pax

1

Skoro chwalisz się ocenami to znaczy że chcesz aby je skomentować, wytłumacz mi za co dałeś 7.5 Albie który zagrał fatalnie w obronie, czy 6 Inieście który zagrał źle w rozegraniu ? tak słabego Alby dawno nie widziałem.

pax

2

Pierwsza połowa w wykonaniu Alba słaba, w atakuj jeszcze dwa niezłe podania (21 i 11 minuta), ale w obronie bardzo słabo, 4 straty, brak powrotów, sprokurowanie kontry własna stratą po której pada strzał w boczną siatkę w akcji w której nie zdążył wrócić, wcześniej przy kontrataku tyłek ratuje mu mascherano, nie wykorzystana sytuacja sam na sam, gdy wystarczyło podnieść piłkę on strzela w bramkarza.

I tak wiem, że zaraz będę hejty, ale popatrzcie na grę a potem komentujcie.

pax

1

Czy ja skreślam Martina? Jest mecz w którym gra Montoya, pytam się co w nim pokazał, a ty mi z Alvesem wyjeżdżasz. Zadałem proste pytanie, nie krytykujące, nie atakujące.
Co do montoyi na razie zanalizowałem pierwszą połowę , co na minus.
strata 23,12 minuta i 26,57 - w 21.40 założona siatka Montoyi na środku boiska i gdyby nie asekuracja mogło być różnie, 27,40 żałosna próba wymuszenia karnego (każdy się może potknąć o własne nogi, ale potem błagalny wzrok na sędziego mówi wszystko), 39, 24 karygodny błąd w obronie - brak Monotoyi w obronie, akcja jego stroną, zawodnik Cordoby nie atakowany strzela w słupek.

pax

2

Co Montoya dzisiaj pokazał ??

pax

3

Chcesz powiedzieć że nie było akcji przeciwnika w jego strefie ? A on w pozycji obronnej nie dał się przepchnąć, że mascherano musiał ratować sytuację faulem? Nie w jego strefie Mascherano robił wślizg trfiajac w nogi czego sędzia nie odgwizdał ? Nie z jego strefy uciekł zawodnik w pierwszej połowie i ogrywając Mascherano trafił w boczną siatkę? Mam tak wyliczać? Można długo.
Zgadzam się, że rzadko był zmuszony do gry defensywnej bo po prostu nie wracał.

pax

1

A czy ja piszę że źle zagrał, dobrze to odpowiednie słowo i ja takiego użyłem. Jak ktoś gra dobrze to potrafię to napisać, jak źle również, niektórzy widzę tylko dobra grę jedynych i złą drugich.

pax

2

Niestety niektórym nie przetłumaczysz :-)

pax

2

A czy ja coś tu piszę o Alvesie ? Jakiś kompleks ?

pax

1

Busi był w tym czasie po prawej stronie kryjąc właśnie bale, ale stanął próbując odbioru i Bale mu uciekł. Błąd bartry nie polegał głównie na braku szybkości (co udowodnił z Almerią) ale na braku zdecydowania i skuteczności, miał dwa razy powstrzymać Bale ale nie zrobił tego.

pax

1

Alba w tyma tym meczu praktycznie nie wracał. Przypomnij sobie pierwszą bramkę gdy di Maria wszedł z strony Alby, i Alba go nie dogonił, Alves zostawił swoja strone asekurowaną Busquetsem i Bartrą, Alba poszedł do przodu bez asekuracji. Wysil się bardziej krytykując Alvesa i ubóstwiając Albę. Alba zaliczył w 45 minut jeden udany powrót.

pax

2

Co chwila wchodził w pole karne ? Napisz ile miał bramek, asyst, strzałów. Ja rozumiem lubić zawodnika, ale wszystko ma swoje granice.
Grał dobrze, ale do słowa kapitalnie mu dużo brakowało.

pax

1

Widzę, że zrobiłeś sobie ze mnie swoje guru, skoro odnosisz swoje komentarze do mnie.
Pisałem że w dzisiejszym meczu zagrał dobrze i był aktywny, czepiałem się słabej grze w defensywie. Albo nie wracał, albo był przepchnięty.

pax

1

Lubię go, nie lubię tylko jego kultu albo oceniania za mistrzostwa.

pax

2

Montoya

Strzały 0
Asysty 0
Kluczowe podania 0
Odbiory 5
Dryblingi 0
Celne przerzuty 1

pax

1

Które dobre ?

U Iniesty ? U Mascherano ?

