pax

1

Pique wszedł w tor biegu Alvesa i daltego Alves się zatrzymał bo musiałby wskoczyć na Pique. Alves nie dał wejść zawodnikowi w pole karne więc ten ściął do linii końcowej, Alves nie był spóźniony, tylko przyblokowany przez Pique. Mógłbyś takie rzeczy wypisywać gdy Pique tam nie było a poszło dośrodkowanie, ale Pique dał się objechać a nie Alves. Nikt nie asekuruje Alvesa, Pique znalazł się dość przypadkowo w tym miejscu bo pobiegł za zawodnikiem.
Gdyby Alves miał co mecz taką asekuracje to byśmy chyba wszystkie mecze przegrali.

pax

1

wszędzie go chwaliłem za wejścia ale nie za ich wykończenie, zgoda. tylko musisz popatrzeć na kontekst. Alba jest chwalony za wszystko. Popatrz się anwet na siebie. pamiętam jak pisałeś po meczu z Sevilla gdy Alba zmarnował idewalna sytuacje o świetnym wejściu i świetnej grze, a jak Alves przestrzelił z dość trudnej pozycji z ponad dwudziestu metrów to już były złośliwości. Teraz odwróć sytuację, jakby Alves spartolił z 6 metrów sam na sam a Alba niecelnie strzelił z dużej odległości. Były by wyzwiska na Alvesa że zwalił super sytuacje i pełne uznania dla Alby że podjął świetna decyzję.

pax

1

Ja co wiele razy pisałem krytykuje Alvesa tam gdzie na to zasługuje i chcę aby go krytykować jak gra źle, ale on jest krytykowany zawsze, nawet jak gra dobrze. Domagam się tak jak pisze Wojcio aby był traktowany jak inni i nie chodzi mi wcale o Albe , Mascherano czy Villę. Z Alba go porównuję bo to jest najbardziej zblizona pozycja. O Messim nie dam złego słaow powiedzieć i zawsze go bronie, nawet w ubiegłym sezonie jak psy na nim wieszano łącznie z redakcją, to broniłem Messiego do tego stopnia że była wielka awantura z redakcja o złe oceny dla Messiego. 2 tygodnie temu Messi zaliczył dokładnie taka sama stratę z Almeria jak Alves z Realem w CdR i domagałem się równego potraktowania bo Alves dostał wtedy ocenę jeden, tylko i wyłącznie za strate 70 metrów od własnej bramki.
Każdy ma swoje wrażenia gry, więc nie jestem w stanie przemówić komus kto gar lepiej, ładniej, bardziej się angażuje, więc pokazuje statystyki które nie maja osobistych odczuć, sa równe i obiektywne dla wszystkich.

pax

1

Jak widać gdy brakuje Ci argumentów zaczynasz wyzywać, taki Twój poziom dyskusji.

pax

1

Mogę wspomnieć, tylko co innego jest strzał z dwudziestu i więcej metrów a co innego strzał z 7 metrów w sytuacji sam na sam, szkoda że tego nie rozumiesz.

pax

1

Napisałeś nieprawdę tutaj:
"widzisz bledy we wszystkich tylko nie w ukochanym Alvesie"
Ja pisałem o błędach Alvesa chociażby z Celtą czy PSG. Po prostu skłamałeś.

Marcelo robił z Alvesem co chciał - znowu nieprawda - wskaż dwie sytuacje w których Marcelo objeżdża Alvesa.

17% zawsze lepsze od 5% Alby - nieprawdaż?

W sumie wole tabletki, od strzykawek, przynajmniej się kłuć nie muszę i mogę chodzić w koszulach z krótkim rękawem.

