polak123456
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To było zgwałcenie brazyliskiej piłki
1
Tak patrze na Cuadrado i te jego ruchy i zwody i strasznie przypomina mi R10
0
http://juniorzylksroj.futbolowo.pl/
0
http://juniorzylksroj.futbolowo.pl/
0
Przecierz Gabi musiał iść do bramki bo Aranzubia dostał czerowną kartkę z Almerią
0
Ja jestem ciekawy czy piłkarze oglądają przed meczem filmki motywacyjne z youtube. Ludzie tworzą piękne filmy które motywują do gry, że dreszcze przechodzą...
0
A z Hazardem grał jeszce Joe Cole, Jeleń ..... Hazard w Chelsea, Cole kiedyś w Liverpoolu teraz nie wiem a Jeleń/??? Podbeskidzie,Górnik!!!
0
jak Martino chciał ratować wynik dająć Tello , no to bez jaj....
0
Napisze teraz jak dziecko,,, ale nawet w Fifie 14 teraz liczy się siła, szybkość troche mniej
0
Za wolny jest , ale nie można mieć wszystkiego. Wogóle jaki napastnik jest wysoki i szybki??
0
masz racje, bo mata jest młodszy a oni występują na tych samych pozycjach bo ŚPO
0
chyba na każdej transmisjii tak jest bo mam juz 8 kanał i nadal to samo, ale spóźnia gdzieś o max 4 sekundy
0
0
0
Wczoraj najlepszy był Alves ,,, minuta 93 a on wrzutka na Messiego a wokół niego 4 obrońców!! To jak on myśli na meczu to to jest parodia
0
Co sie dziwicie przegraną???!!! Jak gramy Alvesem i Albą którzy mają więcej zadań ofensywnych niż defensywnych!!! Ich bardziej ciągnie do ataku niż do obrony!!! to jak my chcemy ugrać mecz bez straty bramki!! To samo Pique
0
ale żeby być na 7 metrze i nie stzrelać???!!!
0
To co teraz zrobił S.roberto to patola
0
Nie można było tak w lidze??!?!?!!!
0
Brawo dla Pedro za ten rajd do obrony
0
A widzieliśćie przy tym golu Tello jak wbiegł przed obrońce???!! Przy pierwszym golu tego nie zrobił i strzał wyszedł jaki wyszedł. A jak by wbiegnął za pierwszym razem to albo by był gol albo karny bo wtedy obrońca musiał by go zachaczyć nogą albo odpuścić
0
Wolałbym zremisować w pucharze króla , a w lidze wygrać ale nie można mieć wszystkiego
0
Jest to chyba pierwszy gol farciarski, jak nam nie idzie!!!! Ile razy real strzelał bramki z dupy jak przegrywał mecz a potem go wygrywał albo cudem remisował
0
Tym szejkom to sie z kasy w dupach po przewracało!!!! Niech swoje dzieci tak nazywają
0
Patrzycie się na reklamy w przerwie meczu??? Skarbnica Państowa sprzedaje dolary(moneta) za 199 zł jedna sztuka, że niby to do kolekcjonerów
0
0
Ja mam rozumieć że Katalonia gra jeden mecz w roku!!!!??? To Trener za dużo nie myśli nad taktyką, wogóle po co trener?? chyba tylko po to żeby ktoś się podpisał pod protokołem meczowym
0
Widziecie te pojedyni fizyczne!!!!
Kompany,Zabaleta,Richards,Yaya Toure,Fernandinho,Lescot
0
Ten redaktor ma głos podobny do Leo Messiego
0
Ważne turnieje wygrywa się w 60% obroną a 40% atakiem , a jak wiemy Argentyna ma problem z bronieniem sie z ważnymi drużynami