pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj, chyba nie. :-)
29 wzresień 2009 - Deportivo karny wykorzystany w 35 minucie
5 grudnia 2009 - Almeria - niewykorzystany karny w 82 minucie
27 luty 2010- Tenerife wykorzystany karny w 80 minucie
4 kwiecień 2010- Racing wykorzystany karny w 23 minucie
8 maj 2010- Atletic wykorzystany karny w 22 minucie
5 karnych - 1 niewykorzystany
Nie pomyliłem się :-)
1
Może 8, napisz którego pominąłem
Atletico, Elche, Elche, Levante, Barcelona, Eibar , Celta
30
KARNE LEO i CR7
Zrobiła się dyskusja na temat Leo i CR7.
Wiele głosów jest o karnych, więc sprawdźmy. nie będę komentował, niech każdy sam oceni statystykę.
LaLiga
Messi
2009/2010 – wykonywane 1 niestrzelone (0)
2010/2011 – 4 (0)
2011/2012 – 11 (1)
2012/2013 – 4 (0)
2013/2014 – 7 (1)
2014/2015 – 1 (1)
Ronaldo
2009/2010 – 5 (1)
2010/2011 – 8 (0)
2011/2012 – 13 (1)
2012/2013 – 7 (1)
2013/2014 – 6 (0)
2014/2015 – 7 (0)
Wykonywane Karne
Ronaldo - 46
Messi - 28
Nie wykorzystane Ronaldo – 3
Messi – 3
5
A kto tu mówi o chwaleniu? Ja mówiłem że za ilość strat należy mu się taka ocena, ale ofensywa mizerna nie była, a jego ofensywne wejścia w pole karne mimo że nie przynosiły skutków rozrywały szyki obronne i mogły stanowić zagrożenie. gdyby Suarezowi uznano bramkę Alves miałby asystę, nie będę pisał że za takie penetracje pola karnego inni są wychwalani a o Alvesu w tym aspekcie sie nie wspomina (a miał tych wejść 6-7) bo zaraz napiszesz spisek, paranoja, pucz, rewolta itd...
Ja widziałem inny sposób rozgrywania akcji w tym meczu niż zazwyczaj, Alves nie grał dobrze ale za ten drobny aspekt na pochwałę zasługuję, nie napiszę że inny by dostał pochwalny eleborat na pół strony za penetracje pola karnego bo to byłoby szukanie spisku - nieprawdaż :-)
Ocena Alvesa jest ok, oby inni tak byli oceniani :-)
Jak Alves gra słabo dostaje słabe oceny, jak gra bardzo dobrze często dostaje często słabe oceny - Eibar, Real itd...
"Nikt nie odbiera zasług Alvesowi ;)" ????? :-)
Mógłby Ci przytoczyć 10 sytuacji z tego sezonu w których Alves był inaczej oceniany niż inni zawodnicy za te same błędy, mógłbym Ci przytoczyć wypowiedzi redaktorów które sugerują negatywne nastawienie redakcji do Alvesa (np. ściach pisał że gdyby liczyć wrzutki Alvesa wybite pod nogi zawodników Barcelony jako straty to miałby ich 40 w każdym meczu - słusznie że ich nie liczy, ale przedstawienie 40 wrzutek w meczu gdy jego średnia jest czterokrotnie niższa to raczej nie pokazuje pozytywnego nastawienia). Robertinho ostatnio doszukał się jego błędu z sytuacją z sevillą, gdzie Pique zawalił sytuacje wchodząc Alvesowi w tor biegu.
Zauważ że nie czepiam się tu ocen, a wcześniej napisałem tylko że podobała mi sie zmiana rozgrywania akcji przez Alvesa, jego wejścia w pole karne czego od poczatku sezonu nie było mimo ze niewiele z nich wynikało, tylko tyle.
pozdrawiam
5
Wiesz ile byłoby samobójstw gdyby ludzie nie potrafili swoich frustracji rozładować na krytyce innych?
