamy tylko 1 na zmianę więc jest lipa w tamtym sezonie było spoko bo mieliśmy sandro i munira na zmianę .

0

Nie wiem jak reszta ale według mnie Javier Mascherano powinien zostać może już nie gra tak jak kiedyś ale na ławkę się jak najbardziej nada też jego doświadczenie przyda się młodym zawodniką barcy .

0

To jest jego dopiero pierwszy sezon w barwach Barcelony dajcie mu więcej czasu bo co jak co to on ma duży potencjał na stanie się jednym z topowych pomocników , mi na ten moment nie podoba się jego gra ale wieże że w końcu odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?