sarna1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można by go już było zdjąć z zakładki "kontuzjowani"
0
Jeśli Osasuna urwie chociaż2 punkty Realowi, a Barca pokona Bilbao, to będzie bardzo dogodna sytuacja w tabeli
0
Alexis sam na sam i w nogi, kompletnie bez formy!!!
0
ale fart że Ibra nie strzelił
0
to jest karny!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dzisiaj pół Mediolanu będzie miało chrypę, zauważyliście ze nie przestają gwizdać?
0
ale tempo dzisiaj na San Siro
0
jeszcze 6 !
0
Vamos Messi, Vamos Barca, Vamos Catalunya
0
super, zarąbiście!
0
Sędzia dzisiaj okularów zapomniał !!
0
ale gapiostwo Valdesa kompletnie olał sprawę.
0
pewnie bujda
0
a po co to?
0
już tylko 8 punktów straty!
0
bardzo nieprofesjonalnie
0
Przed nim mecz o największą zdobycz
Animis Abidal
0
Oier Olazabal jest dobrym i bardzo młodym bramkarzem, ma : bardzo dobrą szybkość,refleks. Jego celne wykopy wprost idealnie lądują na głowach walczących o piłkę w środku boiska.Jedyne o musi doszkolić to parady i mamy bramkarza na naprawdę wysokim poziomie. Jego wiek ok 19 lat pozwala na pewne przystosowanie go do gry w BBVA przez regularne granie w Adeline.
0
Brawo dla Realu! Brawa dla Ramosa! a zawodnikiem meczu zostaje sędzia,który skuteczną interwencją ratuje remis dla Realu!!!
0
piękny mecz, cała drużyna poza Pedro w spaniałej dyspozycji tylko tak dalej!
0
Lech Poznań nigdy nie widział takiej murawy
0
Ale i tak jakieś madryckie dziecko po GD powie "Barca oszukuje" "Barca kupuje sędziów" "Barca strzela jaskółeczki"
0
dobry mecz, szkoda straty Pique.
Messi dzisiaj odpoczął i będzie świeżutki na Bayer!
VeB
0
piękna bramka Messiego i ważne zwycięstwo.
statystyki pomeczowe(posiadanie piłki) w c+ było większe chyba 27-73
0
dobrze, odpocznie sobie, jest to dobry moment na wprowadzenie ... Delofeu
0
Jak na mój gust to ocena dla Alexisa jest zbyt niska
0
"Pep nie ma tylu zasług co Mourinho" jesteś śmieszny
0
Przyszedł na CN cały internet o tym pisze i na fb i tutaj i na kazdej stronie Barcy że Vettel tam był.
I mam jedno pytanie co z tego ?
0
Wczoraj zagrali świetne spotkanie ktorego głównymi aktorami byli Messi i Iniesta
0
dobrze Messi wraca do gry. Taką Barce chcę oglądać.
A teraz rozklepać ich 5-1!!!