pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves grał bardzo dobrze
1
Jak to przez niego? Miał najwięcej odbiorów, najwięcej pracował na boisku, wracał do obrony duzo lepiej niz Alba i Adriano, nie miał kluczowych błędów przy bramkach bo przy pierwszej miał Mascherano a przy drugiej Bartra, naczytałeś sie hejtów i ulegasz modzie.
1
I jeszcze skoro tak operujesz statystykami to napisz ile strzałów oddawał srednio Ronaldo a ile Mesii, bo różnica jest kolosalna. Już nawet o karnych nie chce mi sie pisać, ile strzelał Ronaldo a ile Messi.
1
Naprawdę czytaj ze zrozumieniem, a jak chcesz komentować to pisz na temat. Jedna moja odpowiedź i ty wijesz się w konwulsjach. proste pytanie kto strzelił więcej bramek w laLiga i Lidze Mistrzów od momentu kiedy Ronaldo przeszedł do Realu. O asystach nie chce mi się pisać.
0
Ale konkrety,
1
Nie, nie chwalę za wrzutki, tylko conajwyżej pokazuje że jeden wrzuca lepiej od drugiego - jeden słabo drugi fatalnie. Piłka Alvesa była bardzo dobra i Messi zostało tylko skierowac ją do bramki , w meczu z Villareal i chyba z eibarem Alves Messiemu dał podobna ale wtedy nie wykorzystał. wszędzie chwale Albe za wychodzenie ale ganię za skuteczność. Asysta Alby a Messiego duża różnica - z podania Messiego byała możlwość oddania strzału, z podania Alby nie, Suarez musiał się odwrócic i wygrac pojedynek z obrońcą.
często masz taka manierę w krytykowaniu Alvesa co by było gdyby, co by było gdyby po wrzutkach Alvesa były kontry, co by było gdyby Alves zdecydował się innego zagrania itd..., teraz odnieś to do Alby - co by było gdyby zamiast do Alby Messi podawał do kogos innego - podanie do Alby to strata piłki i szansa na kontrę dla przeciwnika i zmniejszenie szans na inne rozegranie może bardziej skuteczne. Ja tego tak nie rozpatruje , pokazuje w jaki sposób ty podchodziłeś kilka razy do Alvesa. Cieszę się że Alba wychodzi do piłek, ze lamie linie obrony przeciwnika - ale z ostatnich 5 sytuacji sam na sam strzelił jedna bramke i to tylko dlatego ze nie trafił dobrze w piłkę. Alba ma bardzo dobry listopad i to podkreślam.
1
Alba miał fatalną wiosne, albo grał fatalnie albo miał kontuzje
2
bo.....
1
Tylko gość ma awersje na Alvesa o czym daje non stop poznawać. czemu nie ma komentarzy dotyczących Alby który grał fatalnie na wiosnę albo miał kontuzję. ja nie twierdzę że Alves tam powinien się znaleźć, chociaż różne portale piłkarskie oceniają go bardzo wysoko, ale jest jedyna osobą tak obrażaną przy tym zestawieniu przez wiele osób.
2
Uwielbiam czytać hejty na Alvesa :-)
1
miał świetna końcówkę ubiegłego sezonu, w tym też nie gra źle
1
niektórzy widzą jak gra inni poddają się efektowi stadnemu
1
W PK z realem był jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem, z obrońców na pewno najlepszym
1
aaaaa, no tak , jak na karcie był Alves to nie brać tego poważnie :-)
1
Mial bardzo słaby tamten sezon
2
kpina to takie komentarze - całą końcówkę sezonu on z Messim ciągnął, w tym sezonie gra różnie, ale miał kilka bardzo dobrych meczów, na szczęście na świecie go doceniają bo na tej stronce jest to niemożliwe
2
Nie podałeś ilość goli ale średnią strzelonych bramek - dziecko naprawdę czytaj ze zrozumieniem. Lepiej się nie ośmieszać. Naprawdę.
2
Od momentu przejścia Ronaldo do ligi hiszpańskiej Messi strzelił więcej bramek w lidze hiszpańskiej i lidze mistrzów i zdobył więcej tytułów z drużyną.
1
Szkoda Vermaelena, ale jak na razie nie jest źle z Barceloną, zobaczymy co będzie w decydującej fazie sezonu. Jest trzech stoperów Bartra, Pique, Mathieu) i Mascherano jako etatowy stoper który powinien grać na DP. Nie jest źle - byleby Ci co graja nie złapali kontuzji i grali z formą.
3
Nie uważać sie tylko większość świata uważa - to nie Ronaldo że sam sie uważa. Gdyby to były osiągnięcia ligi hiszpańskiej to może bym jakoś się zgodził - ale Messi ma 3 razy ligę mistrzów, superpuchary Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata, złoto olimpijskie, vicemistrzostwo kontynentu, vicemistrzostwo świata, mistrz świata juniorów, 4 złote piłki, 3 złote buty.
