pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DonMatteo901
Jak rozumiem pokazujesz wystąpienie Błońskiej która nie pozwala na zaprzysiężenie Dudy w Sejmie? W innym przypadku byś się ośmieszył.
0
@ObiektywnyKibic121
Ja coś takiego pisałem?
0
@pt9
Dziwne, bo wiele osób obarcza go za obie bramki.
0
@Derean
Wskaż czego dotyczą moje komentarze odnośnie Busquetsa w dzisiejszym spotkaniu
1
@itmustbejoke
Zagrał słabo w meczu, przyczynił się do utraty pierwszej bramki, ale obarczanie go winą za drugą jest żałosne
0
@Barcza223
To przeczytaj komentarze po bramce
45
Uwielbiam ramblę
Messi źle podał, wina Busquetsa :)
Zaraz ktoś napisze że Busi szturmuje Kongres
0
@szymekbarca
W tym sezonie grał jako pivot lub jako jeden z dwóch pivotów i wyglądało to słabo.
0
@szymekbarca
To kto by bronił ? Puig i Pedri to praktycznie ofensywni pomocnicy a de Jong równiez obecnie gra na tej pozycji.
12
Niestety obrona nie ma głębi. Przy kontrach leżymy. Przy lepszym zespole z dwie kontry Bilbao mogłyby się inaczej potoczyć. Teraz gramy w obronie dwoma stoperami i Busim jako cofnięty defensywny pomocnik. NIe ma wsparcia nikogo innego. Koeman ustawił tak, że w linii ataku mamy 5-6 przy ataku pozycyjnym. De Jong znów gra bardzo wysoko i dzisiaj oprócz początku gdzie nie wracał gra bardzo dobrze. Busi dobrze w rozgrywaniu ale słabo w obronie i popełnił błąd przy stracie bramki, nie powinien wychodzić do przodu. Fajnie Pedri i Leo z dużym zaangażowaniem i kreatywnością, Griezmann słabiutko i problemy Dembele z opanowaniem piłki.
0
@Xxxbarca4ever To dałeś merytoryczny wpis. Ale spoko będą zielone.
0
@Xxxbarca4ever
A kogo innego ? Pjanic jest równie wolny a de Jong odpuszcza powroty?
0
@draxidox
Inne pozycje. Niech mi ktoś powie że Ter Stegen lepszy niż Leo. Koeman zmienił ustawienie i de Jong gra bardzo wysoko a nie jako pivot.
0
@AmigoBlancos
Dziwne, że Barcelona przegrała z Juventusem miesiąc temu pierwsze miejscce w grupie 0-3, Busquets nie grał. Napisałeś pod publiczkę :(
0
@MarFan
Zrobią reasumpcję, Sasin zorganizuje.
0
@BaroPodertos
Co oznacza, że powinien grać mniej? Od 16 spotkań nie grał pełnego spotkania w którym grał, a były takie w których nie grał a jak to odbiło się na drużynie? Wystarczy przypomnieć sobie mecz z Juventusem.
0
@wodnik_szu
Zauważyłeś co napisałeś? "To gość na lata do środka pola". Jego lepsze statystyki wynikają z przesunięcia go do ofensywy. Jako pivot się kompletnie jak n razie nie sprawdził, co pokazał początek sezonu. Koeman przesunął jako środkowego pomocnika, ofensywnego czy nawet fałszywą 9. Jak możesz to wskaż w których elementach się poprawił? Nie mówię, że tak nie jest, ale napisz.
Co do pressingu de Jonga popatrz na spotkania choćby z Realem czy Juventusem, może się coś rozjaśni. Busi ma słaby pressing ale się lepiej ustawia, de Jong ma słaby pressing, odpuszcza zawodnika którego kryje i się źle ustawia.
0
@FutbolToMagia
Jak zwykle zero argumentacji. Pozdrawiam, świetnie się bawiąc po twoich wpisach.
0
@kakusus
Laporta stawia na pewna normalnośc i przejrzystość. Tu masz wywiad z Laportą. https://www.fcbarca.com/98012-laporta-niech-inni-kandydaci-robia-co-chca-ja-skupiam-sie-tylko-na-tym-zeby-zostac-prezydentem-24-stycznia.html
Nie obiecuje kogo sprowadzi, nawet nie obiecuje że Messi zostanie, raczej opiera sie na swoim autorytecie, szkółce i wcześniejszych sukcesach. laporta jest faworytem więc Font musiał przedstawic bardziej konkretny program i zdobyć socios.
