pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedni z najbardziej inteligentnych graczy na parkiecie. Obaj mimo wzrostu nie mający dobrych warunków fizycznych. Magic po przebytej w dzieciństwie heinego-medina, Larry (white men can't jump) nie wyskakiwali do piłek na niebotyczne wysokości, ale inteligencja, sprytem i ustawianiem się wywalczali piłki. I te niesamowite podania Magic i miara Larry'ego. Coś niezapomnianego i do tego ten jedyny "prawdziwy" parkiet w Boston Garden.
3
Strasznie wyolbrzymiasz całą sytuację, brak jednej asysty urasta u Ciebie jako bzdury, dziennikarstwo schodzi na psy, chałtura, wstyd itd... Nikt tu nie pisał, że nie popełniono pomyłki, tylko, że redakcja zawierzyła statystykom podawanym przez poczytny dziennik. Tylko tyle . Pod tym newsem połowa wpisów dotyczy tej pomyłki.
9
Przetłumaczono artykuł z mundo który był opublikowany wczoraj rano, czyli przed meczem Real-Espanyol, więc tu wstydu nie ma, MD źle podało o jedną asystę i redaktor z tego portalu przepisał to co podało MD. Raczej niedopatrzenie jednej asysty niż wstyd.
1
Jeśli Koke będzie grał w La Liga i nie będzie miał kontuzji to na pewno będzie w pierwszej 5 wszechczasów a dzisiejszymi już osiągnięciami to może być liderem.
3
Uznanie mam nadzieję. Nigdy nie "pracowałem, wałkowałem" aby Alves byl oceniany szczególnie, robiłem to aby był oceniany jak inni, takimi samymi kryteriami. W tym meczu sądzę, że dostał głównie za działania defensywne - 15 odbiorów, przy 17 pozostałej trójki obrońców.
2
Koke jest jedynym zawodnikiem który może w ciągu najbliższych 5-10 latach zmienić klasyfikację czołowych asystentów la liga. Nie ma nikogo innego.
3
nie nie jestem w redakcji. Wiem, że to dziwne, że Alves został doceniony - 15 odbiorów przy 17 pozostałej trójki to jeśli chodzi o defensywę, a w ofensywie tez kilka klepek świetnych rozegrał i wrzucił świetna piłkę Messiemu przy nieuznanej bramce.
1
Dopisz tez Albie kluczowe podanie, ma asystę ale ani jednego kluczowego podania :-)
pozdrawiam
4
Moim zdaniem to nie 4-3-3, tylko Fabegas z jednej strony nie sprawdził się bo po prostu był jednak za słaby (przegrywał rywalizację z Xavim i Iniestą), z drugiej strony był to o czym pisałem w felietonie który redakcja nie "puściła", że to wynik ogólnej słabszej formy całego zespołu przez ostatnie 3 lata i przee wszystkim zagęszczenia środka boiska. Fabregas nie miał miejsca na grę. Gra zwolniła i w tym momencie w linii pomocy był Xavi, Iniesta, Busquets, do tego wchodzący Alves i Alba i cofający się Messi a niejednokrotnie i Pedro/Alexis/Villa/Neymar operowali bliżej środka i była sytuacja w szczególności w ataku pozycyjnym iż w pomocy był 6-7 zawodników i kończyło się to dziesiątkami bezsensownych podań na środku boiska, szybkiego ataku praktycznie nie było.
Na fałszywej 9 grał tylko kilka spotkań i to były jego najlepsze spotkania w ubiegłym sezonie. Miał też trochę pecha trafiając na Barcelona po troszku wypaloną a mimo to nie potrafił wywalczyć sobie pewnego miejsca w składzie. Nie sądzę, że nie został doceniony przez kogokolwiek, po prostu czasem tak bywa, nie zaiskrzyło, a on sam swoją wolną, przewidywalną grą nie pomagał.
1
Busquets lepiej kreuje od mascherano, przez co lepiej napędza ataki, ale jest słabszy w rozegraniu, a problem to nie (tylko) xavi i Busquets ale przede wszystkim Iniesta.
3
legendą to on już jest
5
Masz złe wrażenie a ze złego wrażenie wysuwasz złe wnioski
1
Montoya był .... na kolanach w tej akcji z pierwszej połowy. Za słaba grę w ataku i katastrofalna w obronie ocena powinna być niższa.