U Alby widzę bardzo aktywną grę z przodu, dobre wyjście na pozycję dlatego dalem go do dobrych, ale w defensywie nie błyszczał , więc tylko dobry.

pax

2

pisałem że zgodze się że busi wyżej :-)

pax

1

Iniesta zagrał bardzo salbo, trzyma swój poziom od roku - 18 mecz ligowy z rzędu bez asysty i 19 bez bramki, obecnie jest najsłabszym zawodnikiem Barcelony, spowalnia grę, ma duzo strat, mało kreuje, nie robi przewagi, gra niedokładnie.

pax

1

mogę się zgodzic z Busim :-0

pax

1

Alba nie będzie miał zaliczonej asysty, w obronie nie zawsze zdążył wrócić, a jak wracał potrafił być przepchnięty.

pax

2

Powinien mieć żółtą za faul ktorego sędzia nie widział. Nie trafił w piłke tylko w nogę. jak będę miał czas popatrze ile miał dokładnie tych udanych wślizgów. Mecz zdominowany przez Barcelonę, a Mascherano przy "tylko" 1;0 dla Barcelony odpuszcza krycie, nie trafie przy próbie odbioru i zawodnik Cordoby trafia w boczną siatkę. Zagrał słabo w obronie a nie mial duzo roboty a przeciwnicy to tez nie był Real czy Manchester City.

pax

2

Najlepsi
Pique
Messi
Pedro

Dobrzy
Suarez
Alba
Xavi
Rakitic

Przecietnie
Montoya
Busquets
Bravo
Rafinha

Słabo
Mascherano
Iniesta

pax

1

OK :-)
Lubie jak wszyscy są sprawiedliwie oceniani.

pax

1

Wyraziłem swoje zdanie. Wiele osób dostrzega, że sa zawodnicy i "zawodnicy". Jak chcesz przekonany się przy ocenach - ja stawiam że za ten słaby mecz i błędy w obronie Mascherano nie dostanie mniej niz 5 od redakcji, mimo że ktoś mniej popularny wśród redakcji dostałby by 2-3.
Podam Ci przykład, w jednym z spotkań które Barcelona wygrała i zachowała czyste konto, jeden z obrońców miał 5 kluczowych podań i zaliczył asystę, przez kilka światowych portali został uznany najlepszym obrońcą kolejki i miał pewne miejsce w 11 kolejki, "nasza" redakcja zobaczyła dwa błędy w obronie i dała mu ocenę słabą. dzisiaj Mascherano mial podobne błędy, a przy strzale w boczną siatke miał karygodny błąd, w ofensywie nie pomagał kolegom, fatalnie przerzucał. Ten inny zawodnik za taki mecz dostalby 2,5 - mascherano 5-6. Moja wina że staram się o to aby wszyscy gracze byli traktowani równo ?
Za 2 dni Przekonamy sie kto miał rację :-)

pax

3

A co zagrał ??
3 odbiory, 0 celnych wrzutek na 2, 0 kluczowych podań, większość podań do tyłu.
W obronie mało widoczny bo Barcelona zdominowała grę, w wielu sytuacjach Pique czyścił za niego.

pax

1

Xavi ich obecnie bije na głowę, Fabregas z nim przegrał rywalizację, teraz generał-emeryt bije cała pomoc.

pax

2

Tzn.?? Dyktat, albo mam się zgadzać, albo mam wypier.... ??

Dyskutować, krytykować, miec własne zdanie nie można ??

pax

1

Nie ma asysty

pax

1

Nie ma grać, co nie znaczy że nie może pomgać, Barcelona jest w 80% przy piłce,
Pique ma 15 bramek od 5 sezonów, Mascherano 0
Zawsze redakcja dodawała mu punkty za przerzuty dzisiaj ich nie miała albo były złe.

pax

41

Iniesta -
18 mecz ligowy z rzędu bez asysty
19 bez bramki

pax

5

Ciekawe jak redakcja oceni swoich pupilków

Iniesta, Alba, Mascherano

Iniesta powinien dostać 4 - słaba gra, przewidywalny, wolny, duzo start, wiekszość przyjęć piłki rozpoczynał od robienie kółeczka co spowalniało grę.
Alba powinien dostać 6 - dobre wejścia w boczne sektory, w obronie ledwo solidnie ale bez blysku,albo bezrobotny lub nie nadążał wracać - z tego powodu jak na razie tylko jeden odbiór, człowiek do przepchnięcia.
Mascherano 2,5-3 - w ofensywie nic nie pomaga, fatalne przerzuty w tym meczu, w defensywie najsłabszy i zawalił przy kilku sytuacjach, chociażby z strzałem w boczną siatkę w pierwszej połowie, w drugiej powinien dostac żółtko za wślizg na nogi przeciwnika.

Ale wiadomo ile pupilki dostaną

Jak jest obecnie róznica między formą i klasą Xaviego i Iniesty chyba widać.

Zaraz się zacznie hejt bo jak można pisać że Alba gra słabo w obronie, Mascherano zawala a Iniesta nie rozgrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?