0

Z taką grą nikt by chyba niechciał przejść do MU(chodzi mi o najlepszych zawodników)

0

Zaraz powstanie mem o dzieciach Barcelony i nienawiści do Bale'a kiedy przeszedl do realu

0

barca vamos

Ale Bale był wtedy brany pod uwagę jako LO a nie jako napastnik. A mamy Albe , chociaż Bale też by był dobry

0

Kaka w Milanie. I niech teraz powie jakiś madridista że Barca ma nieudane transfery :p

0

Transfer Bale'a do Reaku może wypalić lub nie. To zależy czy będzie miał kontuzje czy nie. Neymar już kilka razy utykał podczas meczu ale naszczęscie nie było kontuzji. I to zależy jak Carlo podejdzie do niego i jakie będzie miał zadania. Bo Barca ma skrzydłowych po to tylko żeby rozciągali grę.

0

Ja marzę tylko o jednym newsie.

Obrońca oficjalnie w Barcelonie/ Napastnik oficjalnie w Barcelonie

0

Wątpie żeby Barca kupiła Cardozo, jest stary jak na napastnika 30 lat

0

Rossel jest gorszy niż Tusk!! ZDRAJCA I KŁAMCA

0

Djcie linka

0

O boże , trafiamy na jednych a tych samych

0

Sienkiewko
A niezauważyłeś w 1 polowie??? Jak Messi schodzil do srodka , Alves na skrzydlo a Alexis na ŚN???

0

Martino powinen ich opierd...za takie głupie straty bocznych obrońców przy połowie boiska. To samo zamiast wywalić pilke to oni chca rozgrywac i traca pilke. I wykończenie,zamiast walnąc bombe jak to robił Eto'o to oni chca wjechac z pilka do bramki. I te przyjecia w polu karnym np :Pedro, tragedia!!!

0

Powiem tak. Gdybym niebyłem kibicem Barcelony to bys zasnął na tym meczu

0

Ale pomyślcie jakby bramka Kucharczyka była uznana to może ten mecz całkiem inaczej by sie potoczył. Może to "Stjeła" by strzeliła na 1-3 i by było po meczu wcześniej. A jak jest minimalny spalony to sezia może pusic gre bo promuje sie ofensywy futbol a jak odgiwzda minimalnego spalonego to jest spalony!!! Proste!

0

Możecie napisać jak Neymar strzelił??

0

Może Pep miał taki Plan. Rozwalić Bayern żeby był słaby. I przyjść do Barcelony po wygaśnieciu kontraktu.(ale jeżeli Tata duzo wygra to niestety nie bedzie to po mysli Pepa, jeżeli znow Tata bedzie słaby to plan Pepa moze wypalic) I nie bedzie nic kombinowac jak z Bayernem tylko powróci do starej Tiki-Taki

0

A kto został MVP meczu?

0

Fenomenalna obrony Pinto. Ale naż problem : gra w powietrzu. A z Lechią takie coś puścił. Wyciąga wnioski

0

Bardziej była podobna do bramki z Valencią

0

To było podusmowanie całej dzisiejszej gry

0

kurrr. Messi znowu w te kolano uderzył

0

a Neymar sie rozgrzewa?

0

Mesii miał beke z Pique

0

Ale jest róznica miedzy autobusem na 40 m i autbusem na 20 m

0

z Getafe jak grali o 12:00 w lidze

0

Tylko boje się o to że jak Neymar wejdzie to bedzie cała Barca B i Barca B bedzie grala nudno i spokojnie i Neymar znowu nic nie pokaże a przy takiej grze pierwszego zespolu mial by co pokazywac

0

średnio co 7 minut bramka

0

Może gramy formacją 4-3-2-1 czyli 4 obronców 3 pomocników LN,N,PN gdzie ci poczni napastnicy wiecej maja do grania niż PS i LS

0

Alves ma 22 dlatego że chce podziekować Abidalowi za gre w Barcelonie

0

adam_bawuski
dla twojej wiadomości Villa jest w Madrycie i ma sie bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?