4

A w Polsce wg badań za 2017, 70% nie miało książki w ręku. Niby nie ma to aż takiego znaczenia, ale w Polsce widać że przekłada się to na taką zbiorową inteligencję, czy właśnie jej brak

0

I twoja wypowiedź właśnie pokazuje jak krótką masz pamięć. DNA Barcy? Było może przez kilka lat, a wcześniejsze lata, a okres od 92 do 06 bez LM i fartem wejście w ogóle do tych rozgrywek w 2002? Czy tam było DNA Barcy? Jeżeli chodzi ci o ten najpiękniejszy totalny futbol to był tylko na przełomie dekady i jeszcze trochę za Enrique, tylko że oni ten styl oparli na ludziach z DNA Barcelony ponieważ mieli taką możliwość. Nagromadzenie takiego talentu i stylu być może nie powtórzy się przez następne 50 lat więc radzę uzbroić się w cierpliwość

7

Teraz zeszli do kanałów, poczekaj do następnej porażki

1

Mam na myśli tych którzy go obrażają a nie tych od konstruktywnej krytyki

30

Gdyby Barcelonie udało się w tym sezonie zgarnąć 3 trofea, to trzeba będzie przygotować listę wstydu wszystkich użytkowników którzy w trakcie sezonu obrażali Valverde i opublikować na stronie

7

Trzeba przygotować listę wstydu wszystkich szydzących i wyzywających Valverde i niektórych piłkarzy żeby na koniec sezonu tu opublikować, bo wydaje mi się że będzie lepszy sezon niż rok temu

0

wrócili do kanałów

0

Ale doping na Atletico.. widać że tam większość to kibice, a u nas turyści

1

Cieszą mnie takie głosy rozsądku

5

Komentarz usunięty

6

Dobrze że nie dzwonił. Nie ma i nie będzie tematu powrotu Neymara do Barcelony. Jego rozdział został raz na zawsze zamknięty i wypada się tylko cieszyć

0

Nie wyczułeś sarkazmu

0

wszystko przez te zasrane puchary LM i Puchar Króla, zamiast walczyć o 100pkt w lidze, skupili się na meczach pucharowych i teraz mamy tego efekty. Mam nadzieję że w przyszłym roku odpuszczą chociaż LM i powalczą o te 100pkt

1

Wydaje mi się że większość kibiców żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości

0

To takie chorągiewki. Już nawet czytałem że coutinho nikt nie będzie chciał za 50mln

0

Tak jak było z Dembele, już go nawet za "grosze" chcieli sprzedawać tak słabo grał, a teraz?

3

To są komentarze ludzi oderwanych od rzeczywistości. Ma słabszy okres, nie daje show jakiego ludzie oczekują i się znudził, więc należy sprzedać, zamienić na kogoś kto jest teraz na topie i potem znowu to samo. Poza tym wydaje mi się że to nie są kibice Barcelony tylko jacyś przypadkowi ludzie sobie jaja robią

0

Nikt Neymarowi nie kazał tam iść, poszedł za hajsem i mam nadzieję że nigdy nie wróci bo mentalnie tam pasuje. Swoją drogą PSG po prostu jeszcze bardziej zepsuło już zepsuty rynek. To co od lat robiło City, Chelsea itp. Kiedyś bardzo lubiłem PSG, gdy walczyli o utrzymanie nawet pojechałem na mecz, pamiętam jak z jakimiś francuskimi fanami piłem w metrze Wyborową jadąc na stadion. Później niestety pojawił się tam nadmiar pieniędzy i sympatia stopniała

2

Wydaje mi się że niektórzy czują jakiś żal do PSG o Neymara, ale przecież nie musiał odchodzić, to była jego decyzja

8

Szybko się Coutinho znudził

4

to do jakiej Barcelony jesteś przyzwyczajony może potwierdzać fakt kiedy dołączyłeś do tego serwisu. Polecam zapoznanie się z historią Barcelony przed rokiem 2009

10

Dlatego na szczęście nie ma już Neymara i nigdy więcej w tym klubie nie będzie

10

Ney niech koszulkę Barcy wkłada tylko po to żeby sobie powspominać

1

Messi nie jest wychowankiem Barcelony

0

Nie tylko ciebie ale tematy transferowe są najbardziej chwytliwe

0

Myślisz że na jego etapie kariery najlepszym rozwiązaniem jest 3/4 sezonu na ławce?

0

Suarez jeszcze pewnie ze 2 sezony pogra więc do tego czasu pojawią się nowi piłkarze do analizy, trochę chyba jednak za wcześnie teraz wybierać

2

Dobrze że koniec okienka już blisko, skończą się plotki transferowe. Najgorszy okres w sezonie

0

ciekawe komu ten chłopak po lewej robi zdjęcie ;)

0

kilka lat temu w rewanżu LM z Celticiem na boisko wszedł nieuprawniony Bereszyński przy łącznym wyniki 6-1, a wszedł na ostatnie 2 min, nic nie dały protesty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?