0

To było zgwałcenie brazyliskiej piłki

1

Tak patrze na Cuadrado i te jego ruchy i zwody i strasznie przypomina mi R10

0

0

0

Przecierz Gabi musiał iść do bramki bo Aranzubia dostał czerowną kartkę z Almerią

0

Ja jestem ciekawy czy piłkarze oglądają przed meczem filmki motywacyjne z youtube. Ludzie tworzą piękne filmy które motywują do gry, że dreszcze przechodzą...

o to jeden y nich , moze my też się zmotywujmy

0

A z Hazardem grał jeszce Joe Cole, Jeleń ..... Hazard w Chelsea, Cole kiedyś w Liverpoolu teraz nie wiem a Jeleń/??? Podbeskidzie,Górnik!!!

0

jak Martino chciał ratować wynik dająć Tello , no to bez jaj....

0

Napisze teraz jak dziecko,,, ale nawet w Fifie 14 teraz liczy się siła, szybkość troche mniej

0

Za wolny jest , ale nie można mieć wszystkiego. Wogóle jaki napastnik jest wysoki i szybki??

0

masz racje, bo mata jest młodszy a oni występują na tych samych pozycjach bo ŚPO

0

chyba na każdej transmisjii tak jest bo mam juz 8 kanał i nadal to samo, ale spóźnia gdzieś o max 4 sekundy

0

0

0

Wczoraj najlepszy był Alves ,,, minuta 93 a on wrzutka na Messiego a wokół niego 4 obrońców!! To jak on myśli na meczu to to jest parodia

0

Co sie dziwicie przegraną???!!! Jak gramy Alvesem i Albą którzy mają więcej zadań ofensywnych niż defensywnych!!! Ich bardziej ciągnie do ataku niż do obrony!!! to jak my chcemy ugrać mecz bez straty bramki!! To samo Pique

0

ale żeby być na 7 metrze i nie stzrelać???!!!

0

To co teraz zrobił S.roberto to patola

0

Nie można było tak w lidze??!?!?!!!

0

Brawo dla Pedro za ten rajd do obrony

0

A widzieliśćie przy tym golu Tello jak wbiegł przed obrońce???!! Przy pierwszym golu tego nie zrobił i strzał wyszedł jaki wyszedł. A jak by wbiegnął za pierwszym razem to albo by był gol albo karny bo wtedy obrońca musiał by go zachaczyć nogą albo odpuścić

0

Wolałbym zremisować w pucharze króla , a w lidze wygrać ale nie można mieć wszystkiego

0

Jest to chyba pierwszy gol farciarski, jak nam nie idzie!!!! Ile razy real strzelał bramki z dupy jak przegrywał mecz a potem go wygrywał albo cudem remisował

0

Tym szejkom to sie z kasy w dupach po przewracało!!!! Niech swoje dzieci tak nazywają

0

Patrzycie się na reklamy w przerwie meczu??? Skarbnica Państowa sprzedaje dolary(moneta) za 199 zł jedna sztuka, że niby to do kolekcjonerów

0

0

Ja mam rozumieć że Katalonia gra jeden mecz w roku!!!!??? To Trener za dużo nie myśli nad taktyką, wogóle po co trener?? chyba tylko po to żeby ktoś się podpisał pod protokołem meczowym

0

Widziecie te pojedyni fizyczne!!!!
Kompany,Zabaleta,Richards,Yaya Toure,Fernandinho,Lescot

0

Ten redaktor ma głos podobny do Leo Messiego

0

Ważne turnieje wygrywa się w 60% obroną a 40% atakiem , a jak wiemy Argentyna ma problem z bronieniem sie z ważnymi drużynami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?