0

Moim zdaniem to on oraz Rafinhia , Sandro będą w przyszłości wielkimi gwiazdami Barcy.

3

Ja też nie mogę się doczekać jego debiutu , kto wie morze nasz środek obrony będzie się składał z Vermaelena i Mathie.

1

Dobrze mówisz, mam takie samo zdanie jak ty .

0

I tak ma być i tak ma zostać!

0

Dobry mecz w wykonaniu Sandro .

0

Najbardziej ciekawi mnie gra Jonathana , tu u nas łapał kontuzje i nie miał jak wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie a tam nie wiadomo co pokarze .

0

Ja to bym chciał zobaczyć thomasa vermaelena na boisku ,oraz Neymara.

3

Sądze że w tej LM daleko zajdzie liverpool ,As Roma.

0

Coś mi się wydaje że będzie podobny do Sylvinho , chodzi mi o styl gry .

1

Lepiej dla nas będzie jeśli Song zostanie ,w końcu mamy te głupie sankcje.

0

juz niemoge sie doczekac meczu z realem.

0

Ciekawe co pokaze munir , oraz tyton w tym meczu.

2

Arabscy szejkowie i ich pieniądze robią swoje , tak to jest w przypadku City oraz PSG .

1

Munir , Adama do pierwszego składu !

0

Ja to bym dał szanse Martínowi Montoyi , i stawiał w meczach częściej na niego.

0

Zachowuje się jak młody Cr7 ,wtedy to grał samolubnie ale w końcu zaczął grać zespołowo .

1

Czemu Dongou i Adama nie trenują , ja tego nie rozumem czemu Gerard Deulofeu został wypożyczony ,już był Evertonie i się ograł , to czemu Luis Enrique go wypożyczył , po to aby w jego miejsce wszedł Munir z Barcelony B.

1

9. Wycisnąć jeszcze więcej z Deulofeu
Podczas presezonu Luis Enrique nie daje młodemu skrzydłowemu tylu szans co na przykład Munirowi. Szkoleniowiec przyznał, że grający w ostatnim sezonie w Evertonie piłkarz świetnie rokuje, ale musi poprawić grę w obronie. To właśnie najważniejsze zadanie trenera, jeśli chodzi o Gerarda Deulofeu.

1

Hyba że Luis chce go wypożyczyć by w jego miejscy wskoczył ktoś z barcy b .

1

Czemu nie włączyć w transfer Cuadrado ,Daniego .

4

Sergiego Roberto powni wypożyczyć .

0

A tak się cieszyłem że wreście ktoś konkretny na obrone , chociaż jakby to sobie poukładać to Mascherano na obrone , Song zostaje i tylko potrzeba transferu na PO czyli ściągnięcie Cuadrado.

0

Song może też grać na pozycji ŚP.

3

Ciekawe co tam w sprawie Songa,bo jeżeli chodzi o moje zdanie to chciałby żeby został na kolejny sezon, a Alvesa sprzedac i kupić Cuadrado.

0

Coś tak czuje że w tym sezonie zdobędziemy co najmniej puchar króla.

0

Zrubmy to samo co zrobiło Chelsea czyli oni ściągnęli drogbe a my ściągmy spowrotem ronaldinho.

0

Kupić cuadrado a zamiast transferu Brazylijczyka dać do pierwszego zespołu Edgara le.

0

Barca potrzebuje stopera ,to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest dołączenie Edgara Ié do pierwszej drużyny.

1

Niech sprzedadzą Marquinhosa do nas .

2

Eto spowrotem do Barcelony !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?