0

Można by go już było zdjąć z zakładki "kontuzjowani"

0

Jeśli Osasuna urwie chociaż2 punkty Realowi, a Barca pokona Bilbao, to będzie bardzo dogodna sytuacja w tabeli

0

Alexis sam na sam i w nogi, kompletnie bez formy!!!

0

ale fart że Ibra nie strzelił

0

to jest karny!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

dzisiaj pół Mediolanu będzie miało chrypę, zauważyliście ze nie przestają gwizdać?

0

ale tempo dzisiaj na San Siro

0

jeszcze 6 !

0

Vamos Messi, Vamos Barca, Vamos Catalunya

0

super, zarąbiście!

0

Sędzia dzisiaj okularów zapomniał !!

0

ale gapiostwo Valdesa kompletnie olał sprawę.

0

pewnie bujda

0

a po co to?

0

już tylko 8 punktów straty!

0

bardzo nieprofesjonalnie

0

Przed nim mecz o największą zdobycz
Animis Abidal

0

Oier Olazabal jest dobrym i bardzo młodym bramkarzem, ma : bardzo dobrą szybkość,refleks. Jego celne wykopy wprost idealnie lądują na głowach walczących o piłkę w środku boiska.Jedyne o musi doszkolić to parady i mamy bramkarza na naprawdę wysokim poziomie. Jego wiek ok 19 lat pozwala na pewne przystosowanie go do gry w BBVA przez regularne granie w Adeline.

0

Brawo dla Realu! Brawa dla Ramosa! a zawodnikiem meczu zostaje sędzia,który skuteczną interwencją ratuje remis dla Realu!!!

0

piękny mecz, cała drużyna poza Pedro w spaniałej dyspozycji tylko tak dalej!

0

Lech Poznań nigdy nie widział takiej murawy

0

Ale i tak jakieś madryckie dziecko po GD powie "Barca oszukuje" "Barca kupuje sędziów" "Barca strzela jaskółeczki"

0

dobry mecz, szkoda straty Pique.
Messi dzisiaj odpoczął i będzie świeżutki na Bayer!
VeB

0

piękna bramka Messiego i ważne zwycięstwo.
statystyki pomeczowe(posiadanie piłki) w c+ było większe chyba 27-73

0

dobrze, odpocznie sobie, jest to dobry moment na wprowadzenie ... Delofeu

0

Jak na mój gust to ocena dla Alexisa jest zbyt niska

0

"Pep nie ma tylu zasług co Mourinho" jesteś śmieszny

0

Przyszedł na CN cały internet o tym pisze i na fb i tutaj i na kazdej stronie Barcy że Vettel tam był.
I mam jedno pytanie co z tego ?

0

Wczoraj zagrali świetne spotkanie ktorego głównymi aktorami byli Messi i Iniesta

0

dobrze Messi wraca do gry. Taką Barce chcę oglądać.
A teraz rozklepać ich 5-1!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?