Przeciwko Realowi to z kolan by nie schodził - Ronaldo, Isco, Marcelo by go wkręcali przy każdej akcji.
2
Co do ocen z tego meczu to są one dość odpowiednie. Jak zawsze pisałem o tendencji zawyżania ocen Mascherano tak dzisiaj ocena jest dobra a nawet o 0,5 za mała (ale dla mnie to granica błędu) bo oceniany jest indywidualnie a nie za błędy całej linii obrony. Montoya 3,5 to za wysoka nota - w ofensywie nic nie robił i 12 strat, a za takie błędy w defensywie to inny zawodnik miały 2-2,5. Alba - nota odpowiednia, pechowo, ale wina ewidentna, wynik pozostał. Iniesta - odpowiednio, jaka gra taki występ. Reszta ocen takie jakie bym ja postawił.
1
Jest to zestawienie roczne sezonu kończącego się w danym roku kalendarzowym , więc na koniec roku podawana jest statystyka za sezon 2013/2014.
1
Mascherano ma na koncie więcej bramek samobójczych niż Alba - ale z obecnych są najlepsi.
1
Rekordzistą jest mascherano 5 samobójczych, Alba ma 3 lub 4
5
A ocenki będą jak zawsze
Iniesta 6,5
Montoya 6,0
Alba 6
5
W wyniku jak sądzę m.in. wielu słów krytycznych wielu użytkowników (były to dziesiątki słów wsparcia) portalu o którym pisałem wobec takiego postępowania redakcji, dostałem przeprosiny ze strony redakcji która przyznała się do niezachowania standardów i które przyjąłem i mimo złamania standardów i regulaminu w geście dobrej woli postanowiłem sprawę na tym zakończyć,
Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i wskazówki. co powinienem w tej sytuacji zrobić Naprawdę dzięki.
pozdrawiam
4
Niestety zbagatelizowała całkowicie sprawę i uważa że nie ma sprawy bo kwestia dotyczy redakcji portalu.
Najpierw im napisałem o łamaniu prawa i publikacji danych bez zgody użytkownika, jednak nie napisałem kto to zrobił to miałem solenne zapewnienia że sprawę potraktują poważnie i zajmą się nią bardzo szybko, jak się dowiedzieli że chodzi o redakcję sprawa została zamieciona pod dywan.
Ja jestem postawiony pod ścianą. Sądzę, że to nie koniec działań redakcji portalu o którym piszę.
3
Redakcja pozbierała szczątkowe informacje na mój temat z setek lub tysięcy moich wiadomości, przeanalizowała i zaczęła przeszukiwać internet w poszukiwaniu informacji o mojej osobie, następnie natrafiając na mój profil na portalu społecznościowym wyciągnęła z niego informacje dotyczące wykształcenia, tytułu naukowego, miejsca pracy i je opublikowała. Redakcja musiała nie tylko pozyskać informacje z portalu społecznościowego ale z innych ogólno dostępnych stron bo na portalu społecznościowym nie pisałem o tytule naukowym. Dodam, że te dane zostały opublikowane i posłużyły innym userom do ataków na mnie. Nigdzie na stronach redakcji, logowania się, profilu nie pisałem swoich danych osobowych, redakcja w korespondencji ze mną pisze moje imie i nazwisko i prezentuje jakie treści na mój temat pozyskała.
Nie wiem czy to złamanie prawa, czy zachowanie nieetyczne, dodam że na portalu o którym pisze występuje regulamin i za nie zachowanie netetykiety grozi ban, ale czy to dotyczy redakcji?
3
Publikacja pełnych danych pewnie tak, ale czy ich jedynie pozyskanie i jedynie naciski w prywatnej korespondencji też.
To jest trochę tak jak z zrobieniem zdjęcia osobie nie publicznej, zdjęcie możesz zrobić, ale bez jej zgody nie możesz opublikować.
3
A jeśli nie opublikują? A mają wszystkie moje dane i przeglądają profile społecznościowe i zbierają informacje o rodzinie, znajomych, trzymają mnie w pewien sposób w szachu abym się za bardzo nie wychylił.
Dodam, że dane które już zostały opublikowane posłużyły do ataków na mnie nie ze względu na poglądy czy treść ale ze względu na wykształcenie, tytuł naukowy czy zawód co possała redakcja portalu o którym piszę.
