payn100
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaryzykuje nawet stwierdzenie że bez Messiego, Suareza, Busquetsa, Pique, Barca ruszałaby do przodu, potrwa to chwilę ale myślę że warto
0
jak pisałem 2 tygodnie temu że to nie trener jest problemem i źródło problemu jest dużo głębsze niż nam się wydaje, to zostałem zwyzywany od narzekaczy
0
@koziar ja w wieku 26 lat wyrosłem już z mediów społecznościowych, szkoda czasu na takie pierdoły w życiu :)
1
Oo i to jest ważna informacja dla rządzących Barceloną a nie jakieś puchary
0
@nawarro to nie chodzi o Valverde, problem jest dużo głębiej zakorzeniony
2
@Pawel1980 Zastanawiam się jeszcze czy Neto jest wystarczającą alternatywą na wypadek kontuzji Ter Stegena, czy nie lepszy na ławce będzie Alisson tylko Liverpool tak łatwo go nie puści
0
@Recha_0684 dlatego dodałem ostatnią linijkę
3
Ja bym to widział tak:
Ter Stegen, Cancelo, Van Dijk, Langlet, Alba, Busquets, De Jong, Coutinho, Neymar, Suarez, Messi
Na ławce Neto, Roberto, Umtitti, Griezmann, Lautaro, Ericksen, Kante, Vidal, Fati
trener Klopp
przyznaje że inspirowałem się niektórymi wypowiedziami na forum
I LM bez save&load
1
Zmiana trenera to tylko kosmetyczna zmiana, żeby rzeczywiście coś się zmieniło trzeba poczekać jeszcze co najmniej ze 4 lata, myślę że wtedy będzie można myśleć o nowej lepszej Barcelonie. Do tego czasu w ligę będzie co raz ciężej wygrać, o LM nie wspominając.
0
@marmatmich to samo napisałem chwilę wcześniej, że bez gruntownych zmian niewiele się zmieni. Zmiana trenera to tylko kosmetyczna zmiana, ale większych nie da się teraz zrobić, trzeba poczekać jeszcze ze 3 lata
0
@kuczyniak tego błysku póki co nie odzyskamy bo zmiany muszą być głębsze niż tylko kosmetyczna zmiana trenera. Mogę się założyć że za Messiego LM już nie wygramy
2
Jak tak się zastanowię to w moim otoczeniu nie ma takich prawdziwych kibiców Liverpoolu, bo grają fantastyczną piłkę a nie mam komu pogratulować :)
1
@szymon351 Super :)
8
Klopp :) socios oderwani od rzeczywistości chyba są. Klopp to jest trener który tworzy drużynę, on jest jej liderem i wtedy odnosi sukces, tak było w Borussi i tak jest w Liverpoolu. A Barcelona jest Messiego, każdy ruch klubu jest analizowany pod kątem reakcji Messiego, dlatego Klopp nie pasuje do Barcy, ponieważ dopóki jest Messi to nie będzie jego drużyna. Mimo że jest obecnie w czołówce trenerów na świecie
0
@szymon351 Dennett? :)
0
@skype77 A ja uważam że gole mają znaczenie? Dla mnie wiele razy złotą piłkę powinien dostać jakiś obrońca lub bramkarz, ale to są pozycje których się nie zauważa, tzn przeciętny fan fify ich nie widzi bo liczy się show. Ponawiam pytanie. To co się liczy w takim razie? Barcelona też gra na Messiego
0
Może mi ktoś wytłumaczyć w czym w tym roku Messi był lepszy od Lewandowskiego?
23
Xavi, Iniesta czy Puyol urodziliby się 10 lat później i świat by o nich nie usłyszał. Jest taki film TO NIE JEST KRAJ DLA STARYCH LUDZI, a Barca obecnie TO NIE JEST JUŻ KLUB DLA WYCHOWANKÓW. Po prostu się to już nie opłaca, za duże ryzyko, wychowankom często trzeba dać czas, otoczyć ich zaufaniem, ale to może trwać sezon, dwa, może trzy, kto miałby tyle cierpliwości? Trener? Kibice? Sukces musi być co weekend inaczej gawiedź jest niezadowolona
16
Im więcej kartek tym więcej weekendów wolnych na biznesy :)
0
@Leek1698 i jeszcze zawodnicy zestresowani czy Messi się nie obrazi bo źle podali, widać to że brakuje luzu
0
@woro1 Klopp tu tak pasuje...
5
@blaugrana49 W środę el clasico o 8 rano, to by przeszło do historii futbolu a nawet sportu :)
0
pewnie było już nie raz poruszane, podpowie mi ktoś gdzie mógłbym dziś Tottenham obejrzeć online?
0
@Bernard777 tak to jest kiedy cyrk obwoźny jest ważniejszy od wyniku sportowego. Gdy to krytykowałem latem zostałem zjechany że nie myślę z duchem czasu i tak to teraz będzie wyglądać
1
Pierwszy raz będę czekał do końca okienka z nadzieją że transfer nie dojdzie do skutku
0
@cachai dlatego że kibice Barcelony go tu nie chcą, zastanawiam się tylko kim są ci co chcą
1
@PJ777 podobnie napisałem pod innym newsem i mnie zjechali. Brawo. Są tu jeszcze rozsądni ludzie
3
@Darecki czytając taki poziom wypowiedzi mam nadzieję że ty na pewno nie
8
Szkoda. Żałuję że Barcelona ma takich kibiców sukcesu, wartości schodzą na dalszy plan. Wyciąganie ręki do piłkarza który opluł ten klub to wstyd. Wolałbym żeby Barcelona nie wygrała nic przez następne 2-3 lata (nie takie przerwy miałem w swojej ponad 25 letniej historii kibicowania) ale żeby klub szanował siebie i kibiców a nie tylko pieniądze. Stroje w kratę, Neymar to już dla mnie za dużo. Jeszcze proponuje Figo na prezydenta (pewnie gdyby był dobry to większość nie miałaby nic przeciwko). Jak przyjdzie Neymar to po ćwierćwieku robię sobie przerwę, może kiedyś coś w Barcelonie się zmieni na lepsze. A ten napis na płycie boiska Mes que en club to proponuję już usunąć bo dawno przestał mieć znaczenie.
0
@Piotr89Sand Myślę że jak Dembele zanotuje 5 dobrych spotkań, strzeli 3-4 bramki to się zacznie. Poza tym dla takiego piłkarza najważniejsza jest w tym momencie regularna gra, a przy takiej kadrze cienko to widzę