0

Według mnie jest tylko 3 kandydatów na miejsce trenera Barcy :
Laurent Blanc,Giovanni van Bronckhorst , Ronald Koeman , wszyscy grali w barcelonie więc ją znają tak samo jak Enrique i są idealnymi kandydatami .

1

Taka jest prawda że Kami może iż nie jest klasowej światy bramkarzem to udowania że jest jednym z najlepszych bramkarzy laliga.

0

Ja widzę to tak nasz pierwszy skład na mecze ligowe i ligi mistrzów :
Bravo-Vidal-Pique- Umtiti -Alba-Busi-Gomes-Iniesta- -Messi-Suarez-Neymar

3

Ja też wole osobiście Bravo i jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie szkopa i ustawienie w roli 2 bramkarza Masipa .

0

To nie lepiej kupić Wilfrieda Bonego który jest dobrym zmienikiem w Manchesterze City i jest do wyćiągnięcia za mniejsze pieniądze .

2

Najlepsza opcja w tej chwili dla Halilovicia będzie Malaga gdzie coraz to cześciej stawiają na młodych lub Sevilla.

2

Co wy oszaleliście , przecież Deulofeu jest tylko i wyłącznie stworzony do gry w lidze Angielskiej a nie w hiszpańskiej przecież wszyscy dobrze pamiętamy jak grał w Sevilli , już prędzej widział bym u nas Denisa Suáreza oraz Halilovicia .

0

Brać Pogbe na śp , Marco Reusa na śpo oraz Zoume na obronę i jeszcze Nolito na zmiennika wziąść .

0

A może jego sprowadzimy jako następce pedro ?

0

Qatar Airways steidium

1

Nolito według mnie jest idealnym kandydatem by zastąpić Pedro .

0

W tym sezonie mocnymi drużynami będą Sevilla, Atlético Madryt i oczywiście nasza duma katalonii na szczycie ligi .

2

Ja się pytam gdzie są tacy gracze? jak Maicon ,Thiago Silva , Felipe Melo, Philippe Coutinho , Neto.

1

Nolito idealnie by się nadawał na następce pedro , to nie jest wcale taki głupi pomysł go sprowadzić .

1

Jak nabierz doświadczenia to wróże mu przyszłość związaną z Barceloną

0

I jeszcze Edgar Ie pośiada talent który trzeba oszlifowac w ten sposób że dawać mu więcej gry w primera division

3

Kosmiczne trio nie do zatrzymania najlepszy napad na świecie

0

Dobre były te stroje co pisało qatar fundation.

0

Powie mi ktoś ,kiedy barca zagra w nowych strojach ? , bo na przykład Milan i Bayern już grali w nowych strojach .

2

Jak dla mnie to może wygrać Bartomeu byle by tylko sprowadził Pogbe .

0

Dziękujemy ci Mathieu za uratowanie nas w tym meczu.

0

Może i masz racje ale patrząc na ostatnie mecze celty to widać wyraźnie że nie są oni w najlepszej formie, a jeżeli barca ma uważać na któregoś z piłkarzy celty to tylko na Nolito.

1

Mathie swoim golem w dzisiejszym meczu zamyka usta wszystkim hejterom którzy tak na niego narzekali po przejściu do Barcelony.

0

Ja w następnym spotkaniu wystawiłbym Montoye , bo to co Dani Alves dziś pokazał to parodia.

1

Ten mecz to głównie wina Daniela Alvesa i może Lucho , zastanowi się poważnie kogo wybrać na pozycje prawego obrońcy w następnym meczu.

3

Z tej piątki najbardziej chciałbym Pogbe , Danilo i chyba każdy użytkownik tej strony się ze mną zgodzi.

0

Z tego co widzę to De Sciglio w tym sezonie nie szokuje , za to Danilo to świetny zawodnik z dużym potencjałem już bardziej jestem za ściągnięciem Danilo i jeszcze przydało by się pozbyć Vermaelena i kupić Álvareza Balante .

0

I to pokazuje że Barcelona chce jeszcze bardziej spaść z poziomu na którym się obecnie znajduje . Ktoś kto był trenerem Lecha i Polonii ma zostać dyrektorem sportowym Barcelony, to tak samo jakby Obraniak miał zostać trenerem Realu Madryt czyli żenada , na dodatek te cyrk z tymi nowymi strojami które przypominają stroje Granady.

0

Z tego co mi wiadomo to w romie też był konflikt i to na lini totti-Enrigue.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?