Alba wywiązuje się świetnie z gry ofensywnej a Alves żałośnie szkoda że dla drużyny nie ma z tego świetnego więcej niż z tego żałosnego. Popatrz na ilość bramek/asyst/kluczowych podań a potem przemysl znaczenie słowa skutecznie.

pax

1

Gol z PSG jest po części spowodowany bezsensownym zagraniem ręką,
fakt, Alves spowodował rzut wolny z 40 metrów od bramki, Mascherano dał spokojnie przyjąć, odwrócić się i strzelić, ale Alves winny.
3 Gol z PSG - świetne dośrodkowanie gdzie Alba totalnie nie upilnował i olał swoje skrzydło, ale zgoda to obciąża Alva, ale ja o tym pisałem.
Real - dziwne jest to co piszesz, bo Alves kryje Isco a Marcelo od wejścia zabezpiecza Iniesta, Marcelo obiega Isco i jest sytuacja że Alves który krył Isco teraz biegnie za Marcelo a Iniesta się dalej przygląda i nic nie robi, trudno kryć 2-3 zawodników Realu jak nikt inny nie pomaga, a Alves nie ma wsparcia takiego jakie jest po drugiej stronie.
Gol na 2-1?? W jaki sposób piszesz o przekazaniu, skoro Alves krył Ramosa? Uwielbiasz wymyślać jak widać, bylaby atakować piłakrza Barcelony.
Z Celtą Alves źle interweniował a Busquets nie podszedł do piłki, ale to pisałem, że Alvesa tu winię.
Z Sevillą?? W jaki sposób Alves jest objechany? Zawodnik go okiwał? wszedł przed niego? Alves dał mu dośrodkować? Co takiego oprócz przekazania krycia Pique zrobił Alves?

pax

0

Alba

pax

1

Alba 3-4 razy gorzej wrzuca od Alvesa - więc ilość wrzutek Alby niewiele by dała.

pax

2

dziwne że prawie co mecz Alves ma więcej odbiorów. W którym meczu Alves dał się objechać, daj te przykłady. Zabójcze wejścia Alby? Mówisz o meczu z Sevillą? Bo pod bramka przeciwnika miał ostatnio 5 sytuacji 100% i wykorzystał tylko jedną bo źle trafił w piłkę.

pax

1

Nie potrafisz napisać coś do dyskusji to piszesz osobiście o mnie, hmmm, zauroczenie?

pax

1

Tylko ja krytykuje Alvesa tam gdzie zawala a nie dlatego że nazywa się Alves i za samo nazwisko należy mu się krytyka. Krytykowałem Alvesa za Celtę, Ajax i PSG, chwaliłem Albę za Ajax czy Almerię. Alves po prostu swoją grą nie zqasługuje na obrażania i wyzwiska bo nie gra gorzej albo zbytnio gorzej od innych.

pax

1

wiem, że nie warto :-(

pax

1

Widzę, że jednak nie potrafisz powstrzymać się do złośliwości zamiast napisać cos merytorycznego na poziomie.

pax

1

Bo maił bardzo słabe pierwsze półrocze

pax

1

2014

Alves 3 bramki, 6 asyst
Alba 1 bramka, 3 asysty

zdecydowanie Alba

pax

0

śmiać się , płakać czy chcesz poważnie zaanalizowac te sytuacje

pax

2

e tam zaraz , już jest, widze że masz kompleks

pax

0

Potrafisz coś napisać z argumentami?

pax

1

ok, niech tak będzie

pax

1

Jak Neymar zawalił? Przecież to nie była jego pozycja, on nie musi umieć strzelać z środka. Chyba łatwo to zrozumieć.

pax

1

Mówimy o roku, a marzec, kwiecień, maj to on z messim ciągnął zespół

pax

1

Jest kilka osób na forum które rozkręcają nagonkę na Alvesa, redakcja też dokłada swoje trzy grosze i tak to wygląda. Dla mnie on może odejść. Ale jako kibic reaguję gdy ktoś bezpodstawnie obraża zawodników drużyny której kibicuję.

