pax

1

Powinna być kartka

pax

2

To w jaki sposób w uzasadnieniu Messi miał strzelić 46 bramek 46 ?

pax

3

Tylko czy Montoya to Bob, olbrzym, karzeł, czy agent Cooper ?
Chociaz nie wiem czy Montoya story nie jest retrospektywną wersją Laury Palmer. Jeśli muzyka w Montoya story byłaby na porównywalnym poziomie to z jeszcze jedną serię bym może zdzierżył, może :-)

pax

17

Przegapiłem kilkanaście odcinków ostatniej serii, masz może ściągnięte? Napiszę Ci które mam to jak któryś przegapiłeś to mogę Ci wysłać :-}
Na 499 skończy się druga seria, pamiętaj że Montoya story ma kontrakt wykupiony do 2018, więc tych odcinków jeszcze nakręci sporo.



Bardzo ciężka sytuacja Martína Montoi

Montoya zastanawia się nad rozmową z trenerem

Inter zainteresowany Montoyą

Czym zawiniłeś, Martínie?

Esports 3: Martín Montoya chce odejść w zimowym oknie

Montoya zmienia agenta, wkrótce rozpocznie rozmowy z klubem

Agent Montoi spotka się z Zubizarretą

Barcelona otrzymała oferty wypożyczenia Montoi

Montoya prosi o transfer w styczniu

Orobitg: Montoya nie odejdzie w styczniu

Agent Montoi: Enrique powiedział mu, że jest za Alvesem i Douglasem

Ostateczne spotkanie w sprawie Montoi

Agent Montoi: Martín na pewno opuści Barcelonę w styczniu

Przyszłość Montoi wyjaśni się do końca tego tygodnia

Ostateczne spotkanie ws. Montoi

Montoya żegna się z Barceloną, chce transferu definitywnego zimą

Agent Montoi: Odejście Martína jest podyktowane tylko względami sportowymi

Luis Enrique: Sytuacja Montoi jest trudna, ale możliwa do zmienienia

Montoya do Juventusu a Lichtsteiner do Barcelony?

Montoya może pójść śladami Cáceresa

Agent Montoi: Luis Enrique to pan i władca

Montoya chce spróbować swoich sił poza Hiszpanią

Martín Montoya odejdzie tylko, jeśli ktoś opłaci klauzulę?

pax

1

Ja czekałem na kolejny odcinek, było misteczko twin peaks, archiwum x, house czas na Montoya story, chociaż coraz bardziej produkcja serwisu tego serialu przypomina mi Niewolnice Izaurę, czy Modę na sukces.

pax

22

Martin Montoya odcinek 251


Z zapartym tchem oczekuję jutrzejszego odcinka 252.

pax

3

Niestety jest błąd w tłumaczeniu lub w zrozumieniu sensu wypowiedzi, nie jest to nagroda za 2013 rok, ale za sezon 2012/2013 - Messi wtedy miał 46 bramek w lidze, w roku kalendarzowym 2013 Messi miał w lidze tylko 28 bramek - miał przecież ciągnące się kontuzje.

pax

6

KREACJA GRY 2013

Iniesta 65 spotkań 15 asyst

Ozil 51 spotkań 31 asyst

Iniesta jak zawsze doceniany nie wiadomo za co. Od 2012 to cień zawodnika, spowalniającego grę i niewiele wnoszącego do kreacji gry.

pax

3

Dlaczego fanowi ?? To, że kogoś nie hejtuję i czasem doceniam, nie oznacza że jestem jakimś fanem Alvesa.

pax

9

Martin Montoya odcinek 250

Dzisiaj po raz dwunasty podana informacja o odejściu i po raz czwarty prawdopodobny włoski kierunek.

Z zapartym tchem oczekuję jutrzejszego odcinka 251.

pax

1

Co nie znaczy że nie zna jego wartości.

20 milionów to cena totalnie zaporowa.

pax

2

Dlaczego mieliby go puszczać wolno?
Dla mnie osobiście to co robi agent - czyli ciągle lamenty w prasie to tylko sa możliwe dwie opcje: chce wywrzeć presje aby Martin grał częściej, albo aby Barcelona zeszła poważnie z ceny.
Jak nie cofną bana na transfert to mogą sądzić że się przyda za sezon-dwa, a na razie niech trenuje.

pax

0

Ale co to ma wspólnego z tym co ja napisałem ??

pax

8

"Ty" i "Wielu" możecie mieć swoje rankingi, ważny jest tylko ten jeden, ten ranking Lucho.

pax

1

Zrobię statystyki jak redakcja w trakcie drugiego sezonu puści powtórki pierwszego.

pax

35

Martin Montoya odcinek 249
Że portal wszystkie odcinku transmituje :-)

Przyszłość Monoyi nie zależy od Martina ani jego agenta, ani Tasu tylko od zarządu i Lucho. Monoya sobie może chcieć, jak Barcelona się nie zgodzi nikt go nie kupi. Ma klauzulę 20 milionów i nikt nie da za 5 w kolejności prawego obrońcę którego w występach wyprzedza na prawej stronie lewy obrońca (Adriano) czy stoper (Bartra) a nawet nieograny gość sprowadzony za 4 miliony (Douglas).

