pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skoro chwalisz się ocenami to znaczy że chcesz aby je skomentować, wytłumacz mi za co dałeś 7.5 Albie który zagrał fatalnie w obronie, czy 6 Inieście który zagrał źle w rozegraniu ? tak słabego Alby dawno nie widziałem.
2
Pierwsza połowa w wykonaniu Alba słaba, w atakuj jeszcze dwa niezłe podania (21 i 11 minuta), ale w obronie bardzo słabo, 4 straty, brak powrotów, sprokurowanie kontry własna stratą po której pada strzał w boczną siatkę w akcji w której nie zdążył wrócić, wcześniej przy kontrataku tyłek ratuje mu mascherano, nie wykorzystana sytuacja sam na sam, gdy wystarczyło podnieść piłkę on strzela w bramkarza.
I tak wiem, że zaraz będę hejty, ale popatrzcie na grę a potem komentujcie.
1
Czy ja skreślam Martina? Jest mecz w którym gra Montoya, pytam się co w nim pokazał, a ty mi z Alvesem wyjeżdżasz. Zadałem proste pytanie, nie krytykujące, nie atakujące.
Co do montoyi na razie zanalizowałem pierwszą połowę , co na minus.
strata 23,12 minuta i 26,57 - w 21.40 założona siatka Montoyi na środku boiska i gdyby nie asekuracja mogło być różnie, 27,40 żałosna próba wymuszenia karnego (każdy się może potknąć o własne nogi, ale potem błagalny wzrok na sędziego mówi wszystko), 39, 24 karygodny błąd w obronie - brak Monotoyi w obronie, akcja jego stroną, zawodnik Cordoby nie atakowany strzela w słupek.
2
Co Montoya dzisiaj pokazał ??
3
Chcesz powiedzieć że nie było akcji przeciwnika w jego strefie ? A on w pozycji obronnej nie dał się przepchnąć, że mascherano musiał ratować sytuację faulem? Nie w jego strefie Mascherano robił wślizg trfiajac w nogi czego sędzia nie odgwizdał ? Nie z jego strefy uciekł zawodnik w pierwszej połowie i ogrywając Mascherano trafił w boczną siatkę? Mam tak wyliczać? Można długo.
Zgadzam się, że rzadko był zmuszony do gry defensywnej bo po prostu nie wracał.
1
A czy ja piszę że źle zagrał, dobrze to odpowiednie słowo i ja takiego użyłem. Jak ktoś gra dobrze to potrafię to napisać, jak źle również, niektórzy widzę tylko dobra grę jedynych i złą drugich.
2
Niestety niektórym nie przetłumaczysz :-)
2
A czy ja coś tu piszę o Alvesie ? Jakiś kompleks ?
1
Busi był w tym czasie po prawej stronie kryjąc właśnie bale, ale stanął próbując odbioru i Bale mu uciekł. Błąd bartry nie polegał głównie na braku szybkości (co udowodnił z Almerią) ale na braku zdecydowania i skuteczności, miał dwa razy powstrzymać Bale ale nie zrobił tego.
1
Alba w tyma tym meczu praktycznie nie wracał. Przypomnij sobie pierwszą bramkę gdy di Maria wszedł z strony Alby, i Alba go nie dogonił, Alves zostawił swoja strone asekurowaną Busquetsem i Bartrą, Alba poszedł do przodu bez asekuracji. Wysil się bardziej krytykując Alvesa i ubóstwiając Albę. Alba zaliczył w 45 minut jeden udany powrót.
2
Co chwila wchodził w pole karne ? Napisz ile miał bramek, asyst, strzałów. Ja rozumiem lubić zawodnika, ale wszystko ma swoje granice.
Grał dobrze, ale do słowa kapitalnie mu dużo brakowało.
1
Widzę, że zrobiłeś sobie ze mnie swoje guru, skoro odnosisz swoje komentarze do mnie.
Pisałem że w dzisiejszym meczu zagrał dobrze i był aktywny, czepiałem się słabej grze w defensywie. Albo nie wracał, albo był przepchnięty.
1
Lubię go, nie lubię tylko jego kultu albo oceniania za mistrzostwa.
2
Montoya
Strzały 0
Asysty 0
Kluczowe podania 0
Odbiory 5
Dryblingi 0
Celne przerzuty 1
1
Które dobre ?
U Iniesty ? U Mascherano ?
U Alby widzę bardzo aktywną grę z przodu, dobre wyjście na pozycję dlatego dalem go do dobrych, ale w defensywie nie błyszczał , więc tylko dobry.
