polak123456
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedys to Barca nie potrafiła grać z autobusami , a teraz !!! Lekki presing i się gubią !!
0
Czemu na livesports jest już 45min+11 min w meczu Almeria-Real???
0
Dajcie linka do gola Neymara bo niewidziałem go
0
Roma ma najwiecej ma wszystkie mecze wygrane w lidze
0
Real w środku nie istniał a świadczy o tym ten fakt że ich stoper miał największą liczbe podań! jesetm ciewaky ile podan miał Luka, Ilara, Khedira
0
Oby Neymar szalał dzisiaj jak jego Wielki rodak wcześniej
0
Ja bym dodał do typera mecze reprezentacyjne w których grają zawodnicy FC Barcelony. Bo jeżeli ma to być związane z naszym klubem.
0
Real szykuje się na KMŚ , BO PRZECIEŻ WYGRAŁ DE CIME :P
0
Co ty , są szybkie akcje, prostopadle podania,
0
co jak co ale Barca gra dobrze
0
Nieche nic gadać ale Barca ma mniejsze posiadanie piłki
0
Neymar na pełnej kur....
0
Ale obronił, i wyczuł intencje strzelającego
0
zobaczcie filmik "Messi jest psem"
0
Coloterrorita
Podaj linka skąd to masz
0
MVP
to nie chodzi o to że Pep nie chciał kupić. Tylko wtedy Barca miała najbardziej rozwiniętych geniuszy i Ozil by się zmarnował a potem przyszedł Fabs
0
" Bo tylko kasa i marketing liczą się, ale nie wiń Florka wszystko zrzuć na mnie"
Jedno zdanie ale jakże prawdziwe
0
Jak on ma miec głowe do transferu jak on nawet jej niema do własnych interesów!!!
0
Kurwa, powiesze tą obrone za jaja i na latarnie albo po jebac w morde i patrzec i patrzec czy równo puchnie
0
gbarca, 1 minutę temu:
"ladny mecz ale martwi forma Neymara i brak chemii miedzy Messim a nEYEM"
Dobry z ciebie expert!!! Niema co !! Wypluj te słowa
0
Gdyby nie Sergio to by tej bramki nie było
0
Busi Dzieki!!!
0
Boże jaka dziurawa obrona. Valdes taki sam poziom jak Cesc
0
Garnett,
Bo w Barcelonie skrzydłowi mają za zadanie rozciągać grę i żeby ŚN miał mniej obrońców
0
Barcelone trzeba nauczyc gry bycia autobusem jak się broni. Bo przy lepszych zespolach to Nasi nie potrafia sie zbytnio bronic, a reszta drużyn potrafi zrobic autobus i jednoczesnie potrafi grac
0
Chwalmy Messiego i neymara bo Neymar miał by gola tylko że sedzia ale 2 razy sie pokazal super do gry i bylo te podanie a Messi klasa światowa
0
Fabregas Magia!!!!!
0
Jest kur /....wa!!!!!!!!!!!!!
0
Gdzie tu kur.wa Spalony!!!!
0
incognito77
Bo Perez to jest przedsiębiorca i ma łeb na karku. A Rossel to po prostu ech szkoda gadać....