payn100
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
drużyny najpierw rozgrzewają się całymi drużynami żeby później rezerwowi siedzieli na trybunach w maseczkach, mimo że w każdej chwili każdy z nich może wejść na boisko. Kapitanowie musieli zachować 2m odstępu przy rzucaniu monetą i nie podawać sobie ręki mimo że 30 sekund później wszyscy biegają na jednym boisku.
Robienie dziwki z zasad logiki.
0
Żadne zaskoczenie skoro wirus jest od początku roku a zawieszenie ligi od marca
0
pytanie czy skoro nie ma dzisiaj nie będzie miał jutro albo pojutrze? Czy na 2 lata zostali już odizolowani od świata? :)
0
Po dwumiesięcznej przerwie wraca Bundesliga. Niemiecka Liga Piłkarska DFL zadecydowała, że piłkarze Bundesligi powrócą do gry w sobotę, 16 maja i będą kontynuowali sezon zgodnie z terminarzem. Oznacza to tym samym, że rywalizacja zostanie wznowiona od 26. kolejki, w której będziemy świadkami między innymi najsłynniejszych derbów Niemiec: starcia Borussii Dortmund z FC Schalke 04.
Czy po najdłuższej przerwie od gry jaką mieli piłkarze nie licząc kontuzji, nie trzeba rozegrać najpierw sparingów?
1
W kwestii naszej ekstraklasy. Czy piłkarze są teraz odizolowani od świata? A jeśli nie czy ich rodziny z którymi razem mieszkają są odizolowani od świata? W przeciwnym razie jaki sens ma robienie testów w poniedziałek i czekanie na wynik decydujący o tym czy można przystąpić do treningów, jeśli od czasu wykonania testu wirusa mogli złapać w sklepie, na stacji benzynowej, od żony która była w sklepie itd?
0
@tadzik447 nowa fanka Barcy ;)
0
@justfootball czeka mnie to w przyszłym tygodniu
0
@kamiVeB nie doszukiwałbym się w działaniach tego klubu jakiejś wyższej logiki
0
@Piotr89Sand no właśnie do tego zmierzam, czy takie paradoksy są z niewiedzy piszących czy celowo takie głupoty piszą
0
Tytuł artykułu : "Jacek Cyzio wyzdrowiał, testy dały wynik negatywny"
w rozwinięciu tekstu jest o tym że były piłkarz Jacek Cyzio przeszedł zarażenie koronawirusem bezobjawowo, dowiedział się przypadkiem że go ma, przeszedł izolację, a po jakimś czasie test dał dwukrotnie wynik negatywny.
I teraz moje pytanie odnoszące się do tytułu artykułu, bo retoryka podobna pojawia się w przypadku innych osób które przeszły bezobjawowo zarażenie - czy można wyzdrowieć jeśli nie było choroby?
6
@staszek171 musiałem sprawdzić kto to jest
0
@Pogba ja shoppingu nie robię, dlatego przyszłość centrów handlowych jest mi obojętna. ludzie znajdą inny sposób na spędzanie wolnego czasu :)
0
w warszawskim centrum handlowym arkadia 40 sklepów wypowiedziało umowę najmu, właściciele uważają że centra handlowe nie są przyszłością handlu w najbliższych latach. czyli może być tak że centra handlowe nie przetrwają kryzysu, ale akurat ich mi nie żal :)
4
@TheNekro94 tylko że w szkółkach zdarza się tak że spora część to są chłopcy urodzeni niekoniecznie w tym mieście, szczególnie te które wymieniłeś, które działają na szeroką skalę
0
Taka alternatywna rzeczywistość. Ciekawe jak wyglądałaby hierarchia klubowa w piłce gdyby w każdym klubie mogli grać tylko piłkarze urodzeni w tym mieście z którego klub pochodzi, lub jego najbliższej okolicy?
