0

Czy Gomes miał dziś celne podanie do przodu? nie chodzi mi o podanie na bok

0

Jeszcze wybrany na numerki a nie na siłe ;)

4

Kur gomes za każdym razem daje sie objeżdzać na raz!

0

na pewnie bo chodzić umie, valdes chyba wtedy nie potrafił chodzić

0

Przykład z 28 minuty , Gomes ma piłke z lewej strony i kur gra do Neymara który stoi 1 m od niego, zamiast zmienić strone jprd.... to wie gościu który gra w b klasie!

0

No kur.... mać ci grają w obronie i nie mają do kogo grać bo taki Rakitić i Gomes stoją jak ciu... na środku boiska!

0

Może to zbyt groźnie zabrzmi ale gramy jak real, przykład taki Gomes jak ma piłke to gra tylko do skrzydła i leci na główkę i tak cały czas! pomocnik który ma za zadanie kreować to poda do boku i leci na wrzute

0

Nie ma kreatywnej osoby w pomocy, taki rafinha mimo iż to nie jest poziom iniesty to dałby coś z przodu, gorzej by było w obronie

0

Pomoc nie istnieje

0

Na razie jak dzieci we mgle :(

0

No to Guardiola w 2 mecze dostał 7 bramek. Może nawet więcej niz za jego trenerki w Barcie przeciwko Realowi

52

Japa ryj tam konie. . chyba tak Neymar powiedział

0

Podacie jakis link do sopcastu gdzie poleci mecz Barcy?

1

Ma ktoś link do polskiej transmisji an sopcascie?

1

Jaka jest najlepsza i najtańsza strona do oglądania meczy w jakości HD bez zacięć i reklam?

2

Powiem tak. Mogło być. 1-1 :) ;)

0

Co sie najbardzieh opłaca się kupić Ps4 czy PS4 SLIM CZY PS4 PRO?

0

Macie jakąś stronę gdzie są mecze w jakości hd z polskim komentarzem? może być płatny sms albo bezpłatny

0

Co jeść albo wypić albo zrobić żeby łatwo zasnąć?

0

i znowu z zełba

1

Kur...... znowu, ileż można

5

Nie wiem czy sie zgodzicie ze mną, Ale ten faul Ramosa na Konoplyance bardzo przypomina mi faul taki sam faul Ramosa na Adriano w Gran Derbi na Santiago, wtedy to był "mecz o nic" i wtedy Valdes chyba tak poleciał do sedziego i dostał czerwo. Nam wtedy sędzia nie dał karnego

0

Czerowny Ramos!

1

Dajcie jakiegoś linka do meczu

3

Jak Bóg ;) ......

2

Właśnie nie bo przez to lewandowski uwolnił swój potencjał. Kuba bez opaski = kuba z opaską.. Lewy bez opaski to był całkirm inny piłkarZ

0

Dajcie jakiegos streama bo mnie tu zaraz .... strzeli

2

Ale ten celebrowanie tego pucharu jest ohydne i żałosne pomiędzy tymi wszystkimi skorumpowanymi garniakami, żeby zawodnik musiał przechodzic 3 rzędy żeby cieszyć się z pucharu

0

Dajcie jakiś stream HD zagraniczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?