polak123456
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No kur..... pojeb..... i tyle w temacie
0
Jest ten mecz na tym 403?
0
Niby tak ale na razie są reklamy. Ale na internecie na tym samym kanale już leci relacja z camp nou
0
Dopiero będzie od 22? Bo na razie lecą reklamy
0
A na internecie na tym. Kanale już jest transmisja z camp nou
0
Czy leci wam na tym kanale 403 jakiś mecz w lidze arabskiej
0
U mnie na tym kanale pokazują jakiś inny mecz
0
No właśnie a ja mam na 403 abudhabi 1
0
A na cyfrowym polsacie jest abudhabisports 1 a nie 2 tak jak masz ns screenie
0
Ale ten mecz leci na tym 1odsports czy 2odsports?
0
https://www.thenational.ae/arts-culture/television/el-clasico-matches-between-real-madrid-and-barcelona-to-be-shown-on-basic-cable-through-abu-dhabi-sports-1-and-2-1.617523 tu mam takie coś na temat arabskiego kanału tylko czemu w tym poście jest mowa o 14 sierpnia
0
Potwierdzone info?
0
Mam ten kanał arabski ale nie potrafię znaleźć na internecie całej rozpiski programu
1
Leci gdzieś na cyfrowym polsacie meczyk?
0
Jednak amadeuszking
0
Na którym programie leci dzisiaj superpuchar?
0
wie ktoś może kiedy wyjdą totsy w fifie 17 dla ligi włoskiej?
0
macie jakieś info dotyczące o której zakończy się gala ksw 39?
0
A ja was zaskocze i powiem że dla mnie najlepszy gol strzelił Mascherano :)
0
Leci gdziesz na cyfrowym polsacie mecz LM?
0
Leci gdzies na polsacie dzisiejszy mecz LM?
0
Czy napisy do 5 odcinka skazanego są dobre? Bo ludzie się skarzą? I nie wiem czy oglądać?
0
Co zrobić albo co kupić na przekąskę żeby zobaczeć 5 odcinek skazanego na śmierć?
0
Dani daje lepsze piły niż nasi pomocnicy :( tak myślę że taki Marcelo i Dani Alves w środku pomocy byli by co najmniej dobrzy
1
Pomóżcie bo na tym je cama 3 tv nie leci mecz a jak leci to 23!
0
Poleci na jakimś kanale na Polsacie LM?
0
Na jakiej stronie wykupić konto VIP by oglądać mecze LM bez zacinania?
0
Ja bym dodał cieszynkę ale.nie po golu a po asyście do Neya gdy strzelił na 3-0 z Bayernem.
0
Mam pytanie.Czy każdy piłkarz za każdym razem patrzy się na piłkę w momencie strzału? Bo na pewno są gole gdzie zawodnik no patrzy się na bramkarza i specjalnie pokazuje wzrokiem gdzie będzie strzelał a na piłkę się nie patrzy. Czyli choćby takie no look shot. Macie jakieś przykłady takich goli?
0
Mam pytanie.Czy każdy piłkarz za każdym razem patrzy się na piłkę w momencie strzału? Bo na pewno są gole gdzie zawodnik no patrzy się na bramkarza i specjalnie pokazuje wzrokiem gdzie będzie strzelał a na piłkę się nie patrzy. Czyli choćby takie no look shot. Macie jakieś przykłady?