0
Komentarz usunięty
0
@HansLanda widzisz tylko tu nie chodzi stricte o epidemie. Wg ciebie sezon będzie wznowiony w Hiszpanii? No to właśnie spekulowałem, jedni mówili że sezon wróci przed majem, a inni mówili że mało prawdopodobne że wróci w ogóle, ja byłem w tych drugich, co nie zmienia faktu że uważam że powinien wrócić
0
@HansLanda do założenia pewnego wniosku nie trzeba mieć wszystkich informacji, wystarczy obserwować co się dzieje. Od początku niektóre osoby co siedzą w piłce mówiły że ciężko będzie wrócić, ale jak się wiedzę o świecie czerpie np z Onetu gdzie podają podają gotowe wnioski, bo jest to portal dla leniwych intelektualnie to takie są skutki
0
@BinBin to czemu właśnie ogłosili że PSG jest mistrzem skoro sytuacja jest opanowana? Ja sam jestem przeciwnikiem nieuzasadnionej paniki, a taka wg mnie jest w obecnej sytuacji, ale ten pociąg pt PANIKA już ruszył i ciężko będzie go zatrzymać, stąd wnioskuje że wznowienie rogrywek będzie bardzo trudne. Bundesliga też nie jest pewne że ruszy, bo rząd zwleka z wydaniem pozwolenia
0
@SuperPatsonFCB wczoraj czytałem wywiad z ekonomistą dotyczący piłki nożnej, potwierdził że piłka jest sporą częścią gospodarki, ale inwestorzy nie będą podejmować teraz ryzyka szczególnie że wszędzie trąbią że najgorsze przed nami dopiero jesienią
0
@BinBin potraktuj te 5% symbolicznie, nigdy w opinii publicznej nie słyszałeś szacowania prawdopodobieństwa procentowego bez wzoru matematycznego?Nigdy nie słyszałeś powiedzenia że na 90% ktoś wygra jakiś mecz?
1
Jak pisałem na początku kwietnia że szanse na wznowienie rozgrywek oceniam na 5%, to ludzie odpisywali że zwariowałem, że skąd ja sobie takie rzeczy wymyślam. Teraz czytam że wznowienie sezonu we Włoszech jest już coraz bardziej wątpliwe, a prawdopodobnie rozwiązanie z Włoch będzie czynnikiem spustowym dla rozgrywek w całej europie. Dlatego pytam teraz tych co się miesiąc temu śmieli czy dalej jesteście tacy pewni tego że sezon zostanie dokończony?
0
@tristan87 przecież ja właśnie krytykuje takie paniczne zachowania, sam się nie obawiam zarażenia, nawet mam nadzieję że już to przeszedłem. Więc czego się wystraszyłem?
0
@marcin000019 ale jak to się ma do mojej krytyki tego co znalazłem?
0
@marcin000019 a to w nawiązaniu do czego?
0
Znalazłem na fb mojej dzielnicy takie pytanie (wątpliwość). Kiedy czytam takie posty to wydaje mi się długo będziemy wychodzić z tego obłędu..
Mam pytanie, co sądzicie o jedzeniu z dostawą do domu w czasie pandemii? Trochę się wystraszyłam czy się nie zarażę przez to.... zamówiłam pizzę w "Trattoria Rucola" bo napisali na lokalu, że mają bezpieczne dostawy. Niestety kurier nie miał ani maseczki ani rękawiczek, pizza była tylko w zwykłym pudełku, niczym nie zabezpieczona. Co prawda była pyszna i ciepła ???? ale strach pomyśleć czy kucharz miał maseczkę skoro kurier nie ? Jak to jest z tymi bezpiecznymi dostawami jedzenia? *ps. Zdjęcie poglądowe/przypadkowe
2
@Hiacynk Mięciel Legia, a pierwsza oryginalna Barca Stoichkov, wujek przywiózł z wakacji w Katalonii, wtedy to była historia dla takiego chłopaka żeby dostać oryginalną koszulkę Barcelony. Była spakowana w takim tekturowym pudełku z logo Barcy. Jak wyszedłem w niej pierwszy raz na podwórko to świeciłem sławą bardziej niż Christo na Camp Nou :)
0
nie można wykluczać że piłkarze oczekują w ten sposób dodatkowych profitów za pracę w ciężkich warunkach
6
@Bykunn dobrze wiem jak działa nauka, bo od 10 lat siedzę w neurobiologii, wrzuciłem to w ramach żartu
1
@barcelonaLM to nie moje, tylko wkleiłem