3
Tylko to byłaby moja ostatnia działalność na portalu o którym pisałem. A ja tego nie chcę, bo lubię portal o którym piszę. Dlatego na razie się pytam o jakieś pomysły poza drogą prawną na której nikt by nie zyskał - ja bym stracił możliwość publikowania na stronie o której piszę, sprawę bym przegrał bo stwierdzono by niską szkodliwość czynu portal straciłby na prestiżu. Do redakcji jak napisałem o łamaniu prawa w wyniku publikacji osobistych informacji to byłem chamsko obrażany, a jak napisałem do administracji to wzięła jak pisałem stronę redakcji.
3
Administracja napisała że zasugerowałem jednemu redaktorowi niekompetencje w jego tematyce i takie postępowanie redakcji (pozyskiwanie danych osobowych, śledzenie profili użytkowników na portalach społecznościowych, publikacja danych) jest w pełni zrozumiała.
3
Najgorsze jest to, że lubię portal który wykręcił mi takie świństwo. Dlatego sam nie chciałbym rezygnować z udzielania się na nim, z drugiej strony sądzę że raczej szybko zostanę z niego usunięty. Dlatego pytam co w takim razie powinienem zrobić,
3
Na pewnym portalu podałem miejsce zamieszkania a w późniejszym czasie jedynie zawód (w mojej aglomeracji jest kilkanaście tysięcy osób o takim zawodzie). Dane które zostały podane bez mojej zgody przez redakcję to miejsce pracy, wykształcenie, stopień naukowy, co w moim przypadku bardzo łatwo daje możliwość uzyskania danych o mnie.
Dla mnie straszniejszą rzeczą jest, że redakcja portalu o którym piszę przeszukuje Internet, wiele stron sprawdza pozyskuje te dane na temat użytkowników i je wykorzystuje w dyskusjach z nimi na forum lub w prywatnych wiadomościach. Nie wiem co mam robić bo zwróciłem się do administracji portalu o którym piszę i ona z jednej strony umyła ręce z drugiej strony wzięła stronę redakcji.
2
Nikt za bardzo nie wchodził do tej piłki, a on biegł na "pełnym biegu" do trudnej wysokiej i głębokiej piłki, trafił piszczelem. Piłka zagrana zbyt głęboko i on musiał zmieniać tor biegu.
Równie dobrze mógłbym powiedzieć że strzelał chociaż bardziej prawdopodobne że ratując piłkę chciał ją wycofać. Wrzutki by tu nie było bo nie byłoby do kogo podać. Chciał ratować piłkę, tak jest moje zdanie, piłka trudna i nie kwalifikowałbym jej jako nieudanej wrzutki.
2
Dyskusja jest nad wrzutkami w KIBICÓW których Alves w tym sezonie nie miał, a ma taką opinię rozsyłaną przez część forum i "INNYCH". Niecelnych miał więcej.
9
Tekst świetny i tu kolejny raz chyle czoła przed Eoren. Czekan na kolejne świetne teksty.
Czy ktoś może coś doradzić? Mam pewien problem.
Na jednym z serwisów podałem bardzo szczątkowe informacje o sobie, jeden z redaktorów tego serwisu gdy uznał że jestem zbyt trudnym dla niego dyskutantem postanowił odnaleźć moje dane osobowe i w ramach osobistej zemsty je opublikować. Prześledził wszystkie moje komentarze, powyciągał informacje gdy gdzieś pisałem o zainteresowaniach i zaczął przeszukiwać Internet - portale społecznościowe i wszelkie inne strony, aby zdobyć moje dane osobowe. Gdy odnalazł informacje o mnie na portalu społecznościowym część tych informacji bez mojej zgody opublikował, były to na tyle istotne informacje, że wraz z tymi które ja szczątkowo podałem mogą spokojnie mnie zidentyfikować, dodatkowo w prywatnych wiadomościach pisząc do mnie podaje że zna wszystkie informacje o mnie i podał moje imię i nazwisko jako formę nacisku czy osobistego tryumfu, iż je zna i może je wykorzystać w każdej chwili. Dane te posłużyły innym userom do ataków na moją osobę. Administratorzy tego serwisu stoją murem za swoim redaktorem i uważają że śledzenie userów na Internecie, zbieranie o nich danych i ich publikacja jest czymś normalnym, a wyzwiska redaktora są komentowane, iż powinien jedynie lepiej dobierać słowa. I sprawa została zamieciona pod dywan. Co powinienem zrobić?