0

ok tylko znowu 2 goli nie straćmy. Bardzo ładnie

0

kaaaaarrrrnyyyyyy niech strzela Alexis zasłużył sobie

0

Alexis jesteś cudem perlą i brylantem. kocham cię

0

Messi do zmiany nie wiem niech wchodzi Pinto za niego ;/ chłop chce wejść do bramki bo strzelić z 12 metrów nie łaska

0

Messi po prostu wolny życia

0

Messi uśmiechnięty jakbyśmy 3;0 wygrywali

0

jest szansa

0

Drogi arbitrze - zmień dilera

0

znowu ładne oceny sie posypią np. Abidal maks. z 3

0

Ten mecz jest klonem KLONEM meczu z Ralem Sociedad, dokładnie to samo szybkie 2 gole potem relaks do końca i wynik 2:2

0

Pep sie nie oduczy on będzie brnął dalej ustawiaj dalej 3 obrońców.Może sie oduczysz jak Barca będzie tracić 15 pkt do Realu. A teraz dup* w obroty i mamy to wygrać

0

MY SIE ODUCZYLIŚMY GRAĆ NIE WIEM CZEMU, BIERZEMY PRZYKŁAD Z REALU?

0

patologia! Boże ty widzisz i nie grzmisz jak, czemu do jasnej holer* czemu.
I co tak będzie na GD zagramy dobre 15 min i przegramy. Po prostu super remis w tym spotkaniu oznacza pożegnanie się z wygraniem La Ligi

0

koniec passy ;/

0

Kontuzje Fontasa bardzo nas smuci, tym bardziej że mamy już Afellaya który również ma problem z więzadłami.
Niewątpliwie jest to szansa dla Montoyi, liczę na niego!

0

Mam nadzieję że Alexis zagra dzisiaj dobry mecz, najlepiej gdyby zdobył jakąś bramkę lub zaliczył asystę. Dało by mu to dobre samopoczucie na zbliżające się GD.
VeB

0

Czytając końcówkę posta za każdym razem się zastanawiam jak można obstawić typ że Betis strzeli nam bramkę. Na Camp Nou były już ZNACZNIE lepsze zespoły i gola nie strzeliły. PASSA POZOSTANIE NIENARUSZONA!

0

Messi 7 jak nic gdyby nie on mecz byłby zremisowany

0

Gdyby każda pogłoska związana z transferem była by prawdą to w klubie mieli byśmy małe miasteczko

0

Victor, todo lo mejor

0

Błagam jeżeli w meczu z Betisem nie będzie żadnych kontuzji to mamy super skład Pedro i Fontas i tak by nie zagrali więc jedynym "prawdziwym" osłabieniem jest brak Villi którego zastąpi Fabregas bądź Cuenca zależy jaką Pep ustawi formacje

0

Trzeba tak dobrać skład i przeprowadzić zmiany w odpowiednim czasie, by w meczu z Betisem zdobyć 3 punkty a także wygrać w środę na Bernabeu.
Damy radę!
El Barca es mes que un club.

0

mhm wróci na mecz z Realem i obejrzy go z trybun bo nie wyobrażam go sobie na ławce a tym bardziej w 11

0

bardzo dobry sklad podoba mi sie ze gra Cuenca i Thiago mam nadzieję ze Pedro coś strzeli

0

Kiedy sklady

0

~Wingeiro tak zapłacili by 100 milionów za Xaviego by ten za 2 lata poszedł na emeryturę -_-

0

mam na dzieje że za rok obejrzymy podobny artykuł

0

adiós mi amigo
Visca el Barca

0

świetny film a to dopiero pierwszy part!
czekamy na kolejne

0

buena suerte a mi amigo
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?