pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
miał w 1 minucie niecelną wrzutkę gdy Neymar jest zblokowany i dostaje w twarz, ale nie jest ona w kibiców.
1
Mecz jest w całości tutaj. Możesz ją wskazać.
Może ja jej nie widzę, może Ty masz lepszy wzrok
1
Tylko czy doszukujesz się tu wrzutki?
Strzału czy innego dogrania, względnie ratowania piłki zbyt głęboko dogranej.
1
Chyba żartujesz :-)
2
Sprawdziłem notatki, może masz inne. W całym meczu miał tylko 2 wrzutki i żadna nie była w trybuny.
Może pamięć Cię zawodzi, bo pod tym meczem dyskutowaliśmy i pisałeś że grał dobrze.
6
Zgadzam się że Barcelona potrzebuje kogoś nowego, ale Montoya nie jest nim.
4
Kiedy on miał wrzutke w kibiców ??
2
Alves na swojej stronie miał Ronaldo w życiowej formie, a jednak nie dał mu pograć sobie, bardziej ofensywnie nastawionego marcelo niż carvajal, i isco który zagrał najlepszy mecz w sezonie, po drugiej stronie był James który nie tyle był umiejętnie powstrzymywany przez mathieu co po prostu słabo zagrał. Alves miał przeważnie 2-3 zawodników na swojej stronie i albo nie miał wsparcia albo takie jak pokazałeś w sytuacji z xavim a później z iniestą, czyli jakby go w ogóle nie było.
4
W tym meczu Alves nie dał się ogrywać, nie przegrał pojedynku aby go ktoś przeszedł, nie było takiej sytuacji, odbierał piłkę w sytuacjach sam na sam marcelo, Ronaldo czy Isco.
Dostał ocenę przeciętną za mecz- ale to wiadomo jak tu jest oceniany Alves.
1
Tak
2
pokazał to z realem gdy był najpewniejszy i gdy on krył zgasił całkowicie isco, wyłączył ronaldo i nie dał ani razu przejść marcelo.
1
Drugi raz tego nie zrobią
1
ok :-)
9
Ale nikt nie da 20 milionów za 4 rezerwowego. Montoya bez zgody Barcelony może sobie pomarzyć o transferze.
2
20 milionów za montoyę to byłby dobry transfer
1
Czemu niestety? Chyba dobrze, że nieprawdziwa. Wolałbym, aby grał w Barcelonie ze świadomością, iż gra w Barcelonie i tam chciał grać, a nie dlatego że został wprowadzony w błąd.
5
Świetny tekst. Gratuluję.
1
chcesz powiedzieć ze villa jak mógł schodzić do środka bo wolał się kisić na skrzydle
1
Bartra to przyszłośc na stoperze ale szybkości mu nie dodawaj bo jest wolny. Wtedy nie były pretensje że go nie dogonił, ale że dał się ograc i nie umiejętnie powstrzymywał Bale.
Tu masz prędkość Bartry z tego roku.
2
Messi wygrał rywalizację z Villą o środek. lepiej aby grał lepszy na tej pozycji czy gorszy.
20
Brakuje mi tylko jednego zdania.
"W swoich interwencjach nie bał się wsadzić głowy tam, gdzie nie jeden bałby się włożyć nogę".
2
Nie pisz tak bo redakcja bardzo tego nie lubi jak napiszesz że oceny nie odpowiadały grze. A jak napiszesz, że tak było często to naprawdę możesz się narazić.
1
Nie ma przeblyskow ani statystyk zostały tylko najwyższe oceny.
1
tzn.?
2
Ja piszę o ocenach tegorocznych, a za co był w nich oceniany to nie do mnie pytanie.
4
Nie przesadzaj, jest najlepiej ocenianym pomocnikiem w tym roku. Musiał grać imponująco przez cały rok :-)
3
Lamentu nie ma. Zawsze możliwa byłaby zmiana taktyki. Przy fatalnej formie Iniesty Messi cofnąłby się na 10 i z jednej strony rozgrywał bo i tak to robi z drugiej podpinałby się do ataku jako cofnieta "9". Wtedy na środku były Suarez a po bokach Neymar i Reus. Młodzież nie jest tak mega obiecująca - tzn. Delu i wypożyczony Tello to raczej miejsca by nie zagrzali, wielu wskazuje na Adamę, Munir jak na razie słabiutko, zostaje jedynie Halillovic, ale jego można pomału wprowadzać do składu i robić roszady w pomocy i na skrzydłach.
Pomoc już się dawno posypała, a obrona nie była tak stabilna od 2 lat i tak wzmocniona - Mathieu wystarczy na przeciętne zespoły, Bartra co raz lepszy a Verma powinien od nowego sezonu być gotowy.
2
Przeczytałeś ostatnie zdanie ?
1
Pamiętam każdą minutę, każdego spotkania, mam fotograficzno-magnetowidową pamięć :-)
A tak na poważnie, czasami robię notatki po meczu i je wypisuje przy ocenach z meczów, wystarczy że wejdę na te oceny i wiem jak według mnie grał zawodnik i jakie miał statystyki :-)
3
Dobrze wiedzieć że się ma fana.