0

Kiedys to Barca nie potrafiła grać z autobusami , a teraz !!! Lekki presing i się gubią !!

0

Czemu na livesports jest już 45min+11 min w meczu Almeria-Real???

0

Dajcie linka do gola Neymara bo niewidziałem go

0

Roma ma najwiecej ma wszystkie mecze wygrane w lidze

0

Real w środku nie istniał a świadczy o tym ten fakt że ich stoper miał największą liczbe podań! jesetm ciewaky ile podan miał Luka, Ilara, Khedira

0



Oby Neymar szalał dzisiaj jak jego Wielki rodak wcześniej

0

Ja bym dodał do typera mecze reprezentacyjne w których grają zawodnicy FC Barcelony. Bo jeżeli ma to być związane z naszym klubem.

0

Real szykuje się na KMŚ , BO PRZECIEŻ WYGRAŁ DE CIME :P

0

Co ty , są szybkie akcje, prostopadle podania,

0

co jak co ale Barca gra dobrze

0

Nieche nic gadać ale Barca ma mniejsze posiadanie piłki

0

Neymar na pełnej kur....

0

Ale obronił, i wyczuł intencje strzelającego

0



zobaczcie filmik "Messi jest psem"

0

Coloterrorita

Podaj linka skąd to masz

0

MVP
to nie chodzi o to że Pep nie chciał kupić. Tylko wtedy Barca miała najbardziej rozwiniętych geniuszy i Ozil by się zmarnował a potem przyszedł Fabs

0

" Bo tylko kasa i marketing liczą się, ale nie wiń Florka wszystko zrzuć na mnie"

Jedno zdanie ale jakże prawdziwe

0

Jak on ma miec głowe do transferu jak on nawet jej niema do własnych interesów!!!

0

Kurwa, powiesze tą obrone za jaja i na latarnie albo po jebac w morde i patrzec i patrzec czy równo puchnie

0

gbarca, 1 minutę temu:
"ladny mecz ale martwi forma Neymara i brak chemii miedzy Messim a nEYEM"

Dobry z ciebie expert!!! Niema co !! Wypluj te słowa

0

Gdyby nie Sergio to by tej bramki nie było

0

Busi Dzieki!!!

0

Boże jaka dziurawa obrona. Valdes taki sam poziom jak Cesc

0

Garnett,

Bo w Barcelonie skrzydłowi mają za zadanie rozciągać grę i żeby ŚN miał mniej obrońców

0

Barcelone trzeba nauczyc gry bycia autobusem jak się broni. Bo przy lepszych zespolach to Nasi nie potrafia sie zbytnio bronic, a reszta drużyn potrafi zrobic autobus i jednoczesnie potrafi grac

0

Chwalmy Messiego i neymara bo Neymar miał by gola tylko że sedzia ale 2 razy sie pokazal super do gry i bylo te podanie a Messi klasa światowa

0

Fabregas Magia!!!!!

0

Jest kur /....wa!!!!!!!!!!!!!

0

Gdzie tu kur.wa Spalony!!!!

0

incognito77

Bo Perez to jest przedsiębiorca i ma łeb na karku. A Rossel to po prostu ech szkoda gadać....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?