pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96
Dla mnie bardzo przeciętnie. Bywa, że wynajduja jednego zawodnika i go hejtuja albo hypują. Bywa, że cytują wprost wpisy z rambli, o newsach nie wspominając. Pamiętam jak wymiewali się z Gomesa, gdy on nawet nie grał w meczu ktory komentowali. Dla mnie osobiście przeciętny poziom, często ogladam z komentarzem w innym języku, aby nie słuchać tego co mówią. Jak mowią po prostu głupoty potem i tak one sa powielane na rambli.
1
@Ratamahatta
Było kilka plusów, dobrze rozciagał gre, dobrze napedzal akcje - zdecydowana wiekszośc piłek szła do przodu, kilka zebrał bezpańskich pilek na połowie rywali samym ustawieniem. Oprócz tych dwóch strat na własnej połowie jesli chodzi o minusy, dzisiaj kulała gra na wyprzedzenie, niepotrzebne, spóźnione próby przechwytów, gdy piłka go mijała a on był tym ostatnim pomocnikiem.
Ogólnie slaby mecz, tak na 4. Przecietnie w ataku i słabiutko w obronie.
1
@Rielan
Nikt nie przypisuje pierwszego gola Destowi. Tylko jedna osoba przypisała sytuację z roznym Busquetsowi błędnie, więc wyjaśniłem, że rożny był po błędzzie Desta a nie Busquetsa. Rzut rozny to inna bajka, wtedy druzyna ma czas sie ustawić, zawiązać krycie.
3
@Rielan
O czym Ty piszesz? Ja odpowiadam na post w którym ktos błędnie przypisał winę rożnego Busuetsowi. Oczywiście, że nie musisz analizować, wiadomo było przed meczem że Busquets zagrał słaby mecz.
1
@NaFazieHitman
"2 razy pod rząd stracił piłkę przed bramką, chodzi mi o taki czynnik jak morale"
Przyznam, cytat wart zapamietania. Pierwsza strata była na wysokości koła środkowego boiska , druga 40 metrów od bramki. Po co pisać takie rzeczy ?
2
@Rewolucja123
Nie wytłumaczysz, jak ktos juz przed meczem cos sobie założył to jak pokazesz to i tak nie uwierzą.
1
@Rewolucja123
Seria jest w przygotowaniu, nie daje jej w grudniu, tzn. dam za 2-3 dni.
4
@VamosRakieta
Bramka padła po roznym po błędzie Desta. Trzymajmy sie faktów.
4
@Janiama
Griezmann, Coutinho, de Jong, Messi, - to nie są zawodnicy którzy zaczynaja kariere czy tacy których z miejsca mozna wyslac na emeryturę. Do tego doświadczony i równo grajacy Alba i z Ter Stegenem połowa składu to jednak osoby doświadczone ale które na dobrym poziomie jeszcze moga pograć. Mamy chłopaków którzy nabieraja doświadczenia, ale to raczej poziom "pół na pół" - część jest wychwalana a częśc zawodzi, więc tez nie jest tak, że wszyscy mlodzi nic nie wnoszą. Araujo gra dobrze, Dest i Pedi ogólnie grają nieźle ale nie sa decydujący. Trener jest od tego, aby poukładać doświadczenie z młodością, a jest odpowiedni moment bo są i młodzi i doświadczeni gracze.
4
@emjot
Nie, nie można. Można krytykować, wskazywać błędy, ale nie wyzywać
0
@Peciak
Tam jest przecinek. O utracie bramki pisałem w kontekście Minguezy
5
Najlepszy Araujo, z błędem przy bramce ale i Mingueza też pomału gra co raz lepiej, bardzo dobre wejście de Jonga przy zmianie ustawienia. Pomału Dest wydaje się, że traci początkowe atuty - w kolejnym meczu ogrywany i nie zbyt dużo wnosi do ofensywy.
0
@bartoszekkk
Grali na zupełnie innych pozycjach.
0
@tomasthc
No i? Wciąz to najlepszy defensywny pomocnik w drużynie.
1
@Bartek22
No nie wiem, mam zasadę, że w grudniu przez okres 3 tygodni o 90% zmniejszam swoja ilośc komentarzy, wiadomo z jakiego powodu.
2
@NaFazieHitman
Czy to powód aby go wyzywać?
3
@ObiektywnyKibic121
Ale gdzie ja go tu bronię, tylko zawsze i przy kazdym zawodniku sprzeciwiałem sie ordynarnemu hejtowi, wyzwiskom.
22
Rambla już tak hejtuje Busquetsa, że czytam wpisy jakoby on był odpowiedzialny za krycie Diakhaby przy bramce. Nie lepiej od razu go oskarżyc za godzine policyjna w sylwestra?
0
@Kurkmen
Po co ktoś ma zrobic analizę gry, skoro z góry chcesz konkretnego jej wyniku. To wbrew metodologii. Rozumiem, że jak ktos bedzie robil analize to ma dostosowywać opis gry pod aktualną aprobatę rambli a nie gre zawodnika.
0
@Kurkmen
Może po prostu ktos zrobi to porządnie bez hejtu i wyzwisk. Czy ktos z góry ma mieć załozenie że ma tylko krytykować ?
0
@tomasthc
Obecnie najlepszy defensywny pomocnik w drużynie
0
4-3-3 w obronie
w pomocy Griezman (w ostatnich meczach on wracał i asekurowal prawą strone a nie de Jong) w środku Busi , z lewej z założenia Pedri (ewentualnie z coutinho),
w ataku typowe 2-1-4((3)-3(4) z cofnietym Leo i wyżej ustawionymi bocznymi obrońcami
0
@Tomek54321
Dzięki :)
0
@El dominatore
Dzięki :)
0
@Pogba
Dzięki :)
0
@Moxley
Dzieki.
0
@XaviHeart
Dzięki
1
@chojecky
dzięki
1
@Janas11224
Dziękuję
1
@kamiVeB
Dzięki