0

Ładnie Eto dograł piłke Messiemu na głowe ,poczym Messi zdobył bramke.

0

zgadzam się

0

W reprezentacji Francji Mathieu zagrał dwa mecze.Ja mógł zagrać tylko dwa mecze w reprezentacji ,śmiech.

0

Chciałbym zobaczyć Halilovica razem z Ivanem Rakitićiem na boisku.

5

Lepiej żeby został , kto wie może ten sezon będzie dla niego lepszy.

1

To został tylko i jeszcze jeden środkowy obrońca i jeden prawy obrońca.

0

A czy będzie transmisja w telewizji ?

0

W Stoke City już gra oprócz Bojana jeden z były zawodnik Barcelony,czyli ŚO Marc Muniesa Martínez.

1

dobry pomysł tylko że mało realny.

0

Marquez byłby prawie za darmo , Mathieu gdyby był dobry to by dostał powołanie do kadry , ale niestety nie dostał bo jest już za słaby na kadre a Marquez dostał powołanie mimo swojego wieku , nadal pokazuje się w dobrej formie.

3

Tylko nie Mathieu ,już Marquez jest lepszy.

0

Kupić 1 obrońce a drugiego z barcy b sćiągnąć.

0

Lepszy on niż Mathiu.

0

Też się zgadzam z twoją opinią bo Afellay ma wielkie możliwości ,mam nadzieje że zostanie i w tym sezonie niech nastrzela bramek.

0

Dobry mecz Barcy, ale mogli się postarać o więcej bramek.

0

Mi się podobali Afellay,Roma,oraz Deulofeu

0

Ciekawe jak spiszą się bramkarze, już nie moge doczekać się tego meczu.

0

E mam takie pytanie na jakiej stronie zobacze piłkarzy w tych strojach wyjazdowych

1

Javier Mascherano dobrze zrobił że podpisał kontrakt i ciesze się z jego dobrego występu na Mundialu w Brazylji .

0

Chce żeby Afellay został dlatego że wierze w jego możliwości , oraz wielki potencjał, morze nie pokazał w pełni swojego talentu, bo to wina tych jego kontuzji .

0

Szkoda że nie było ich 2 dni temu kiedy byłem na stadionie

0

Lepiej żeby został bo potrzebujemy zmienników,jak będzie grał dobrze to podwyższy się jego wartość na rynku transferowym.

1

Eto i Ibra

0

To jest wszystko chore , wczoraj pisało że Alexis pozostanie Barcelonie a dziś piszą że klub chce by znalazł nowy klub.Moim zdaniem Alexis jest lepszy od Suareza jest przede wszystkim młodszy od Suareza co oznacza że będzie się dalej rozwijał.

0

Kupcie też obrońce np Bruno Martins Indi

0

Ja mam taki pomyśl niekupujmy napastnika bo mamy Alexisa ,który się rozwinął na mundialu tylko kupić środkowego obrońcy typu Mangala,benatia,indi z Holandii a nie Mathieu który pogra 3 sezony , i potem co albo koniec jego kariery. Albo do innego klubu, ja nie wątpię że jest dobry ale barca potzebuje obrońcę na parę lat.

0

Ja uważam że Alexis jest lepszy od Suareza

0

Na tym mundialu udowodnił swoją wartość

1

Charakterystyka: Silny w walce o górne piłki, szybki i trudny do przejścia - Song posiada cechy perfekcyjnego defensywnego pomocnika. Imponuje charyzmą i znany jest z nietuzinkowych asyst. Dzięki swoim 185 cm wzrostu jest również bardzo przydatny przy stałych fragmentach gry. Warto wiedzieć, że karierę zaczynał jako środkowy obrońca.

0

A może zrobić coś takiego kupić 1 pożądnego obrońce a drugim by był Song tak jak było w przypadku Javiera Mascherano , przecież Song kiedyś grał na obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?