11
piszesz że nie chce Ci się gadać na temat tego ZAWODNIKA. Jednak pod KAŻDYM newsem na jego temat komentujesz jego, jego grę, jego zachowanie, jego płacę, jego życie poza boiskowe itd... Przy każdych ocenach piszesz o Alvesu.
Masz prawo do krytyki, ale nie bądź hipokrytą że nie chce Ci się gadać na jego temat. On jest solą twojego życia.
1
Alba obniżona ocena?? To nie byłoby trendy :-)
5
"Nie kłóć się ze mną" ? Albo chcesz narzucić swoją jedyne nieobiektywne zdanie, albo rozmawiasz sam ze sobą.
Czy Alves gra tyle ile gra czy jakby grał mniej tez by dostawał tyle kasy, więc zastanów sie dlaczego Lucho na niego stawia. Wytłumacz mi jedno, klub podpisał z nim kontakt i jedna i druga strona go wypełnia, w czym jest problem. Uważasz że powinni rozwiązac kontrakty z Xavim, Iniestą, Busquetsem, Pique, Pedro, Vermaleanem bo są tylko dla pieniędzy a nie dla zarabiania pieniędzy swoja pracą?
4
Nie mam nic do ocen, ocena bardzo słaba plus głównie za straty dla Alvesa niech będzie, chociaż jednak widzę tu modę . Lucho ustawił tak, że pierwszą połowę Alves grał cofnięty a Alba bardziej z przodu a w drugiej odwrotnie. Po pierwszej połowie Alves miał najwięcej odbiorów, ale te straty. Jednak stwierdzenie że grał mizernie w ofensywie nie ima się prawdy. W drugiej połowie nie widziałem Alby na boisku, za to Alves uczestniczył w każdej akcji i nie miał "głupich" wrzutek. Wyzwiska w czasie meczu szly na Alvesa za wrzutki a to był mecz w którym proporcjonalnie wrzucał chyba najmniej od początku sezonu. Miał tylko 4 wrzutki z 20 drużyny - 20%. Jednak bardzo często wchodził na penetrację pola karnego za co doceniany jest TYLKO Alba. Dwa razy czy to Alves za szybko wbiegł czy to Xavi za wolno podal był minimalny spalony przy dobrym wejściu, w następnym wejściu źle przyjął też w niezłej akcji, następne wejście zakończone powinno być asystą Suareza gdyby sędzia lepiej się przyłożył i tak można wymieniac i wymieniać gdyby ktoś chciał dostrzec plusy niż pisać mizernie. Przy tak szczelnej obronie Nietoperzy próbował klepek z Messim, podań dołem, penetracji pola karnego - nie wiele z tego wychodziło, ale w ofensywie pokazał najszerszy wachlarz zagrań od początku sezonu. Szkoda że tylko napisane "Alba aktywny w ataku"? W drugiej połowie go nie było, "dwa świetne wejścia w pole karne rywali" - Alves takich wejść miał trzy razy więcej. Ale za sama ilość strat niech ma taką ocenę.
7
Mi się podoba artykuł i sam pomysł na niego. Ma swój wymiar polemiczny, której na brak czasu nie podejmę. Jednak Karolu - dobra robota. Cieszę się, że zrezygnowałeś z pompatyczności, populizmu "więcej niż klubu" idąc w stronę realiów współczesnej piłki.
Szkoda, że w tak ciekawym tekście umieściłeś przytyk w stronę Messiego ze nie zasługuje na nominację do Złotej Piłki.
2
Fabregas ? Za fatalną grę na wiosnę czy z a Mistrzostwa ?
1
Strona jest najlepsza co nie oznacza że nie może być lepsza i co nie oznacza, że pewne negatywne zachowania należy tolerować. Wyzwiska i przekleństwa to sól internetu? Nikt się nie przypieprza tylko wiele osób stara się aby strona trzymała poziom. Nikt nie każe się odzywać w sposób wysublimowany ale odrobina kultury jednak byłaby wskazana. Dla Ciebie to byle co, ale dla niektórych w tym dla mnie fatalne moderowanie jest problemem. Sądzę, że redakcji też zależy na trzymaniu poziomu.
