sarna1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witaj w domu.
VeB
0
Panie Collina, jest Pan najlepszym sędzią jaki kiedykolwiek chodził po boiskach piłkarskich. SZACUNECZEK!
0
Mieli byśmy pół Polaka :) , a może ściągnąć Lewego :) też 9, młody, utalentowany
0
Niech dadzą Sergi Roberto na wypożyczenie, będzie miał więcej okazji do grania, rozwinie się w Madrycie
0
jedziemy kochani !!!
0
Wszystko ładnie tylko 3 sprawy : nie potrzebujemy Neymara, Keita niech zostanie, a Bojan to nie wiem co to za pomysł z ściąganiem go. Na lewą obronę bardzo chciał bym Bale'a
0
Zgadzam się, Chelsea była gorsza, ale zarówno jak na Allianz Arena jak i na CN potrafiła wykorzystać swoje sytuację i moim zdaniem zasłużenie wygrała Ligę Mistrzów.
VeB
0
Teraz? chłopie spójrz na liczbę goli (nie tylko ligowych, również innych rozgrywek), potem spójrz na liczbę asyst, dodaj to wyjdzie ci klasyfikacja kanadyjska. I w każdym z tych 3 porównań niestety ale nasz kochany Messi jest lepszy.
VeB
0
Bardzo bym się cieszył z tego transferu :)
0
~FabregasBarca
W finale na bramce stanie Pinto a nie VV
0
Pierwszy zespół Barcy przeciwko pół rezerwowemu zespołowi Betisu i 2:1 aż przypomniał mi się mecz z Realem Sociedad w pierwszej części sezonu.
A miał być pogrom dla Pepa!
0
Co za pieniądze ! Lecz Messi już kiedyś powiedział "Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z klubu, zrobię to tylko wtedy gdy klub będzie tego chciał"
0
Chciałbym taki zegarek wygrać :D
0
Aha. Teraz mu się przypomniało?
0
fajny pomysł ;)
0
"Alves może zostać sprzedany" no chyba jakieś jaja
0
Transfer wyczuwam : 16 milionów za Ibre (zaległość Milanu), dołączamy Keitę + drobna dopłata i Silva jest nasz
0
Podobałby mi się transfer Alby i Silvy , uważam, że Barca nie potrzebuje napastników w tym roku
0
Mou jesteś zwykłym hejterem.
Zobaczymy w przyszłym sezonie będziesz się modlił na CN jak na konkursie rzutów karnych z Baternem.
0
Drogba chce grać dla Barcelony.
Barcelona nie chce by Drogba grał dla Niej.
VeB
0
Brawo tylko tak dalej.
0
czuję jakąś niesamowitą pustkę, wróciłem z zajęć wchodzę na facebooka i konto fikcyjne Daniego Alvesa pisze :Bye Bye Pep. We will mees You!"
Myślałem, że to żart a jednak niestety nie.
0
true.
0
a jednak : pewność zawodzi.
0
~Wojownik678
Barca zremisowała a nie przegrała.
0
Jeśli powoła się wyłącznie na decyzję Rosella to zostanie.
0
tak, zatrzymał.
0
3 minuty i w tym sezonie zdobędziemy Puchar Króla (o ile nie zjeb**** sprawy) jak to było z ligą i z tym 2-meczem z Chelsea
0
Messi kolekcjoner mamy już poprzeczkę, słupek i bramkę ze spalonego
0
już teraz autobus na bramce i jak nie strzelimy na 3-1 to podziękowania pisemne można składać Lionelowi Andresowi Messiemu w godzinach 6-24