0

Ale zamachy na Alvesa lecą ;/

0

Pedro rozgrywa świetne spotkanie tak na ocenę meczową 2

0

Pedro rozgrywa dzisiaj świetne spotkanie myśle ze na ocene meczową 2

0

Bardzo podobał by mi się transfer Enriqueza z MU byłby on świetnym zastępcą Vilii i ewentualnie późniejszym jego następcom.
Lub transfer Bale'a wchodził by on z ławki a za jakiś rok,dwa zastąpił by Xaviego bądź Inieste

0

LUBIE TO!

0

Tytuł posta pisał Yoda

0

Barca sklepem Milanu - Ronaldinho, Ibra, Keita

0

Piękny mecz bardzo ładnie grali Cuenca i Thiago, szkoda że Pedro nie wykorzystywał swoich sytułacji lecz wierze w niego.
El Barce es mes que un club

0

przed ostatnia linijka godzinie* a przed przed ostatnia Valdesa*

0

El Barce es mes que un club!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?