polak123456
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poda ktoś kod dla stronkę eleven aby mieć darmowe oglądanie przez 3 dni?
0
na 15 razy, Real vs Monaco 11 razy, 2 x Real Atletico i 2 razy z Juve, przypadek nie sądzę ;)
3
Ahahah japierdole..... To jest żałosne
0
Dodane geniusz taktyczny /.... 2 gole po wrzutce i 2 gole że szkoda gadać. Najlepszy trener
6
A teraz popatrzcie ile neuer broni a ile teraz Stegen. To są właśnie te detale...
0
Jestem po pracy dajcie jakiegos zagranicznego linka do Bayernu
2
Zliczysz ktoś ile Real wygrał męczy w lidze po golach strzelanych od 85 min?
0
Jest dostępny 2 odcinek skazanego na śmierć sezon 5 po polsku?
0
Podłączam się..........
0
Aż łezka się pojawią za te wspomnienia i emocje..m
0
Byłem tak dumny po meczu z PSG a teraz co.... Pomóżcie ;(
0
Dajcie Linka..........
0
Jest już może dostępny z napisami po polsku na internecie?
0
To i tak więcej niż teraz ;)
0
Ciesz się ja pracuję od roku i albo na 12:30 albo na 21:30 i muszę iść w sobotę albo nd żeby LM zobaczeć
0
Jak ci mam odpisać jak robię 700 m pod ziemią ;( :)
1
Grosicki powinien zejść. Chłopa wgl na boisku nie ma
0
Znowu trzeba będzie iść w sobote do roboty na "zetke"
12
Jakie pary
Ale liczyłem.na elementy clasico gdy już zostały 4 drużyny
1
O której jest losowanie i na jakim kanale?
0
A ja mam xiaomi redmi 3s
0
Zrezygnowano z prostego powodu..... Kasa kasa kasa i korupcja bo teraz można ustawić losowanie
0
To grubo. Z tym świata nie zawojujemy :(
0
A może to czas przejść na 3-4-3?
1
Ta minuta 79 i te zdj z Pique który zagrywa ręką jest tak podobne do zagrania w rewanżowym meczu na Stamford Bridge że ma masakra tylko bodajże Anelka albo Drogba zagrał mu w prawą rękę
0
http://www.dailymotion.com/video/xy7890_fc-barcelona-4-0-ac-milan-史詩般的高光_sport chce taki filmik teraz!
0
Dacie link teraz do powtórki na canal sport2 bo na gold tv leci tylko jest komentarz z jakiesgoś filmu
17
Powiem jedno, Dzięki Dissblaster ! :)
0
Kurrlde ahahah ten gol z tej kopaniny. Powiem tak. Tylko z takiego czegoś mogliśmy strzelić. Ale lepszy ryd niż nic
2
Barca ma znowu 7 km mniej przebiegniętych na stan 63 minutu