1
@FutbolToMagia
"Chłopie, ja nawet nie czytam za bardzo Twoich komentarzy, a już szczególnie omawiane przez Ciebie sytuacje". - bo zyjesz wyobraźnia a nie rzeczywitościa. Pokazuje Ci realne zachowanie Semedo. 3 sytuacje których jego nowa druzyna traci bramki. Znaczy to, że piszesz o zawodniku którego gry nawet nie oglądasz.
"Pokazałeś, że nie znasz się na piłce, gdy opisywałem zagranie po zagraniu mecz Nelsona, gdzie był najlepszy na boisku, a Ty te zagrania oceniłeś zupełnie odwrotnie, co tylko świadczyło o Twoim uprzedzeniu do niego".
Zrobiłeś jeden opois gry Nelsona w jednym meczu, kłamałes na jego temat, dodawałes mu zagrań pozytywnych i nie uwzględniałes negatywnych. łapałem Cie tam wielokrotnie na kłamstwie.
"Co mnie obchodzi jakiś tik tok? Nawet nie wiem co to jest. Widać poziom Twoich argumentów".
Pokazuję Ci jak go pomału traktuje sie Nelsona w Anglii. Nie jest odkryciem sezonu, raczej odwotnie.
"Nelson grał tylko pół roku w Barcelonie, jak przyszedł Setien i był naszym czołowym graczem wtedy, dlatego właśnie odszedł za 40 mln - jeden z największych transferów out w historii Barcelony".
Nelson grał pół roku w Barcelonie jak przyszedł Setien, to juz nie jest klamstwo ale nie wiedza. Sprawdź kiedy do Barcelony przyszedł Setien. Dodam, że Semedo chcial sie bic z Neymarem na treningu, a Naymar nie odszedł pół roku przed przyjsciem Setiena.
"Nie skłamałem, tylko whoscored mi tak podał, meczu nie oglądałem. Zaufałem linkowi, w który wszedłem. Także nie kłam więcej".
Skłamałes i to nie pierwszy raz, nie pierwszy raz napisałes , że był najlepszy albo jednym z najlepszych a potem okazywało się, że nie grał w tym spotkaniu. Wskaż więc link z tego spotkania na który wszedłeś.
Uwielbiam dyskusje z Toba bo nigdy w nich nie dajesz argumentów. Chcesz bawić sie danymi z portali statystycznych ale nie uznajesz ich w kontekście statystyk anie w kontekscie porównania z innymi zawodinkami. Porównałes juz Roberto z Semedo przez lata gry w Barcelonie? średniak Roberto zjadał Semedo.
Co wiemy po tej dyskusji:
- nie oglądasz gry Semedo, ale o nim piszesz
- kłamiesz na jego temat
- klamiesz na temat jego statystyk
- jego dobrą gre lub wyższość argumentujesz jedynie własną wiarą w to co piszesz, ale nie faktami, statystykami.
1
@FutbolToMagia
Pokazałem Ci trzy sytuacje w których Nelson:
a) zawalił całkowicie bramkę - drużyna zremisowała 1:1
b) strzelił bramkę samobójczą przegrana 0:4
c) bezsensownie sprokurował rzut karny po tym jak został ograny jak dziecko w 94 minucie spotkania, przegrana 0:1
NIe odniosłeś się do tego. Wskaż tu argumenty.
W Anglii już piszą, że nie trafiony transfer, oficjalna strona kibiców Aston Villi strollowała Nelsona na tiktoku.
Piszesz o ocenach Semedo na podstawie czyich ocen? Powołujesz się na whoscored ale tam Nelson co roku przez 3 lata był gorszy od Roberto. Więc kolejne twoje kłamstwo. Na jakiej podstawie piszesz, że Nelson był lepszy?
Piszesz, że statystyki nie grają, ale posługujesz się portalem statystycznym jak Ci pasuje. To się nazywa hipokryzja.
Przecież nie ma znaczenia gdzie sprawdzałeś noty w meczu z MU, skoro nie grał w tym spotkaniu to każdy portal go nie punktował. Proste, ale Ty skłamałeś że był w meczu w którym nie grał top3.
5
Nie mam zwyczaju składać sztampowych, sztucznych życzeń noworocznych. Jednak dla wszystkich którzy, mimo przeciwności chcą widzieć lepszy czas w zbliżającym się roku dedykuję piosenkę :)
5
@victor
Możesz podać źródło że przyszłe filmy Disneya nie będą mialy białych głównych ról męskich? Oczywiście nie chodzi o przekopiowanie fejkowego tekstu z wykop.pl , ale np. link do oświadczenia Konceru Disneya.
Da radę ?
1
@FutbolToMagia
Właśnie czytam angielskie artykuły związane z nelsonem i praktycznie wszystkie piszą, że jak narazie zawodzi, nie sprawdza się, a po meczu z MU ma mieć konkurencję w postaci Ki-Jana Hoevera czyli noname z rezerw Liverpoolu.