6
Szczerze wątpię, abyście tyle banów dali - przeglądałem całe komentarze pod meczem - nie było tam więcej niż 10 usuniętych komentarzy (głównie za pisanie Cap Lokiem po strzelonej bramce), a co dopiero mówić o zbanowaniu 60 użytkowników. Wysyłałem też zgłoszenia i nie zostały uwzględnione. Może przedstawisz listę zbanowanych użytkowników za wyzwiska i przekleństwa, bo to co ja pokazałem to jest tak 1/8 tego co jest w komentarzach pod meczem - tam normalka to ch..., kur..., pierd.... itd...
każdy z tych wyzywających i przeklinających na forum komentował dalej więc o jakim banowaniu my mówimy?
Odsuwając chwilowo no bok wątek Alvesa, już to zostało tu zasygnalizowane i to co ja już kiedyś pisałem, macie świetny portal, macie setki a może tysiące użytkowników i zaczynacie go nie ogarniać, moderacja to tylko przykład ale dość istotny bo pokazuje poziom strony.
n00stress przyjacielu w tym wszystkim, we wszystkich moich komentarzach chodzi o dobro i poziom tej strony. Nie miej ani ty anie cala redakcja że walczę o polepszenie jej poziomu i czasem pokazuję te kwestie które wymagają jeszcze dopracowania.
7
Z tym spiskiem chyba się umowiliscie. Zamiast pochylić się nad problemem wyzwisk, przekleństw, łamania regulaminu to próbujesz mimo moich przykładów pokazać że to ja jestem problemem a nie niski poziom wypowiedzi na forum i bierność redakcji.
5
Ją tu nie piszę o grze alvesa tylko o łamaniu regulaminu i biernej postawie redakcji która nie dostrzega problemu przekleństw i wyzwisk.
88
DO REDAKCJI i UŻYTKOWNIKÓW
Stosunek redakcji do Alvesa wszyscy znamy, do tego dochodzi pełne przyzwolenie redakcji na łamanie punktu 3 regulaminu fcbarca.com. Gdyby kwestia ordynarnych wyzwisk, nagonki na gracza była pod jednym meczem oczywiście można byłoby to uznać za niedopatrzenie redakcji jako moderatora bo nikt fizycznie nie jest w stanie zawsze ogarnąć wszystkiego na forum. Jednak sytuacja powtarza się w trakcie każdego meczu od miesięcy i zawsze Ci sami użytkownicy używają przekleństw i wyzwisk. Więc redakcja doskonale sobie zdaje sprawę z całej sytuacji. Musiałaby zbanować kilkunastu użytkowników a na to sobie nie może pozwolić, zawsze łatwiej zamknąć oczy i udawać że czegoś się nie widzi. Nie piszę tutaj czy grał dobrze, przeciętnie czy słabo, bo tu o to nie chodzi, ale o łamanie regulaminu, brak kultury, przekleństwa i nagonkę na zawodnika. Zawsze go można i często należy krytykować ale wyzwiska i przekleństwa świadczą o wychowaniu i kulturze użytkowników a pełne przyzwolenie na to zjawisko redakcji świadczy o obawach o utratę użytkowników, więc podążają za „forumową modą”, tym samym zgadzając się na zaniżanie poziomu wypowiedzi a co za tym idzie na zaniżanie poziomu całej strony.
Wycinek wczorajszych komentarzy opisujących gracza FC Barcelona.
Dani Alves który gra jak idiota, Alves padaka, patologia, skandal, pajac, kurwa alves wypierdalaj, Alves to powinien w pysk z Plaskacza, Ja pierdole Alves to jest kurwa KRYMINAŁ, pora wziąć psychotropy, Alves się pierdoli i wrzuca kurwa, Alves ty jesteś chory na mózg, się tylko na Klauna nadaje, AlveS ma coś z głową, Ja pierdolr, czemu ten Alves buc
Jeśli ja dostane bana za kolejny przytyk redakcji - trudno. strona powinna trzymać poziom, wyzwiska i przekleństwa nie powinny mieć miejsca nie ważne czy dotyczą Alvesa czy Mascherano lub Iniesty.
