pax

1

Wiosna bez formy albo kontuzje.

pax

1

Wszystkiego Najlepszego - wszystkim

pax

1

Nie chodzi o zdania. Tu są krótkie opisy więc trudno być oratorem. Gorszy jest brak obiektywizmu przy ocenach i dostosowywanie kryterium pod zawodnika.

pax

2

Ubiegły sezon alba miał bardzo słaby. Początek tego sezonu przeciętny. Świetną formę ma od przełomu października/listopada

pax

4

Ciekawe który tak po ludzku zadzwonił do niego?

Ciekawe który zawodnik nie mógł się najbardziej pogodzić z odejściem Abidala z klubu ?

pax

4

Skoro szkoda Ci czasu to po co 6 ostatnich twoich komentarzy dotyczyło moich postów?

pax

1

Komu odpuścić? Przecież wystarczyłoby sprawiedliwie oceniać i nikt by się nie czepiał.

pax

1

Wiedziałem że mi przyznasz rację.

pax

0

Sobie nie se. Pisz chociaż po polsku.

pax

3

Pojechałeś merytorycznie, masz siłę argumentów nie ma co.

pax

6

Moje widzimisię czy redakcji ? Nie ja oceniam pod widzimisię się tylko redakcja. Nie ja dopasowuje kryteria pod konkretnego gracza aby podnieść lub obniżyć.
Gdzie oczerniam redakcję? Wyzywam kogoś ? Piszę nie prawdę? Podaje nie prawdziwe wydarzenia boiskowe?
Uwielbiasz komentować moje komentarze i mnie atakować, ale jakoś słabiutko Ci idzie.

pax

4

Montoya musi mieć wyżej bo Alves nie może mieć lepszej oceny na koniec roku.

Montoya miał dwa poważne błędy w defensywie - nie wrócił i poszła kontra jego strona i strzał w słupek a druga to zawodnik którego krył odda strzał w boczna siatkę. W ofensywie praktycznie kompletnie nic nie zagrał.

pax

1

Dobry tekst, dobrze napisany.

pax

2

do tego jest czarny i lubi banany :-)

pax

1

nie przetłumaczysz, dalej będą bzdury wypisywać, brakowało tylko zdania o strącaniu gołębi z dachu.

pax

1

Zero argumentacji, zero podanych faktów, ogólne klamstwa, nic więcej. Montoya zagrał fatalnie w obronie w tym meczu. Nie pisz bzdur o statystykach skoro ich nie znasz.

pax

1

W defensywie Alba grał katastrofalnie w tym meczu, był najsłabszym obrońcą na równi z Montoyą.

pax

1

niestety tak to wygląda, w obronie grał kiepsko a ofensywa nie istniała.

pax

1

W defensywie miał dwa błędy które doprowadziły do dwóch bardzo groźnych strzałów - slupek i siatka boczna. Redakcja daje mu wyższe oceny aby dzieciaki miały podstawe do porównań z Alvesem.

pax

1

nie ma sensu się kłócić, Alves dostałby za taki mecz ocenę jeden-dwa skoro za podobny mecz w obronie jak Montoya ale mecz z asystą i 6 kluczowymi podaniami dostał ocenę cztery to teraz był dostał jeden-dwa. Mascherano miał kluczowy błąd odpuszczajac zawodnika który wyszedł sam na sam, ale to Javier "genialne mistrzostwa" Mascherano

pax

1

Jest liczone. Podanie które poprzedziło strzał (oczywiście nie liczone sa rykoszety, czy podanie przed dryblingami) - każde podanie.

pax

5

Martin Montoya Story odcinek 252.

Druga seria

Bardzo ciężka sytuacja Martína Montoi

Montoya zastanawia się nad rozmową z trenerem

Inter zainteresowany Montoyą

Czym zawiniłeś, Martínie?

Esports 3: Martín Montoya chce odejść w zimowym oknie

Montoya zmienia agenta, wkrótce rozpocznie rozmowy z klubem

Agent Montoi spotka się z Zubizarretą

Barcelona otrzymała oferty wypożyczenia Montoi

Montoya prosi o transfer w styczniu

Orobitg: Montoya nie odejdzie w styczniu

Agent Montoi: Enrique powiedział mu, że jest za Alvesem i Douglasem

Ostateczne spotkanie w sprawie Montoi

Agent Montoi: Martín na pewno opuści Barcelonę w styczniu

Przyszłość Montoi wyjaśni się do końca tego tygodnia

Ostateczne spotkanie ws. Montoi

Montoya żegna się z Barceloną, chce transferu definitywnego zimą

Agent Montoi: Odejście Martína jest podyktowane tylko względami sportowymi

Luis Enrique: Sytuacja Montoi jest trudna, ale możliwa do zmienienia

Montoya do Juventusu a Lichtsteiner do Barcelony?

