0

wiedziałem ze postawienie Abidala na środku jest błędem

0

Jeszcze 3 tyg takiego grania i nie będziemy mieć nawet vice mistrzostwa

0

Może być ciężko, nie będzie zbyt dużo akcji prawym skrzydłem przez pauzę Alvesa. Musimy to wygrać!
VeB

0

Nie sądzęm. Ja wciąż pamiętam mecz z 2010 kiedy Inter bronił się w 11

0

Brawo chłopaki oby tak dalej.
Alexis zagrał świetny mecz,może w końcu Leo się odblokuje.
El Barca es mes que un club!

0

~Klaudi
Dzięki za odpowiedź

0

a polsat to w tym roku zrezygnował z LM?

0

chciałbym żeby wrócił ten czas kiedy jechaliśmy ich 8-0

0

Jak dla mnie nie ma problemu jeśli Real nie chce zorganizować finału i zarobić pieniędzy to nie. Finał na CN lub Messtalla będzie równie dobrze.

0

no to powtóreczka z Sevilli

0

bóg jest z nami VeB

0

jest 7 punktów straty więc to 2 porażki i remis możemy wygrać ligę ale nie możemy pozwolić sobie na żadną ŻADNĄ stratę punktów.

0

brawo sędzia spalonego nie bylo

0

niesamowite po prostu niesamowite!!!

0

Więc zróbmy to!!!

0

nie rozmiar a jakość

0

Chciałbym powiedzieć iż zachowanie Pepe X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X KOMENTARZ USUNIĘTY PRZEZ ACTA

0

Fajna mina Keity chyba przestraszył się miny tego psychopaty

0

~krajana
zgadzam się z tobą ale przecież Benzema ma zdobywać gola z akcji??
po co Ronaldo może to zrobić z KARNEGO!!!! przecież i wyprzedzić Messiego grającego na prawdę świetny football w tym sezonie i potrafiącego zdobywać gole z akcjii ktore często sam zaczyna
Vamos Barca

0

~CR07
A co nie oglądałeś meczu
W ogóle po co tu wlazłeś pochwalić się wygraną z karnych. (jeśli tak to brawa klap klap idź już sobie).
Ale co ja będe pisał wejdźcie sobie w archiwum RealMadryt.com w poprzedniej srody setki komentarzy jaki to Ronaldo słaby i że musi wylecieć razem z Mou.

0

Dobra ide straciłem 105 min życia

0

~Stelios23
jesli sie pomyliłes to minimalnie

0

~natall11
W CdR nie ma zadnych punktów liczą się suma strzelonych goli.

0

~natall11
Niesamowite po prostu niektóre komentarze rozwalają
Mamy jeszcze ligowe GD pod koniec sezonu???

0

lepiej*

0

brawo Callehon tak na prawdę od niego w Realu gra tylko Benzema

0

~Patryk23FCB,
Mamy 5 punktów straty do Realu

0

haha Ramos już karnego chciał :D

0

nie moge po prostu NIE co to było...
Ewidentny karny dla Bilbao!!!!

0

na początku 73 minuty powinien być karny dla Realu!!! Bramkarz krzywo spojrzał się na zawodnika!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?