Agent tylko podgrzewa atmosferę i chodzi do prasy się żalić.

pax

2

Obrażasz i wydaje Ci się to fun bo masz kilku małolatów którzy Ci kibicują.
Dam sobie powiedzieć, jakbyś używał w dyskusji argumentów, a Ty używasz wyzwisk i myślisz że to są argumenty bo przecież "piszesz prawdę". Ja nie piszę że jesteś żałosny albo ograniczony, to kwestia kultury osobistej. A co do buzi to nie chcę Ci jej zamykać, jak lubisz ją otwierać to Twoja sprawa...

pax

2

Gdzie tu widzisz kompromitację ??

Obrońca nie jest od strzelania bramek, ale aby drużyna wygrywała to bramki są potrzebne i każdy zawodnik Barcelony to rozumie oprócz Mascherano, czasem i obrońca powinien pomóc drużynie.
Ja do Busquetsa nie nawiązywałem, więc Twoje zdanie jest bezsensowne. nie rozumiem o co Ci chodzi z tym nosem. Dostał w twarz, krew mu leciała, to miał dwa wyjścia - biegać z chusteczką, ale zejść poza boisko, jakby miał nie wycierać nosa to sędzia kazałby mu opuścić boisko bo takie sa przepisy. Więc bez sensu jest to co piszesz. Widzę, że za guru destro sobie wziąłeś, no to chłopie powodzenia.

Obrońca nie jest od strzelania bramek, ale jak pisałem jak drużynie nie idzie to każdy pomaga - obrońca Godin dał Athletico mistrzostwo w ubiegłym sezonie a obrońca Ramos wygraną Lige Mistrzów Realowi.

pax

1

mascherano gra tak samo cały czas do tyłu. jego ostatnie mecze w pomocy gdy nie grał Busquets i jego największa liczba podań - prawie nie wycofywał do obrońców :-)
Eibar
Mathieu 13
Alves 11
Alba 10

Ajax
Pique 13
Bartra 9
Rakitic 9


Popatrzyłem sobie właśnie na jego grę z Ajaxem na śrosku boiska - praktycznie tylko w szerz.
http://www.fourfourtwo.com/statszone/5-2014/matches/782732/player-stats/32644/1_PASS_0802#tabs-wrapper-anchor

pax

2

Jak zwykle wyzwiska, tylko to w życiu potrafisz.

pax

1

Po co mam go porównywać z Busim ? Wystarczy że go porównam z Pique lub Bartrą. Wiem, że nie rozumiesz cyferek wiec trudno wymagać abyś zrozumiał statystyki a dodatkowo pozycje boiskowe czy zadania boiskowe.

"Słabie" Cię, a to nowość. Już wydawało się że tylko Alves Cię słabi.

pax

1

Defensywne statystyki tak, prezentuja sie na podobnym poziomie, może nawet ciuteczke lepiej, jednak statystyki ofensywne to jest przepaść, nikt nie wymaga aby gracz defensywny strzelał w każdym meczu bramki, ale aby nie strzelic w 200 spotkaniach ? Pique uzbierał 14, bartra w ciagu dwóch sezonów 2, Puyol grajac mniej 9, wszyscy stawiają Masche do pomocy, ale tam trzeba grac kreatywnie i właczać sie do ofensywy a on nie za bardzo jak widać to potrafi.

pax

4

Mascherano - 0 bramek do bramki przeciwnika, 5 bramek samobójczych, 1 asysta , ma najgorsze statystyki ofensywne oprócz bramkarzy, w pomocy go nie widzę. W Barcelonie od DP zaczyna sie konstruowanie akcji, a Mascherano oprócz przerzutów do boków nic nie pokazał od 4 lat, troche tych meczy zagrał na DP i nic nie grał. bartra ma lepsze statystyki ofensywne po jednym sezonie niż Mascherano po czterech.
mascherano nadaje sie do przerywania akcji przeciwnika, ale w barcelonie wymaga się czegos więcej od pomocnika , nawet defensywnego.
Mozna go oceniać za Mś gdy grał w innej druzynie, ale co to wnosi do jego obecnej gry w Barcelonie? Pedro też w 2013 grał świetnie w reprezentacji, a w klubie słabo.

