0

~Stefek
jak już ciśniesz to rób to mądrze "Nie napinaj sie tak bo to na zmarszczki szkodzi" - wiesz jak coś szkodzi na zmarszczki to jest to dobre, bo można powiedzieć że je likwiduje. Możliwe że Mou nie wyrzucili by z Realu ale na pewno byłby to duży cios dla kibiców jak i jego samego.

0

~Copa del Rey to puchar Hiszpanii.
Nie sądzę że dla człowieka jakim jest Mourinho było ważne co ludzie o nim powiedzą pokazywał to już wielokrotnie np. podczas GD (wsadzanie palca w oko itp.) a co do strachu, tak każdy się boi i bycie trenerem to cholernie ciężkie zadanie,nie mów mi że ty się niczego nie obawiasz. Ja obawiam się wielu rzeczy śmierci np. przed meczem robię znak krzyża i proszę o powodzenie lecz długo by tu wymieniać.

0

Pedro czuje nie smak.
Ale tak na prawdę co jest smutne, ale prawdziwe Pedro nie odzyska już formy jaką prezentował rok i dwa lata temu. Moim zdaniem choć bardzo lubię Pedro i doceniam jego wkład w wyniki klubu jest on po prostu do sprzedania i to najlepiej jeszcze w tym sezonie nie mówię że na zimę ale w wakacje na pewno.
Reasumując do pierwszego zdania po uderzeniu Pedro w polu karnym w ok 85m. była ręka zawodnika Espanyolu która powinna być przełożona na rzut karny. Tak się nie stało lecz gdyby zamiast zawodnika Espanyolu nie było by tam nikogo piłka po prostu opuściła by boisko a grę zaczął by bramkarz Espanyolu ,a wszystko to przez kolejny nieudany strzał Pedro który oduczył się kompletnie strzelać gole. To dzieło nie udało mu się nawet z L'Hospitalet (strzelił gola ale było to z rzutu karnego).

0

~Stefek
Powiem ci że mnie rozśmieszyłeś "Gdybym byl Mourinho to bylbym na tej gali.Ba nawet za cene ewentualnej porazki z Malaga" Jeżeli Real przegrał by z Malagą 1-0 to pożegnał by się z Copa del Rey. A Mou prawdopodobnie z karierą w Madrycie. Ty myślisz że kogo by obwinili za przegraną np. Pepe, że nie pokrył - nie Mourinho właśnie jego. Nie wiem czy uczęszczasz jeszcze do jakiejś szkoły ale to jak powiedzenie przed egzaminem poprawkowym "idę na dwór, najwyżej nie zdam'.

0

Messi campeon del mundo

0

~darthjaag
mądre słowa

0

nie ma takiej opcji po co żebyśmy go kupowali za 2-3 lata za 5 razy więcej niż go sprzedaliśmy? Zresztą to jest siła napędowa Barcy B

0

sędzia po prostu standardy ekstraklasy

0

łał nowy obrazek szkoda że taki stary co tam jest: celta vigo,deportivo la coruna,reszty nie pamiętam :D

0

sędzia po prostu standardy ekstraklasy

0

Cieszę się że zostaje lecz myślę że kontrakt na 3 lata byłby lepszy bo 2,5 można by go było sprzedać i jeszcze zarobić ;D

0

~barti505

od lipca 2005

0

ja ciesze się ze odchodzi bo prawdę mówiąc bierze kasę za nic.
Zarobimy trochę na nim

0

Zostanę tu dopóki się mną nie znudzą- właśnie skazałeś się na dożywocie ;D

0

Pedro 5 O_o za co, oddychanie ?

0

Autorze posta : Joda twoją sztukę pisania nauczał

0

Ta sprowadźmy Forlana może jeszcze Teveza Aguero Young o Enriquez i oczywiście Bale tez się przydadzą myślę że nikt nie pogardził by jeszcze Goetze miejmy nie wiadomo ile napastników w zespole ktory i tak jest zadłużony a ma świetnych zastępców jest Cuenca Sorino można też zacząć testować Tello

0

Nie ma opcji żeby go sprzedać. Pójdzie za najwyżej kilka milionów a za 3 lata będziemy składać MU ofertę na Isaaca za kilkadziesiąt milionów

0

To jest OBURZAJĄCE ! ;p
Trener Osasuny mówi jak dziecko któremu zabrali lizaka "a mówili że nie zabiorą" jego smęty są tym bardziej śmieszne że 2-3 miesiące temu Osausna przegrała na tym boisku 8-0.
I ciekawi mnie, zacytuję "mówili że wymienią murawę" A mam pytanie czy wczorajsza murawa było w złym stanie? - no otóż NIE

I oczywiście wyśmianie przez Messiego, na pewno......

0

Gdyby Eivaldo grał w Polsce to na koniec sezonu miałby z 40 goli ;p

0

obczajcie zegar minus 1h 54 .....

0

jeszcze jedna Messi

0

Schade

0

Witam jest 4 stycznia 2012r. właśnie wstawiam pierwszy komentarz w pierwszym artykule na tej stronie. Pozdrawiam.

El Barca es mes que un club

0

nie przepraszam o Maxim

0

no nie jest pierwszy artykuł na tej stronie pierwszy był 17 lipca 2005r i jest chyba o Xavim

0

Ale tracimy w ostatniej minucie w obronie

0

Bardzo ladnie Pinto

0

~pedruszek
5:1?
nie strzelą nam gola, nie strzeliły lepsze kluby,nie strzeli też Osasuna

0

~RychuKomornicki skoro ta strona jest pojebana i siedzą na niej jebani sezonowcy - co cytuje, to po chu** na nią wchodzisz i założyłeś tutaj konto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?