sarna1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ok tylko znowu 2 goli nie straćmy. Bardzo ładnie
0
kaaaaarrrrnyyyyyy niech strzela Alexis zasłużył sobie
0
Alexis jesteś cudem perlą i brylantem. kocham cię
0
Messi do zmiany nie wiem niech wchodzi Pinto za niego ;/ chłop chce wejść do bramki bo strzelić z 12 metrów nie łaska
0
Messi po prostu wolny życia
0
Messi uśmiechnięty jakbyśmy 3;0 wygrywali
0
jest szansa
0
Drogi arbitrze - zmień dilera
0
znowu ładne oceny sie posypią np. Abidal maks. z 3
0
Ten mecz jest klonem KLONEM meczu z Ralem Sociedad, dokładnie to samo szybkie 2 gole potem relaks do końca i wynik 2:2
0
Pep sie nie oduczy on będzie brnął dalej ustawiaj dalej 3 obrońców.Może sie oduczysz jak Barca będzie tracić 15 pkt do Realu. A teraz dup* w obroty i mamy to wygrać
0
MY SIE ODUCZYLIŚMY GRAĆ NIE WIEM CZEMU, BIERZEMY PRZYKŁAD Z REALU?
0
patologia! Boże ty widzisz i nie grzmisz jak, czemu do jasnej holer* czemu.
I co tak będzie na GD zagramy dobre 15 min i przegramy. Po prostu super remis w tym spotkaniu oznacza pożegnanie się z wygraniem La Ligi
0
koniec passy ;/
0
Kontuzje Fontasa bardzo nas smuci, tym bardziej że mamy już Afellaya który również ma problem z więzadłami.
Niewątpliwie jest to szansa dla Montoyi, liczę na niego!
0
Mam nadzieję że Alexis zagra dzisiaj dobry mecz, najlepiej gdyby zdobył jakąś bramkę lub zaliczył asystę. Dało by mu to dobre samopoczucie na zbliżające się GD.
VeB
0
Czytając końcówkę posta za każdym razem się zastanawiam jak można obstawić typ że Betis strzeli nam bramkę. Na Camp Nou były już ZNACZNIE lepsze zespoły i gola nie strzeliły. PASSA POZOSTANIE NIENARUSZONA!
0
Messi 7 jak nic gdyby nie on mecz byłby zremisowany
0
Gdyby każda pogłoska związana z transferem była by prawdą to w klubie mieli byśmy małe miasteczko
0
Victor, todo lo mejor
0
Błagam jeżeli w meczu z Betisem nie będzie żadnych kontuzji to mamy super skład Pedro i Fontas i tak by nie zagrali więc jedynym "prawdziwym" osłabieniem jest brak Villi którego zastąpi Fabregas bądź Cuenca zależy jaką Pep ustawi formacje
0
Trzeba tak dobrać skład i przeprowadzić zmiany w odpowiednim czasie, by w meczu z Betisem zdobyć 3 punkty a także wygrać w środę na Bernabeu.
Damy radę!
El Barca es mes que un club.
0
mhm wróci na mecz z Realem i obejrzy go z trybun bo nie wyobrażam go sobie na ławce a tym bardziej w 11
0
bardzo dobry sklad podoba mi sie ze gra Cuenca i Thiago mam nadzieję ze Pedro coś strzeli
0
Kiedy sklady
0
~Wingeiro tak zapłacili by 100 milionów za Xaviego by ten za 2 lata poszedł na emeryturę -_-
0
mam na dzieje że za rok obejrzymy podobny artykuł
0
adiós mi amigo
Visca el Barca
0
świetny film a to dopiero pierwszy part!
czekamy na kolejne
0
buena suerte a mi amigo
VeB