polak123456
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Gomes miał dziś celne podanie do przodu? nie chodzi mi o podanie na bok
0
Jeszcze wybrany na numerki a nie na siłe ;)
4
Kur gomes za każdym razem daje sie objeżdzać na raz!
0
na pewnie bo chodzić umie, valdes chyba wtedy nie potrafił chodzić
0
Przykład z 28 minuty , Gomes ma piłke z lewej strony i kur gra do Neymara który stoi 1 m od niego, zamiast zmienić strone jprd.... to wie gościu który gra w b klasie!
0
No kur.... mać ci grają w obronie i nie mają do kogo grać bo taki Rakitić i Gomes stoją jak ciu... na środku boiska!
0
Może to zbyt groźnie zabrzmi ale gramy jak real, przykład taki Gomes jak ma piłke to gra tylko do skrzydła i leci na główkę i tak cały czas! pomocnik który ma za zadanie kreować to poda do boku i leci na wrzute
0
Nie ma kreatywnej osoby w pomocy, taki rafinha mimo iż to nie jest poziom iniesty to dałby coś z przodu, gorzej by było w obronie
0
Pomoc nie istnieje
0
Na razie jak dzieci we mgle :(
0
No to Guardiola w 2 mecze dostał 7 bramek. Może nawet więcej niz za jego trenerki w Barcie przeciwko Realowi
52
Japa ryj tam konie. . chyba tak Neymar powiedział
0
Podacie jakis link do sopcastu gdzie poleci mecz Barcy?
1
Ma ktoś link do polskiej transmisji an sopcascie?
1
Jaka jest najlepsza i najtańsza strona do oglądania meczy w jakości HD bez zacięć i reklam?
2
Powiem tak. Mogło być. 1-1 :) ;)
0
Co sie najbardzieh opłaca się kupić Ps4 czy PS4 SLIM CZY PS4 PRO?
0
Macie jakąś stronę gdzie są mecze w jakości hd z polskim komentarzem? może być płatny sms albo bezpłatny
0
Co jeść albo wypić albo zrobić żeby łatwo zasnąć?
0
i znowu z zełba
1
Kur...... znowu, ileż można
5
Nie wiem czy sie zgodzicie ze mną, Ale ten faul Ramosa na Konoplyance bardzo przypomina mi faul taki sam faul Ramosa na Adriano w Gran Derbi na Santiago, wtedy to był "mecz o nic" i wtedy Valdes chyba tak poleciał do sedziego i dostał czerwo. Nam wtedy sędzia nie dał karnego
0
Czerowny Ramos!
1
Dajcie jakiegoś linka do meczu
3
Jak Bóg ;) ......
2
Właśnie nie bo przez to lewandowski uwolnił swój potencjał. Kuba bez opaski = kuba z opaską.. Lewy bez opaski to był całkirm inny piłkarZ
0
Dajcie jakiegos streama bo mnie tu zaraz .... strzeli
0
http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/603743/wielkie-zamieszanie-wokol-messiego-szykuje-sie-do-sensacyjnego-transferu?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty
Prawie jak onet ;)
2
Ale ten celebrowanie tego pucharu jest ohydne i żałosne pomiędzy tymi wszystkimi skorumpowanymi garniakami, żeby zawodnik musiał przechodzic 3 rzędy żeby cieszyć się z pucharu
0
Dajcie jakiś stream HD zagraniczny