Kilka wpisów z Nelsonem
https://www.expressandstar.com/sport/football/wolverhampton-wanderers-fc/2020/12/07/the-joe-edwards-debrief-liverpool-4-wolves-0/
https://www.molineux.news/opinion/nelson-semedo-must-step-up-for-wolves-following-ki-jana-hoever-showing/
https://www.birminghammail.co.uk/sport/football/football-news/wolves-fabio-silva-nelson-semedo-19448384
Po co wmawiasz ludziom, takie bzdury, że Nelson był top 3 w meczu z MU, juz nie raz przyłapano Cie na podobnych kłamstwach. Wiesz, że to mozna sprawdzić. Nelson nie grał w tym spotkaniu, to po co oszukiwac ludzi?
Piszesz o nim, że jest top3 na świecie, albo że jest najlepszym PO w historii Barcelony po Alvesie. Roberto go zjadał, Montoya czy Vidal byli lepsi. grając w Barcelonie to może był 30-40 na świecie teraz jest co raz niżej. Była hipoteza, że nie potrafi sie pokazać w barcelonie bo mało gra z skrzydłowymi albo nie ma komu dogrywac w pole karne - teraz ma Traore czy mierzcąego 190 Jimeneza. Znowu ktos mu przeszkadza aby pokazał się z lepszej strony? Asyst nie ma a kluczowych podań 9 w 1141 minut, Roberto ma 2 asysty i 10 kluczowych podań w czasie 627 minut, plus strzelił bramkę.
2
@JarekS
Nelson w Barcelonie w lidze w pierwszym sezonie nie miał asysty, w drugim również, w trzecim 2 asysty. 2 asysty na 82 spotkania! Jedyny portal który wbrew metodologii dodaje asysty za wywalczone karne jest transfermarkt, ale zadne inne portale liczace się (whoscored, squawka, fourfourtwo) tego nie robia, a przede wszystkim nie robią tego oficjalne "organy" prowadzace statystyki czyli LaLiga i Marca. Oficjalnie Nelson ma 2 asysty w 82 spotkaniach! Dwa podania po których padły bramki - jedno do Suareza a drugie do Pereza.
prowadzisz dyskusję z czlowiekiem które prawie zawsze kłamie, nagina fakty próbując jakoś pokazać że Semedo gra lepiej niż w rzeczywistości. Jak kogoś złapie to będzie mu wmawiał kłamstwa. Co Ci napisał: "W przegranym z Man utd dwa dni temu meczu miał top3 w drużynie i top7 na 28 zawodników - to chyba mówi samo za siebie". Zapomniał dodać, że w tym meczu Nelson Semedo NIE WYSTĄPIŁ, ale nie przeszkadzało wkręcic Ciebie, że był top3 w druzynie za ten mecz.
Nie pierwszy raz próbuje wmawiać.
7
@Hosh
Do Brazylii na urodziny siostry :)
0
@PIWOSZ89
To Jack daniels zniekształca percepcję :)
2
@Majkel34
Dzięki i równiez pozdrawiam :)
1
@FutbolToMagia , @JarekS
Podziwiam Cię czasem za trwanie w tym błędnym przekonaniu o jakiś wyimaginowanych umiejętnościach Semedo. Jego gra u Wilków jasno pokazuje, że liga angielska to tez za wysokie progi. czemu nie piszesz o jego błędach, o braku krycia, o tym że druzyna traci przez niego punkty. To bramka samobójcza, to sprkurowany karny, poczytaj troche prasy angielskiej oni już "docenili" Nelsona. Gol samobójczy z Liverpolem, czy jak został objechany (tak jak z Bayernem) w meczu z Aston Villa i sprokurował karnego w 94 minucie a jego zespół przegrał 0-1
, a czemu nie napiszesz jego fatalnego zachowania i zagubienia oraz krycia własnego cienia w tej sytuacji:
To na szybko trzy przykłady, a jest juz wiele z błędmai i fatalnymi zagraniami Nelsona. w defensywie jak widać gra katastrofalnie i jego zespół traci punkty w wyniku jego błędów, a jak w ofensywie? 0 bramek - 0 asyst, chyba że wliczysz bramke samobójczą i sprokurowanie karnego. Roberto w ciągu kilku spotkań juz zaliczył bramke i dwie asysty a Dest tez juz ma asystę, a w barcelonie taki Dest załapal krycie i ustawienie po 2 tygodniach czego Nelson nie potrafił zrobić w 3 lata.
Zapraszam do dyskusji na argumenty :))
3
@chudymc
2 mld na cos poszło.... Mogło iśc na służbę zdrowia a poszlo na scene dla Zenka, ale na JAKĄ scenę.