Messi jest najlepszym piłkarzem świata i tworzy historię - rekordy jego będą wiele lat niepobite. Ronaldo jak widać jest obecnie mniej-więcej na podobnym poziomie tylko jest o 30 miesięcy straszy, w wieku Messiego był daleko daleko w tyle.
2
To złe kryterium dziecko aby zdobywać tytuły w kilku ligach. Najlepiej w kilkunastu na wszystkich kontynentach
1
"zreszta mozna bylo tez wywnioskowac o czym pisze z kontekstu, bo jesli pisze o Alvesie, dzisiejszym spotkaniu i trybunach to raczej jasne jest, ze mam na mysli strzaly, a nie wrzutki bo dzisiaj wlasnie jego strzaly w trybuny najbardziej rzucaly sie w oczy" - już myślałem że przyznam Ci rację i napisze że się pomyliłem, jednak dopisałeś: "pisałem o zamianie wrzutek (nieudanych) na strzaly (nieudane)- prosty wniosek, do jego wrzutek dzisiaj nic nie mam " - więc jednak wyszło tak jak ja rozumiałem i to w 100%. Ja nie pisałem o wrzutkach w tym meczu, tylko w wcześniejszych spotkaniach od początku sezonu, bo jak sam napisałeś dzisiaj do wrzutek nic nie masz i dobrze to zrozumiałem, ale masz w poprzednich spotkaniach - które rozpisałem. Jedno wymagać nie zniżania się do jakiegoś poziomu od drugiej osoby a drugie nie pogrążać się własnymi słowami. Nie ja pisałem o wrzutkach pierwszy tylko skomentowałem post w którym słowo "wrzutki" było napisane i teraz tylko doprecyzowałeś że chodziło ci o nieudane wrzutki z wcześniejszych spotkań. Ja próbując zrozumieć czyjś tekst mogę popełnić błąd bo hermeneutyka nie jest prosta nauką (ale jak widać tego błędu nie popełniłem), jednak nie potrafić zrozumieć własnego tekstu i go błędnie prezentować to wygląda na brak tego Twojego "ruszania mózgownicą".
1
ps. wrzutki miał i to 9 czyli mniej-więcej swoją średnią z sezonu.
1
wrzuca 3-4 lepiej od Alby. To że wywalczone przez niego rzuty rożne nie dają efektów nie jest już jego winą, wrzutki które spadły po drugiej stronie były cztery na ponad 120, wrzuca dobrze tylko czasem trzeba wyjść do piłki, zająć pozycję, powalczyć - to tez nie wina Alvesa.
1
Ja tak to zrozumiałem, może mylnie.
1
Zgodzę się że dość porównywalny mecz. Alves słabsza pierwsza połowa , Alba miał momenty zrywów i przestojów. Ja to piszę aby pokazac że Alves w tym meczu nie był gorszy od Alby a oceny użytkowników już mu dały najniżsżą ocenę razem z rakiticiem który nic nie zagrał. Czekam jak redakcja go oceni. Alba asysta zapisana, ale z kreacją nie wiele miało wspólnego, Suarez zwodem się odwrócił i wypracował sobie pozycje, asysta Alvesa jednak to był majstrsztyk łamiący dwie linie obrony przeciwników, prostopadłe dogranie.
Zgodzę się, że Alba należy chwalić za te wejścia w pole karne, tylko skuteczność jest fatalna a sytuacje stuprocentowe. Pomału ma cos takiego jak Pedro - biega, walczy, stara się, gra ambitnie, ale jak przychodzi do uderzenia na bramkę to spala się całkowicie.
0
Piszesz o sezonie czy tym spotkaniu?
1
czytaj ze zrozumieniem, nie zrąbał Alves bramki z Sevillą ale nie o to chodzi, pytanie brzmiało jakie zostały zrąbane gdy go na obronie nie było, bo to mu zarzuciłeś. Z Sevilla był i świetnie blokował zawodnika od wejścia w pole karne i wrzutki, następnie zawodnika przejął Pique wchodząc w korytarz biegu Alvesa i go blokując, odcinając od zawodnika a następnie Pique przegrał pojedynek i dał dośrodkować. Nie było tu winy Alvesa po drugie Alves na obronie był.
1
Ja trochę inaczej to rozumiem. Wrzutek ma w meczu około 10 a strzałów 2-3.
1
Alves często pcha się w gąszcz ale bez piłki, robi kilka klepek z Messim i łamie linię obrony czekając n ajakies prostopadłe podania. Alves jest osoba z którą Messi najlepiej piłkarsko dogaduje się na boisku i to było widoczne w tym miejscu.