0

Ogląda ktoś Benficę? Po czerwie mogą wygrać?

0

A jak tam nasz zespół sędziowski w meczu Sevilli ? Ktoś coś wie?

6

W 3 pkt wymieniłeś Holendrów których nie będzie na Euro , hahahaha ;)

1

Wstawiam jeszcze raz ten pomysł tutaj ponieważ nie wiem gdzie go podesłać do redakcji. Czekam na wasze opinie.Czy uważacie że to dobry pomysł aby redakcja stworzyła coś podobnego do wystawiania ocen, tylko zamiast ocen, każdy by mógł ustawić(wytypować) swoją 11 przed każdym meczem(może być 11 Barcy i 11 rywala z którym akurat Barca się mierzy), i można by było przyznawać pkt tak jak w typerze. Dobry pomysł?

0

Czy istnieje jeszcze ta promocja heinekena na oglądanie meczy LM na internecie

0

Synki, kiedy mają zostać rozegrane półfinały LM?

12

Czy uważacie że to dobry pomysł aby redakcja stworzyła coś podobnego do wystawiania ocen, tylko zamiast ocen, każdy by mógł ustawić(wytypować) swoją 11 przed każdym meczem(może być 11 Barcy i 11 rywala z którym akurat Barca się mierzy), i można by było przyznawać pkt tak jak w typerze. Dobry pomysł?

0

On wogóle wierzy w to co gada?!

0

Ćwiąkała - " Sandro "Rodrigez" "

0

Ale chodzi mi o to co by się działo na CN . albo poza obrębem stadionu. Jakieś koncerty czy "hepeningi"?

0

Takie pytanie. Jak sobie wyobrażacie fetę na pożegnanie Leo Messiego?

0

O kurde, dzisiaj real gra :), w końcu coś ciekawego w tym dniu, dopiero teraz zauważyłem :)

2

Kurrrrrr, dać że będzie mniej niż 2,5 bramki, japie.....

0

Może to jet tylko Dynamo, ale co jak co to Kompany wszystko czyśći

0

Siemano. Ja patrze na city. Bo ich obstawiłem. Ale dynamo prowadzi grę

4

City prowadzi. Ale ich gra to " kopej a leć, jo tam byda" :)

0

Na Atletico nie dałem, bo PSV mocne jest u siebie, a Atleti mało goli strzela ostatnio

0

Obstawiłem City z kursem 2,35 za 94 zł że wygra, Opłacało się?

0

Miliony..... :) ;)

1

Na livesports pisze że messi karnego nie trafił . hahah

12

Zacząłem kaszleć i dławić się z śmiechu. Ahahah. Pozdro z podłogi

0

Kasa. Kasa . kasa

1

Neymar i gitara :);:)

0

Teraz pytanie kto weźmie piłké do domu za hat-tricka. Niech dają ją Neymarowi. Super gest by to był z ich strony

0

A co do tych karnych. To co będzie jak nie daj boże w LM będziemy musieli mieć konkurs rzutów karnych. To przy każdym karnym będzie zawał

1

Japier.. Szkoda słów na ten kary

0

Co te konie grają to ja nie mam pytań!!!

7

Aż się łezka w oku zakręciła

0

Remis do 30 min

0

Barca miała 6 sytuacji 100%. To jest nie możliwe że dalej jest 0-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?