Montoya może pójść śladami Cáceresa

Agent Montoi: Luis Enrique to pan i władca

Montoya chce spróbować swoich sił poza Hiszpanią

Martín Montoya odejdzie tylko, jeśli ktoś opłaci klauzulę?

Z zapartym tchem czekam na odcinek 253

pax

1

Jak to nie ma? Przecież to nominalny pomocnik, grał juz kilka razy w pomocy w tym sezonie a i w zeszłych też i co ? Jedna asysta na 200 spotkań to niezły wynik, Vermaelen jest gorszy.

pax

2

Tu się mylisz, zawsze jesteś pierwszy a bardzo często jedyny. Możemy sprawdzić ale doskonale wiesz, że kłamstwo ma króciutkie nóżki.

pax

7

Mascherano za wysoko - złe przerzuty, błąd w obronie, poza tym przyzwoicie. (O błędzie redakcja nie wspomniała bo to Javier "świetny występ na mistrzostwach" Mascherano.

Alba- za wysoko, błędy w obronie, brak powrotów, kolejna nie wykorzystana sytuacja sam na sam, słaba obrona, (ale on nie musi wracać przecież to Jordi "świetne wejście" Alba).

Montoya za wysoko - 2 poważne błędy w obronie, w ofensywie nie widoczny, on musi mieć wysokie oceny, (bo to przecież Martin "lepszy od Alvesa" Montoya).

Iniesta za wysoko - 1 kluczowe dogranie ze słabiutka Cordobą, zmarnowana sytuacja sam na sam , zmarnowane dwie kontry zbyt wolnym rozegraniem. Ale redakcja ogłosiła już powrót cracka Andres "dożywotnia ocena+3 za gol z Chelsea" Iniesta.

Oglądałem mecz jeszcze dwa razy robiąc notatki tylko i wyłącznie tym czterem zawodnikom, bo wiedziałem, o czym pisałem do ściacha już wczoraj na priva że redakcja zrobi wszystko aby właśnie tym konkretnym zawodnikom podnieść oceny. Spisywałem statystyki tylko tych zawodników co potwierdzić może Ledsbourne bo do niego o tym już wczoraj pisałem na priva, odnośnie tych czterech zawodników.

Dla mnie najgorsze jest to że są rożne kryteria oceny dla zawodników, a dokładniej że kryteria ocen ustawiane są pod konkretnych zawodników. Już przed meczem można wiedzieć kto jaką mniej-więcej ocenę dostanie.

pax

2

fanatykiem Alvesa nie jestem, krytykowałem go wielokrotnie, po meczu z PSG, Ajaxem, Celta itd... To nie ma na celu pokazanie zalet Martina.
To ma na celu pokazanie że sa osoby którzy sugerują się jedynie ocenami redakcji i jeśli redakcja komuś da wysokie oceny to wydaje im sie że zawodnik jest boski, a jak niskie że jest do d.... Pokazanie że sa osoby które nie potrafią samodzielnie myśleć.

pax

0

Ty się spinasz przy każdym newsie o Alvesu.

pax

1

Genialny nie jest. Tylko wszystkie światowe portale piłkarskie po dobrym jego meczu oceniają go bardzo dobrze a tylko na tym oceniany jest zawsze najgorzej. Więc to nie jest światowy spisek co raczej błędne oceny tylko tutaj.

pax

6

Martin powinien zostac i juz dawno grać za Alvesa.
Ostatnie dwa mecze ocena 6.5 od redakcji to potwierdza, Alves dużo gorsze oceny, więc gra na pewno słabiej, poza tym nie wraca, wrzuca na gołębie, macha rękami. Martin bezbłędny w obronie i nie do powstrzymania w ataku. Najlepszy PO-oceny to potwierdzają, więc musi tak być.

pax

1

Z tym to różnie.
czasem przyjmuje to z dystansem jak teraz a czasem reaguje inaczej. wszystko zależy co i jak piszesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?