2
pisałem że zgodze się że busi wyżej :-)
1
Iniesta zagrał bardzo salbo, trzyma swój poziom od roku - 18 mecz ligowy z rzędu bez asysty i 19 bez bramki, obecnie jest najsłabszym zawodnikiem Barcelony, spowalnia grę, ma duzo strat, mało kreuje, nie robi przewagi, gra niedokładnie.
1
mogę się zgodzic z Busim :-0
1
Alba nie będzie miał zaliczonej asysty, w obronie nie zawsze zdążył wrócić, a jak wracał potrafił być przepchnięty.
2
Powinien mieć żółtą za faul ktorego sędzia nie widział. Nie trafił w piłke tylko w nogę. jak będę miał czas popatrze ile miał dokładnie tych udanych wślizgów. Mecz zdominowany przez Barcelonę, a Mascherano przy "tylko" 1;0 dla Barcelony odpuszcza krycie, nie trafie przy próbie odbioru i zawodnik Cordoby trafia w boczną siatkę. Zagrał słabo w obronie a nie mial duzo roboty a przeciwnicy to tez nie był Real czy Manchester City.
2
Najlepsi
Pique
Messi
Pedro
Dobrzy
Suarez
Alba
Xavi
Rakitic
Przecietnie
Montoya
Busquets
Bravo
Rafinha
Słabo
Mascherano
Iniesta
1
OK :-)
Lubie jak wszyscy są sprawiedliwie oceniani.
1
Wyraziłem swoje zdanie. Wiele osób dostrzega, że sa zawodnicy i "zawodnicy". Jak chcesz przekonany się przy ocenach - ja stawiam że za ten słaby mecz i błędy w obronie Mascherano nie dostanie mniej niz 5 od redakcji, mimo że ktoś mniej popularny wśród redakcji dostałby by 2-3.
Podam Ci przykład, w jednym z spotkań które Barcelona wygrała i zachowała czyste konto, jeden z obrońców miał 5 kluczowych podań i zaliczył asystę, przez kilka światowych portali został uznany najlepszym obrońcą kolejki i miał pewne miejsce w 11 kolejki, "nasza" redakcja zobaczyła dwa błędy w obronie i dała mu ocenę słabą. dzisiaj Mascherano mial podobne błędy, a przy strzale w boczną siatke miał karygodny błąd, w ofensywie nie pomagał kolegom, fatalnie przerzucał. Ten inny zawodnik za taki mecz dostalby 2,5 - mascherano 5-6. Moja wina że staram się o to aby wszyscy gracze byli traktowani równo ?
Za 2 dni Przekonamy sie kto miał rację :-)
3
A co zagrał ??
3 odbiory, 0 celnych wrzutek na 2, 0 kluczowych podań, większość podań do tyłu.
W obronie mało widoczny bo Barcelona zdominowała grę, w wielu sytuacjach Pique czyścił za niego.
1
Xavi ich obecnie bije na głowę, Fabregas z nim przegrał rywalizację, teraz generał-emeryt bije cała pomoc.
2
Tzn.?? Dyktat, albo mam się zgadzać, albo mam wypier.... ??
Dyskutować, krytykować, miec własne zdanie nie można ??
1
Nie ma asysty
1
Nie ma grać, co nie znaczy że nie może pomgać, Barcelona jest w 80% przy piłce,
Pique ma 15 bramek od 5 sezonów, Mascherano 0
Zawsze redakcja dodawała mu punkty za przerzuty dzisiaj ich nie miała albo były złe.
41
Iniesta -
18 mecz ligowy z rzędu bez asysty
19 bez bramki
5
Ciekawe jak redakcja oceni swoich pupilków
Iniesta, Alba, Mascherano
Iniesta powinien dostać 4 - słaba gra, przewidywalny, wolny, duzo start, wiekszość przyjęć piłki rozpoczynał od robienie kółeczka co spowalniało grę.
Alba powinien dostać 6 - dobre wejścia w boczne sektory, w obronie ledwo solidnie ale bez blysku,albo bezrobotny lub nie nadążał wracać - z tego powodu jak na razie tylko jeden odbiór, człowiek do przepchnięcia.
Mascherano 2,5-3 - w ofensywie nic nie pomaga, fatalne przerzuty w tym meczu, w defensywie najsłabszy i zawalił przy kilku sytuacjach, chociażby z strzałem w boczną siatkę w pierwszej połowie, w drugiej powinien dostac żółtko za wślizg na nogi przeciwnika.
Ale wiadomo ile pupilki dostaną
Jak jest obecnie róznica między formą i klasą Xaviego i Iniesty chyba widać.
Zaraz się zacznie hejt bo jak można pisać że Alba gra słabo w obronie, Mascherano zawala a Iniesta nie rozgrywa.