1

Jak by Iwański komentował to by dalej twierdził że jest 2-0, patrz na scoreboard

16

Roma nie ma powodów do zmartwień, jest tylko o połowa gorsza niż real

5

Teraz Suarez chciał powtórzyć akcję jak z PSG

7

Historia lubi się powtarzać. Jak z Man City :)

5

No i Samper już z medalem LM :)

0

Jaki dałeś handicap?

0

I jak tu oceny wystawiać w tym meczu?! Jak tu MSN. robi całą robote na pierwszy rzut oka oczywiście

0

, mecz z getafe i 2 bramka, asysta Iniesty, widać role się odrówicły :)

1

Już to widzę jak Messi zmotywowany po porażce w CA miażdży każdego w LL,CL,CDL, jak to miało miejsce w tym sezonie po porażce z Niemcami :)

0

Jedni mówią że jest "średniakiem" ale przy naszym trio MSN każdy staje się lepszy, dotyczy do również pomocy i ataku. i z takiego średniaka może się stać jednym z lepszych na swojej pozycji

0

a no fakt, gapa ze mnie, to dopiero trzeba czekać do 1:30 na Argentyne

0

Dajcie link do transmisji Brazylia-Paragwaj bo na sport.tvp.pl chyba nie ma

3

Bon jovi ..........

2

Jego dobra gra wynikała również z tego że po jego stronie gra Messi. Czyli musi podać messiemu .a nie co 2 podanie to wrzuta w pole karne. Pomyślcie jak by Alves grał tylko na wrzuty , to Messi by się tylko wkur....

0

Może on też chce zejść ze sceny jako Niepokonany?

4

Tiaaaaaaaaaaaaa....

0

Espanyol strzelił na 1-1

0

Sportowefakty.pl

0

My tu pitu pitu a Dybala przechodzi do Juve za 40 mln

1

Ale o co chodzi dokładnie? Bo nie było mi dane zobaczyć meczu na TVP

0

W końcu ktoś to powiedział publicznie w Tv :)

0

O ile pamiętam to 91% bramek to zasługa wyłącznie tylko tercetu MSN, a teraz w dodatku padły 2 bramki po strzałach MSN i asysty również po tym trio . Impossible...

0

Ponieważ zmienił się system rozgrywek,regulamin, i nazwa. To tak jak by nowy turniej

0

Zastanawia mnie jedna rzecz: Każdy kibic Realu mówi że wygrali 10 Lig mistrzów( z czego bodajże 6 wygrali w starych rozgrywkach(Puchar mistrzów) które się nie liczą)Bo jeżeli by się liczyły te poprzednie rozgrywki to by nie mówiono że jeszcze nie było zespołu który obronił by tytuł . Więc sami kibice Realu sami sobie zaprzeczają

0

Masz całkowitą rację

6

Przypomina mi się sytuacja na MŚ 2002 w Korei- gdzie to było śmiechu warte. Wtedy Korea wyeliminowała Włochy,Hiszpanie itd.. Wtedy 3 miejsce zajeli. I teraz pomyślec gdzie jest Korea? W czarnej ....

0

Chodzi mi o to że oni są tylko w meczu, według mnie niema ich poza meczem,Jeżeli są razem to tylko w czasie meczu,

0

Jaka jest obecna druzyna i "była"
2008/2009:
Víctor Valdés- Popełniaj błedy, ale był bardziej mniej ostry w mediach, w drużynie pełnij jedną z najważniejszych funkcji.
Jose Manuel Pinto- Wiadomo, dobry duch Barcy, i przedewszystkim Messiego.
Gerard Pique- Uczniak przy Puyolu, chciał sie stawać coraz lepszy
Eric Abidal- Przykład człowieka honorowego, bez skazy
Daniel Alves- Świetny, nie obrażał się o byle co na sędziów, bez głupich odzywek, nie interesowała go zbytnio kasa.
Yaya Toure- zawsze wesoły, nie wybrzydzał.
Seydou Keita - Sam Guardiola uważał go sa chodzącą moralność
Xavi Hernandez- "młody" ryzykujący, poruszał sie po boisku bez zbędnych ruchów, i nie było wtedy jego sławnych wymówek.
Andres Iniesta- nic się nie zmienił zachowaniem
Sergio Busquets- Jako junior można było mu wybaczyć jakieś zachowania "ala panienka"ale nie gdy juz jest po 25.
Samuel Eto'o- wesoły, miał pierdol... i świetnie wprowadzał Messiego.nie zawsze podawał do lM10
Thierry Henry- Strasznie przystosowany do taktyki, i najlepsza prawa noga ,
Teraz:
Dani Alves- chce trzepac hajs, zawsze niezadowolny z sędziów
Alba- nie przekonuje mnie jego zachowanie wobec sędziów, i chamskie zachowanie wobec zawodników drużyny przeciwnej,
Mathiue- nie pasuje do Barcelony, z takim wiekiem jak na nabytek, oraz za gre, nie widze zeby sie z kims bardzo dogadywał na treningach,
Rakitic- Dla mnie za "stary" na pomocnika dla Barcy jako nabytek, ponieważ musi sie wdrążyć w DNA.
Obecna cała pomoc gra tak jakby na alibi,
atak ( szczegó alexis) gramy na Messiego, kiedyś tego nie było,
obrona( kazdy teraz musi byc bardzo asekurowany bo 1 vs 1 kazdy przegr)
I kazdy za kazdego oddał by dusze, teraz widze ze taki Mathiue, rakitic, dani alves,
Nie mamy takiej bomby w ataku , chodzi mi o mocny strzał, K Eto'o , Henry bronili i potrafili atakowac, Ney i Suarez już nie,




0

Valdes
Alves-Puyol-Pique-Abidal
Xavi-Deco-Iniesta
Messi-Eto'o-Ronaldinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?