pax

1

Co do wrzutek się zupełnie mylisz i z tego wysuwasz zupełnie błędne porównania, myśl logicznie. Gdybym pisał że Alves ma lepsze wrzutki bo 3 razy celnie wrzuci a Alba 2 to może miałabyś rację patrząc na ilość wrzutek w stosunku do prób, ale ja podaje procenty. Co z tego że Alves wrzuca trzy razy częściej skoro 3-4 razy skuteczniej. Alba ma z 40 wrzutek ma 2-3 celne a Alves z 120 ma ponad 20 celnych. Widzę, że nie dostrzegasz różnicy bo to Alves? I Ty się uważasz za kibica Barcelony?
Jak barkuje Ci argumentów to zaczynasz kłamać i przekręcać moje słowa. Piszesz: widzisz bledy we wszystkich tylko nie w ukochanym Alvesie, w odpowiedzi na mój komentarz: " Alves zawalił z Celtą (chociaż był na środku obrony) i z PSG gdy akcja poszła druga stroną a Alba zawalił,krycie i poszła piłka wzdłuz pola karnego i Alves nie zamknął Maududiego". czy tu nie masz błędów co do gry Alvesa? Ja po prostu nie zarzucam mu czegoś czego nie zrobił bo taka jest moda.
Niestety nie zawsze Alba wraca, podaj mi przykłady z tego sezonu kiedy Alves nie wrócił i z tego powodu była groźna sytuacja lub bramka? Nie było. Robi błędy w obronie jak każdy obrońca - ale zawsze był w tym sezonie gdzie być powinien. Nawet sytuacja z Iniestą i Mascherano go nie obciąża. Szukasz błędów Alvesa z czystej niechęci do zawodnika Barcelony i to jesteś kibicem Blaugrany?

pax

1

Za całokształt tam nie powinien się znaleźć też Alba który miał fatalny tamten sezon - słabo lub kontuzje.

pax

1

To był żart, :-)

pax

1

Całksztalt jest pozytywny, - średnio grał styczeń, luty, od marca gral świetnie (oprócz ligowego meczu z Realem), w tym sezonie bardzo dobry wrzesień, średni październik i listopad w którym w dwóch pierwszych meczach grał słabo a w dwóch ostatnich dobrze lub bardzo dobrze.

pax

1

Po to był tam Bartra aby zająć sie Bale, to ze bale zrobił go jak dziecko na orliku nie oznacza że to wina Alvesa. Alves poszedł do przodu zostawiając asekuracje na swojej stronie w postaci Busquetsa i Bartry. W ostatniej minucie tego spotkania Neymar w idealnej sytuacji z środka pola karnego strzeal w słupek, może powiesz że nie zwalił sytuacji bo on gra na skrzydle i że środek ataku to nie jego pozycja i może nie trafić do bramki?
Alves w meczu z Realem miał najwięcej odbiorów, bardzo mało strat, najwięcej powrotów do obrony, najwięcej kluczowych piłek i zagrał świetne spotkanie. To że bartra dał ciała, nie oznacza że Alves coś zawalił.

pax

1

Nie, chciałbym jedynie równego traktowania graczy.

pax

1

widzę że odnosisz się do innych a nie do tego co sam napisałeś, a napisałeś to co ja dobrze skomentowałem. Mówię że przyznałbym się do złej interpretacji gdybyś nie wytłumaczył wszystkiego zgodnie z moja interpretacją. Gdyby Alba nie wrzucał nie miałby ponad 40 wrzutek w tym sezonie. skoro uważasz że Alba jest obrońca to po co wchodzi do pola karnego i chce oddawać strzał, może dlatego że zawsze go ktos usprawiedliwi, ze to obrońca i mu wypada marnować super sytuacje? dziwne rzeczy piszesz o straconych bramkach - Alves zawalił z Celtą (chociaż był na środku obrony) i z PSG gdy akcja poszła druga stroną a Alba zawalił,krycie i poszła piłka wzdłuz pola karnego i Alves nie zamknął Maududiego. Z Ajaxem piłka poszła środkiem a bramka stracona bo Alba zgubił krycie a Bartra dał sie ograć, z Realem - reka Pique ale Iniesta nie przejął Marcelo bo Alves krył Isco, druga rzut rożny - tu nie ma winy Alvesa który krył Ramosa, trzecia błąd Iniesty i mascherano, z Almeria nie grał. Z Sevillą błąd Pique który nieudolnie przejął zawodnika. Zgodze się że za mało wychodzi łamiac linie obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?