sarna1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiedziałem ze postawienie Abidala na środku jest błędem
0
Jeszcze 3 tyg takiego grania i nie będziemy mieć nawet vice mistrzostwa
0
Może być ciężko, nie będzie zbyt dużo akcji prawym skrzydłem przez pauzę Alvesa. Musimy to wygrać!
VeB
0
Nie sądzęm. Ja wciąż pamiętam mecz z 2010 kiedy Inter bronił się w 11
0
Brawo chłopaki oby tak dalej.
Alexis zagrał świetny mecz,może w końcu Leo się odblokuje.
El Barca es mes que un club!
0
~Klaudi
Dzięki za odpowiedź
0
a polsat to w tym roku zrezygnował z LM?
0
chciałbym żeby wrócił ten czas kiedy jechaliśmy ich 8-0
0
Jak dla mnie nie ma problemu jeśli Real nie chce zorganizować finału i zarobić pieniędzy to nie. Finał na CN lub Messtalla będzie równie dobrze.
0
no to powtóreczka z Sevilli
0
bóg jest z nami VeB
0
jest 7 punktów straty więc to 2 porażki i remis możemy wygrać ligę ale nie możemy pozwolić sobie na żadną ŻADNĄ stratę punktów.
0
brawo sędzia spalonego nie bylo
0
niesamowite po prostu niesamowite!!!
0
Więc zróbmy to!!!
0
nie rozmiar a jakość
0
Chciałbym powiedzieć iż zachowanie Pepe X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X*X KOMENTARZ USUNIĘTY PRZEZ ACTA
0
Fajna mina Keity chyba przestraszył się miny tego psychopaty
0
~krajana
zgadzam się z tobą ale przecież Benzema ma zdobywać gola z akcji??
po co Ronaldo może to zrobić z KARNEGO!!!! przecież i wyprzedzić Messiego grającego na prawdę świetny football w tym sezonie i potrafiącego zdobywać gole z akcjii ktore często sam zaczyna
Vamos Barca
0
~CR07
A co nie oglądałeś meczu
W ogóle po co tu wlazłeś pochwalić się wygraną z karnych. (jeśli tak to brawa klap klap idź już sobie).
Ale co ja będe pisał wejdźcie sobie w archiwum RealMadryt.com w poprzedniej srody setki komentarzy jaki to Ronaldo słaby i że musi wylecieć razem z Mou.
0
Dobra ide straciłem 105 min życia
0
~Stelios23
jesli sie pomyliłes to minimalnie
0
~natall11
W CdR nie ma zadnych punktów liczą się suma strzelonych goli.
0
~natall11
Niesamowite po prostu niektóre komentarze rozwalają
Mamy jeszcze ligowe GD pod koniec sezonu???
0
lepiej*
0
brawo Callehon tak na prawdę od niego w Realu gra tylko Benzema
0
~Patryk23FCB,
Mamy 5 punktów straty do Realu
0
haha Ramos już karnego chciał :D
0
nie moge po prostu NIE co to było...
Ewidentny karny dla Bilbao!!!!
0
na początku 73 minuty powinien być karny dla Realu!!! Bramkarz krzywo spojrzał się na zawodnika!