pax

2

To nie tak że kryje każdy i zawsze, kryje się na radar tzw. "strefą" ale są momenty gdy wchodzi zawodnik w Twoja strefę i trzeba za nim pobiec, przejąć itd...
Z błędów taktycznych pokazałbym z ubiegłego sezonu pierwszą bramkę z realem w CdR, bramkę z realem w lidze, z Sevillą (najpierw błąd taktyczny, potem przegrany pojedynek), straty przed własnym polem karnym zakończone bramkami (Ajax, Milan),, z przegranych pojedynków główkowych - Real, Athletico w tym chociażby błąd indywidualny przy kryciu Davida Luiza z PSG.
To, że wypisuje jego błędy nie oznacza że gra gorzej od pozostałych, gra solidnie, nawet ciuteczke lepiej od innych w obronie, ale po tych 200 spotkaniach w pomocy go nie widzę. lepiej rozgrywa od niego Pique czy Bartra - samymi przerzutami do boków nic nie ugrywa. ma najgorsze statystyki ofensywne ze wszystkich graczy barcelony oprócz bramkarzy.

pax

1

Czy ja jestem od wszystkiego ?

Przedstawiłeś, kwestie niskiego wzrostu przy przegrywanych pojedynkach główkowych, a co z nietrzymaniem linii, błędami taktycznymi, kryciem na radar itd... Większość przegranych pojedynków główkowych Mascherano przegrywa złym ustawieniem się do główki i przegraniem pojedynku o pozycję zanim w ogóle ktoś wyskoczy do piłki (popatrz jak Mascherano przegrał pojedynek główkowy przy bramce z Celtą).

pax

2

Gra ofensywna stoperów
mascherano 2010/2011 - 200 spotkań - 0 bramek, 1 asysta
Pique 2010/2011 - 14 bramek, 5 asyst
Bartra od sezonu 2013/2014 - 2 bramki, 2 asysty
Puyol grając dużo mniej strzelił w tym czasie 9 bramek i 1 asysta

Mascherano jest rekordzistą Barcelony pod względem bramek samobójczych - 5,

W defensywie popełnia tyle samo błędów od pozostałych, kryje na radar, nie trzyma linii , opuszcza swoja strefę idąc do przodu, przegrywa wszystkie pojedynki główkowe, przegrywa pojedynki jeden na jeden. W ofensywie nie daje praktycznie nic od zawsze, ma zadania defensywne ktoś powie, ale nie wywiązuje się z nich lepiej od pozostałych. Grał świetnie na mistrzostwach, tylko czy na jego grę mam patrzeć po przez dobra gre kilka miesięcy temu z inna drużyną ?

Grał kilka spotkań na DP i oprócz solidności olśnienia nie było. Gratuluje mu że trzyma poziom i potrafi grać solidnie, ale oprócz solidności nic więcej nie pokazuje.

pax

2

1 Barcelona1:1Atleti

2 Elche0:0Barcelona

3 Barcelona2:2Getafe

4 Villarreal2:3Barcelona - 1 asysta

5 Barcelona 2:1Athletic

6 Barcelona 1:2Real

7 Granada1:0Barcelona

8 Atleti1:0Barcelona

9 Barcelona 3:1Betis

10 Barcelona 1:1Atleti

11 Espanyol0:1Barcelona

12 Barcelona 3:0Celta

13 Real3:4Barcelona

14 Barcelona 2:1Man City

15 Valladlid1:0Barcelona

16 Barcelona 4:1Almeria

17 R.Sociedad3:1Barcelona

18 Man City0:2Barcelona

Gdyby patrzeć na cała druga polowe sezonu to 28 spotkań, 4 asysty (Villarael, Rayo, Rayo, Levante), 2 bramki (levante, Sevilla).

Uważasz że 33 miliony za gracza który od trzech lat grał dobrze tylko przez pierwsze części sezonów to dużo czy mało?
18 ostatnich spotkań w sezonie 2012/2013 - 5 bramek, 2 asysty - wyszedł mu wtedy tylko jeden mecz goleada z Mallorcą - gdyby odliczyć ten mecz to mialy 17 spotkań - 2 bramki i 1 asystę. W 2011/2012 mial świetny początek lutego-poczatek marca by znowu w końcówce sezonu kompletnie zawodzić w najważniejszych spotkaniach (Real, Chelsea) - ostatnie 10 spotkań bez bramki lub asysty.

pax

1

Oni grali równie fatalnie, szczególnie Iniesta tylko tu komentarz zaczął sie od wspaniałej gry Fabregasa i ile on dał w ubiegłym sezonie drużynie. A dawal, ale pół sezonu a potem grał bardzo słabo.

pax

4

Strzał nie był w niego. Dla mnie był to strzał nie do obrony. 2 metry od bramki dość mocny strzał glową, szans na reakcję nie było. Strzał w krótki rog gdzie obrońcy dali wejść zawodnikowi huesci Masip był blisko piłki ale przy strzale z tak bliskiej odległości, głową, precyzyjnym i dość silnym nie miał szans.

pax

2

Marc Bartra i Sergi Roberto pogratulowali Masipowi.

Obaj zawalili przy bramce.

Roberto uciekł zawodnik, Bartra nie zamknął strefy i dał wejść przed siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?