0

Witaj w domu.
VeB

0

Panie Collina, jest Pan najlepszym sędzią jaki kiedykolwiek chodził po boiskach piłkarskich. SZACUNECZEK!

0

Mieli byśmy pół Polaka :) , a może ściągnąć Lewego :) też 9, młody, utalentowany

0

Niech dadzą Sergi Roberto na wypożyczenie, będzie miał więcej okazji do grania, rozwinie się w Madrycie

0

jedziemy kochani !!!

0

Wszystko ładnie tylko 3 sprawy : nie potrzebujemy Neymara, Keita niech zostanie, a Bojan to nie wiem co to za pomysł z ściąganiem go. Na lewą obronę bardzo chciał bym Bale'a

0

Zgadzam się, Chelsea była gorsza, ale zarówno jak na Allianz Arena jak i na CN potrafiła wykorzystać swoje sytuację i moim zdaniem zasłużenie wygrała Ligę Mistrzów.
VeB

0

Teraz? chłopie spójrz na liczbę goli (nie tylko ligowych, również innych rozgrywek), potem spójrz na liczbę asyst, dodaj to wyjdzie ci klasyfikacja kanadyjska. I w każdym z tych 3 porównań niestety ale nasz kochany Messi jest lepszy.
VeB

0

Bardzo bym się cieszył z tego transferu :)

0

~FabregasBarca

W finale na bramce stanie Pinto a nie VV

0

Pierwszy zespół Barcy przeciwko pół rezerwowemu zespołowi Betisu i 2:1 aż przypomniał mi się mecz z Realem Sociedad w pierwszej części sezonu.
A miał być pogrom dla Pepa!

0

Co za pieniądze ! Lecz Messi już kiedyś powiedział "Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z klubu, zrobię to tylko wtedy gdy klub będzie tego chciał"

0

Chciałbym taki zegarek wygrać :D

0

Aha. Teraz mu się przypomniało?

0

fajny pomysł ;)

0

"Alves może zostać sprzedany" no chyba jakieś jaja

0

Transfer wyczuwam : 16 milionów za Ibre (zaległość Milanu), dołączamy Keitę + drobna dopłata i Silva jest nasz

0

Podobałby mi się transfer Alby i Silvy , uważam, że Barca nie potrzebuje napastników w tym roku

0

Mou jesteś zwykłym hejterem.
Zobaczymy w przyszłym sezonie będziesz się modlił na CN jak na konkursie rzutów karnych z Baternem.

0

Drogba chce grać dla Barcelony.
Barcelona nie chce by Drogba grał dla Niej.

VeB

0

Brawo tylko tak dalej.

0

czuję jakąś niesamowitą pustkę, wróciłem z zajęć wchodzę na facebooka i konto fikcyjne Daniego Alvesa pisze :Bye Bye Pep. We will mees You!"
Myślałem, że to żart a jednak niestety nie.

0

true.

0

a jednak : pewność zawodzi.

0

~Wojownik678
Barca zremisowała a nie przegrała.

0

Jeśli powoła się wyłącznie na decyzję Rosella to zostanie.

0

tak, zatrzymał.

0

3 minuty i w tym sezonie zdobędziemy Puchar Króla (o ile nie zjeb**** sprawy) jak to było z ligą i z tym 2-meczem z Chelsea

0

Messi kolekcjoner mamy już poprzeczkę, słupek i bramkę ze spalonego

0

już teraz autobus na bramce i jak nie strzelimy na 3-1 to podziękowania pisemne można składać Lionelowi Andresowi Messiemu w godzinach 6-24

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?