sarna1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale zamachy na Alvesa lecą ;/
0
Pedro rozgrywa świetne spotkanie tak na ocenę meczową 2
0
Pedro rozgrywa dzisiaj świetne spotkanie myśle ze na ocene meczową 2
0
Bardzo podobał by mi się transfer Enriqueza z MU byłby on świetnym zastępcą Vilii i ewentualnie późniejszym jego następcom.
Lub transfer Bale'a wchodził by on z ławki a za jakiś rok,dwa zastąpił by Xaviego bądź Inieste
0
LUBIE TO!
0
Tytuł posta pisał Yoda
0
Barca sklepem Milanu - Ronaldinho, Ibra, Keita
0
Piękny mecz bardzo ładnie grali Cuenca i Thiago, szkoda że Pedro nie wykorzystywał swoich sytułacji lecz wierze w niego.
El Barce es mes que un club
0
przed ostatnia linijka godzinie* a przed przed ostatnia Valdesa*
0
El Barce es mes que un club!!!