patryk12224
Dołączył/a: lipiec 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładnie Eto dograł piłke Messiemu na głowe ,poczym Messi zdobył bramke.
0
zgadzam się
0
W reprezentacji Francji Mathieu zagrał dwa mecze.Ja mógł zagrać tylko dwa mecze w reprezentacji ,śmiech.
0
Chciałbym zobaczyć Halilovica razem z Ivanem Rakitićiem na boisku.
5
Lepiej żeby został , kto wie może ten sezon będzie dla niego lepszy.
1
To został tylko i jeszcze jeden środkowy obrońca i jeden prawy obrońca.
0
A czy będzie transmisja w telewizji ?
0
W Stoke City już gra oprócz Bojana jeden z były zawodnik Barcelony,czyli ŚO Marc Muniesa Martínez.
1
dobry pomysł tylko że mało realny.
0
Marquez byłby prawie za darmo , Mathieu gdyby był dobry to by dostał powołanie do kadry , ale niestety nie dostał bo jest już za słaby na kadre a Marquez dostał powołanie mimo swojego wieku , nadal pokazuje się w dobrej formie.
3
Tylko nie Mathieu ,już Marquez jest lepszy.
0
Kupić 1 obrońce a drugiego z barcy b sćiągnąć.
0
Lepszy on niż Mathiu.
0
Też się zgadzam z twoją opinią bo Afellay ma wielkie możliwości ,mam nadzieje że zostanie i w tym sezonie niech nastrzela bramek.
0
Dobry mecz Barcy, ale mogli się postarać o więcej bramek.
0
Mi się podobali Afellay,Roma,oraz Deulofeu
0
Ciekawe jak spiszą się bramkarze, już nie moge doczekać się tego meczu.
0
E mam takie pytanie na jakiej stronie zobacze piłkarzy w tych strojach wyjazdowych
1
Javier Mascherano dobrze zrobił że podpisał kontrakt i ciesze się z jego dobrego występu na Mundialu w Brazylji .
0
Chce żeby Afellay został dlatego że wierze w jego możliwości , oraz wielki potencjał, morze nie pokazał w pełni swojego talentu, bo to wina tych jego kontuzji .
0
Szkoda że nie było ich 2 dni temu kiedy byłem na stadionie
0
Lepiej żeby został bo potrzebujemy zmienników,jak będzie grał dobrze to podwyższy się jego wartość na rynku transferowym.
1
Eto i Ibra
0
To jest wszystko chore , wczoraj pisało że Alexis pozostanie Barcelonie a dziś piszą że klub chce by znalazł nowy klub.Moim zdaniem Alexis jest lepszy od Suareza jest przede wszystkim młodszy od Suareza co oznacza że będzie się dalej rozwijał.
0
Kupcie też obrońce np Bruno Martins Indi
0
Ja mam taki pomyśl niekupujmy napastnika bo mamy Alexisa ,który się rozwinął na mundialu tylko kupić środkowego obrońcy typu Mangala,benatia,indi z Holandii a nie Mathieu który pogra 3 sezony , i potem co albo koniec jego kariery. Albo do innego klubu, ja nie wątpię że jest dobry ale barca potzebuje obrońcę na parę lat.
0
Ja uważam że Alexis jest lepszy od Suareza
0
Na tym mundialu udowodnił swoją wartość
1
Charakterystyka: Silny w walce o górne piłki, szybki i trudny do przejścia - Song posiada cechy perfekcyjnego defensywnego pomocnika. Imponuje charyzmą i znany jest z nietuzinkowych asyst. Dzięki swoim 185 cm wzrostu jest również bardzo przydatny przy stałych fragmentach gry. Warto wiedzieć, że karierę zaczynał jako środkowy obrońca.
0
A może zrobić coś takiego kupić 1 pożądnego obrońce a drugim by był Song tak jak było w przypadku Javiera Mascherano , przecież Song kiedyś grał na obronie