sarna1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
my też gramy w 10 bo Cesc jest tu w funkcji czysto dekoracyjnej
0
20 minut na być albo nie być
0
Anal Fabeta
przynieś odkurzacz bo się okruchy z tego suchara posypały
0
Analfabeta(o)
www.chelsealive.pl - wyjdź
A konto tu na co zakładałeś?
0
Cuenca to nie umie piłki podnieść? chodzi na treningi?
0
Analfabeta(o) wyjdź z tej strony bo pomyliłeś się wpisując link.
www.realmadryt.com - idź wypisuj swe żale tu HEJTERZE
0
nie wiem co jest z Messim ale to nie jest nic dobrego.
0
Jak tak będzie dalej (w sensie sezonu) to wygramy sobie Puchar Króla tylko.
0
Wprowadzaj Pedro i Cesca!!!!!!!
0
Za dobrze było, nie? Już można było myśleć o wygranej ale nieeeeee błąd i ... dziękuję, dobranoc.
0
Po lidze.
0
Słyszeliście co powiedział komentator Canalu+, że Messi miał niedawno więcej fauli niż Pepe .
On miał więcej żółtych kartek ale nie fauli (żółte po rękach)
0
Pedro albo Cesc bo to co robi Tello to jest tak jak byśmy grali w 10.
0
Ja myślę, że Pique nie zagrał z Chelsea nie z powodu jakiegoś konfliktu lecz z powodu niedawnej kontuzji i zbliżającemu się GD
0
Playez, 48 sekund temu:
"Jak czytam te komentarze to mi się chce płakać że takich kibiców ma Barca. Może niech nasi przegrają to będzie mniej sezonowców! Brakło skuteczności i tyle. Była ambicja i walka. Nie zawsze idzie!"
A co są złe komentarze? Sama prawda! Może na innej stronie byłeś bo tutaj są racjonalne komentarze o nie dyspozycji piłkarzy. Nikt nie mówi "już nie kibicuje Barcie" " xxx to małpa" itp.
0
kindzilindzi,
No i co leśne dziadki? Smialiscie sie z Realu a tu proszę :D kto sie śmieje ten sie śmieje ostatni :D
A Real się teraz śmieje? No chyba nie ma z czego też przegrał.
Do zobaczenia w sobotę ciekawe czy wejdziesz tu sławić swój klub.
VeB
0
hej Busquets gol lalalolololoj !!! Super uderzenie! No cudo!
0
Chelsea nie zaskoczyła dzisiaj. Stracony faul po błędzie. Błędów to było hoho!
Fatalna skuteczność Cesca i Alexisa. Jednym zdaniem: dzisiaj to chyba oszczędzali siły na Real. Zawodnikiem meczu : Cech.
Na CN będzie lepiej!
VeB
0
szczerze powiem, że nie sądziłem że z Drogby taki skurczysyn:
Pojedynek bark w bark z Fabregasem, Drogba uderza Fabregasa z łokcia i nie jest to dotknięcie tylko uderzenie. Następnie dotyka go Puyol i Drogba leży i kwiczy.
Jaskółeczki przez cały czas prezentuje symulant
0
jak Messi nie strzeli to nikt nie strzeli.
Fabregas i Alexis skuteczności za grosz.
0
Jeśli Real awansuję z Bayernem, a Barca z Chelsea, to z finału połowa składu Barcy będzie schodzić (o ile będą w stanie) z połamanymi kończynami, nastąpieni na dłonie, uderzeni, skopani i kto wie może pogryzieni.
Marcelo podobny faul jak na Fabregasie w Superpucharze Hiszpanii
0
kibice Realu wchodzący na tą stronę oddają bardzo zabawne komentarze :
mianowicie piszą że karny podyktowany za faul na Cuence był podyktowany błędnie. Otóż nie, faul był, potem faulował Cuenca myśląc, że przegrał pozycję ale faul na Cuence BYŁ!!!
Jedyny nie prawidłowo podyktowany karny był po ręce Busquetsa, został on nastrzelony i żeby uniknąć kontaktu piłki z ręką musiał by ją sobie uciąć.
VeB
0
najlepszego
0
Pele nie może się pogodzić że era Brazylii jako mistrzów już się skończyła.
Jego zdanie to jego zdanie, niech je ma.
Prawda jest taka że za 45-50 lat na tej stronie Messi bedzie się wypowiadał w podobny sposób, nie wiem względem kogo ale nie będzie to nacechowane jego narodowością i nie przyjęciem do siebie czegoś co już minęło.
Odszedłem trochę.
Niech Neymar strzeli do 2016 roku ok 275 goli dla Santosu, wtedy przyznam się ze się myliłem.
Vica Barca, Visca Messi, Visca Catalunya
0
Ładny mecz, piękny gol Pedro- może powrót formy?
Jutro derby Madrytu czuję remisik 1-1 będziemy stratni 2.
Za 2 tygodnie GD i +1!!
Oby operacja Abiego przeszła pomyślnie
VeB
0
Właśnie widać jak "sędziowie pomagają Barcelonie"
0
oj Pep Pep, Ty sie nie nauczysz.
0
Czuję i mam nadzieję, że po meczu na CN będzie +1.
VeB
0
Ronaldo strzelił by z akcji ale wolał wydrukować karnego ;d
0
Karne były ewidentne, a obrońcy Milanu mimo ogromnego doświadczenia w Champions League sami zrobili krzywdę swojej drużynie.
A Barca owszem jest faworytem (nie ironicznie).
Mou jak zawsze bawi się emocjami przed El Clasico.
Zobaczymy 21.04
Vamos Barca