polak123456
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak by Iwański komentował to by dalej twierdził że jest 2-0, patrz na scoreboard
16
Roma nie ma powodów do zmartwień, jest tylko o połowa gorsza niż real
5
Teraz Suarez chciał powtórzyć akcję jak z PSG
7
Historia lubi się powtarzać. Jak z Man City :)
5
No i Samper już z medalem LM :)
0
Jaki dałeś handicap?
0
I jak tu oceny wystawiać w tym meczu?! Jak tu MSN. robi całą robote na pierwszy rzut oka oczywiście
0
1
Już to widzę jak Messi zmotywowany po porażce w CA miażdży każdego w LL,CL,CDL, jak to miało miejsce w tym sezonie po porażce z Niemcami :)
0
Jedni mówią że jest "średniakiem" ale przy naszym trio MSN każdy staje się lepszy, dotyczy do również pomocy i ataku. i z takiego średniaka może się stać jednym z lepszych na swojej pozycji
0
a no fakt, gapa ze mnie, to dopiero trzeba czekać do 1:30 na Argentyne
0
Dajcie link do transmisji Brazylia-Paragwaj bo na sport.tvp.pl chyba nie ma
3
Bon jovi ..........
0
http://fangol.pl/view/102393/luis-enrique-nie-odejdzie
2
Jego dobra gra wynikała również z tego że po jego stronie gra Messi. Czyli musi podać messiemu .a nie co 2 podanie to wrzuta w pole karne. Pomyślcie jak by Alves grał tylko na wrzuty , to Messi by się tylko wkur....
0
Może on też chce zejść ze sceny jako Niepokonany?
4
0
Espanyol strzelił na 1-1
0
Sportowefakty.pl
0
My tu pitu pitu a Dybala przechodzi do Juve za 40 mln
1
Ale o co chodzi dokładnie? Bo nie było mi dane zobaczyć meczu na TVP
0
W końcu ktoś to powiedział publicznie w Tv :)
0
O ile pamiętam to 91% bramek to zasługa wyłącznie tylko tercetu MSN, a teraz w dodatku padły 2 bramki po strzałach MSN i asysty również po tym trio . Impossible...
0
Ponieważ zmienił się system rozgrywek,regulamin, i nazwa. To tak jak by nowy turniej
0
Zastanawia mnie jedna rzecz: Każdy kibic Realu mówi że wygrali 10 Lig mistrzów( z czego bodajże 6 wygrali w starych rozgrywkach(Puchar mistrzów) które się nie liczą)Bo jeżeli by się liczyły te poprzednie rozgrywki to by nie mówiono że jeszcze nie było zespołu który obronił by tytuł . Więc sami kibice Realu sami sobie zaprzeczają
0
Masz całkowitą rację
6
Przypomina mi się sytuacja na MŚ 2002 w Korei- gdzie to było śmiechu warte. Wtedy Korea wyeliminowała Włochy,Hiszpanie itd.. Wtedy 3 miejsce zajeli. I teraz pomyślec gdzie jest Korea? W czarnej ....
0
Chodzi mi o to że oni są tylko w meczu, według mnie niema ich poza meczem,Jeżeli są razem to tylko w czasie meczu,
0
Jaka jest obecna druzyna i "była"
2008/2009:
Víctor Valdés- Popełniaj błedy, ale był bardziej mniej ostry w mediach, w drużynie pełnij jedną z najważniejszych funkcji.
Jose Manuel Pinto- Wiadomo, dobry duch Barcy, i przedewszystkim Messiego.
Gerard Pique- Uczniak przy Puyolu, chciał sie stawać coraz lepszy
Eric Abidal- Przykład człowieka honorowego, bez skazy
Daniel Alves- Świetny, nie obrażał się o byle co na sędziów, bez głupich odzywek, nie interesowała go zbytnio kasa.
Yaya Toure- zawsze wesoły, nie wybrzydzał.
Seydou Keita - Sam Guardiola uważał go sa chodzącą moralność
Xavi Hernandez- "młody" ryzykujący, poruszał sie po boisku bez zbędnych ruchów, i nie było wtedy jego sławnych wymówek.
Andres Iniesta- nic się nie zmienił zachowaniem
Sergio Busquets- Jako junior można było mu wybaczyć jakieś zachowania "ala panienka"ale nie gdy juz jest po 25.
Samuel Eto'o- wesoły, miał pierdol... i świetnie wprowadzał Messiego.nie zawsze podawał do lM10
Thierry Henry- Strasznie przystosowany do taktyki, i najlepsza prawa noga ,
Teraz:
Dani Alves- chce trzepac hajs, zawsze niezadowolny z sędziów
Alba- nie przekonuje mnie jego zachowanie wobec sędziów, i chamskie zachowanie wobec zawodników drużyny przeciwnej,
Mathiue- nie pasuje do Barcelony, z takim wiekiem jak na nabytek, oraz za gre, nie widze zeby sie z kims bardzo dogadywał na treningach,
Rakitic- Dla mnie za "stary" na pomocnika dla Barcy jako nabytek, ponieważ musi sie wdrążyć w DNA.
Obecna cała pomoc gra tak jakby na alibi,
atak ( szczegó alexis) gramy na Messiego, kiedyś tego nie było,
obrona( kazdy teraz musi byc bardzo asekurowany bo 1 vs 1 kazdy przegr)
I kazdy za kazdego oddał by dusze, teraz widze ze taki Mathiue, rakitic, dani alves,
Nie mamy takiej bomby w ataku , chodzi mi o mocny strzał, K Eto'o , Henry bronili i potrafili atakowac, Ney i Suarez już nie,
0
Valdes
Alves-Puyol-Pique-Abidal
Xavi-Deco-Iniesta
Messi-Eto'o-Ronaldinho