1
O stratach piszesz w tym meczu czy ogólnie? Poza tym w tym sezonie najsłabszym zawodnikiem jest Iniesta więc ciężko go wystawiać.
Rakitic grał 20 minut i nie miał ani jednego odbioru, ani jednego kluczowego podania, ani jednego dryblingu, ani jednego strzału, 1 celną wrzutke na 5 prób i jeden niecelny przerzut. Jak jego grę określić inaczej niż słabą?
1
Ja nie piszę że zagrał lepiej i nie piszę że zagrał dobrze w tym spotkaniu. Nie zrozumiałeś o co chodzi w moim pierwszym komentarzu. Skoro zaliczył o odbiór więcej od Alby to chyba był przydatny, skoro biegiem wrócił do obrony i zgasił świetną kontre Walencji mimo że sędzia odgwizdał faul to znaczy że był przydatny w obronie. Za to nie dostał żółtej kartki bo był spóźniony, ale niepotrzebnie brutalny.
1
Dla mnie wyzwiska pokazują wychowanie, wzorce wyniesione z domu. Dla Ciebie kurwienie na zawodnika to coś fantastycznego? Wnukom jak będziesz o Alvesu opowiadał to też będziesz im mówił że to ten skurw...syn pierd....ony co wypier....alał piłki w trybuny?
1
Pique biega bo nie ma wsparcia pomocników z prawej strony więc ktoś musi iśc do pomocy jeżeli jest tam 2-3 przeciwników. Zauważ że w każdej sytuacji z Pique Alves był na obronie. Mathieu wciąż ratował Albę, ale tego nie dostrzegasz.
1
dzisiaj w obronie Mathieu go wciąż asekurował, Alba wrzucił dla przykładu dzisiaj piłke w trybuny Alves od początku sezonu miał 140 wrzutek i ani jedna nie przeszła nad bramką.
1
Dośrodkowuje dużo lepiej od Alby. Jednak to marne pocieszenie bo Alves słabo a Alba tragicznie. Jednak dzisiaj tylko 4 wrzutki - prawda że malutko? Poza tym nic nie zmienia, dzisiaj kilka ofensywnych penetracji pola karnego, 2 razy podanie spóźnione i był na spalonym, raz źle przyjął a mógł spróbować strzelać.
1
Tylko kto miał być - Rakitic zagrał bardzo słabo, to kto? zostaje Rafinha ? Sądzisz że pociągnąłby ?
2
W obronie jest praktycznie zawsze, nie zawala więcej od innych.
1
Nigdzie nie napsiałem że ten mecz był udany. tylko on jest wyzywany po każdym spotkaniu i w trakcie każdego spotkania - grał bardzo dobrze z Realem, Eibarem, Granadą i był wyzywany. Grał dobrze z Apoelem i był wyzywany. Gra różnie jest dobrze a raz słabo. Tu chodzi o umiejętność krytyki a nie wyzwiska.
2
1. Kwestia podejścia - skoro go nie trawisz to nie dostrzegasz tego gdy gra dobrze, dla Ciebie zawsze gra źle.
2. Co to znaczy nie uczy się na błędach - ? chodzi o obronę czy atak?
3. Jak go nie trawisz to w wywiadach doszukujesz się rzeczy kontrowersyjnych
4. Ja nie wchodzę na jego profile społecznościowe - rozliczam go z gry na boisku.
3
Ja bym mu dawał z góry 10 za spotkania w których nie gra - właśnie za to że nie gra.
3
Ale czy ja napisałem że zagrał dobry mecz?
2
A nie ma? Przecież ma obniżone oceny w 75% spotkań.
6
Uwielbiam czytać kurwienie, wyzwiska, przekleństwa na Alvesa. Nie wiem czy to prostactwo, patologia czy po prostu próba podbudowania własnego ego wyzywaniem drugiej osoby, chociaż raczej moda którą preferują osoby zakompleksione - wystarczy spojrzeń, że każdy kto wyzwie Alvesa ma polecenia im gorsze wyzwisko tym więcej poleceń. Wierszyk o Alvesu o psychotropach - rekord poleceń.