silvinho09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
inowrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja polecam n sport na kablowce
0
No po przyjsciu Ryjka i R10 zmienil sie system gdy na 4-3-3. wczesniej gralismy saviola kluivert i rivaldo za nimi. styl jest bardziej widowiskowy ale mentalnosc ta sama VeB
0
Maxwell na lewej do pomocy puolowi zeby CR zatrzymac jak najlepiej
0
ci co maja kablowke to na nsport bedzie mecz, pozdro
0
Guardiola nie pozostaje ostrozny? chyba pozostaje
0
W sumie moze przyda mu sie troche odpoczynku
swierze sily bedzie mial a ze stuttgartem sobie poradzimy i z zaragoza bez niego
0
Gdyby tak przejśc na 442 i Torres i Ibrahimovic w ataku... omg
0
A nie jest ciekawosstka ze chyba Ibra zdobyl swojego pierwszego gola w fazie pucharowej LM?
0
a przeciez dopiero 100 meczy wiec statystyka moze sie popsuc jeszcze albo polepszyc wiec nie ma co go oceniac narazie
0
Prawda jest ze zawsze mielismy slabosc do Atletico juz za czasow El Nino
a teraz w slabszym skladzie nie ma co sie dziwic. Ibra nie jest supermen,potrzebuje wsparcia kolegow a tego nie bylo.Co z tego ze zmarnowal ,pamietacie jak w koncowce sezonu psioczylismy wszyscy na Etoo ze marnuje 10 setek na mecz? pamieta to ktos? a czepiacie sie ze Ibry
0
no ciekawie, fajnie ze Marquez zagra, zobaczymy co Bojanek pokaze,potrzeba mu gry, moze sie odblokuje, zycze mu tego VeB
0
nikt na zlamana reke nie lezy w szpitalu. rzeczywiscie glupota nieograniczona jest mowic ze chcialoby sie byc na ich miejscu albo byc w tym szpitalu.
0
chlopaki o co chodzi z tym rozstawienie dat? nigdy nie bylo w taki sposob ze miesiac czeka sie na rewanz i wszyscy zawsze grali razem o co tu chodzi?
0
ja gram systemem x2. biore 2 albo 3 mecze ktorych kurs razem daje 2 i obstawiam 10zl. pewniaki poprostu. nastepnie 20 stawiam na kolejny taki i mam 40.potem 80 ,160 ,320 i dalej dalej latwo policzyc ze w 6 7 wygranych mozna miec ponad 1000zł pozdro
0
chlopaki co myslicie o typach
legia-arka 1
porto - setubal 1
racing - xerez 1x
0
to ile bylo tych el clasico.najpierw piszecie ze 159 teraz ze w 29 el clasico co jest wkoncu?
0
Xavi - "ani nie był faulowany, ani go nie faulowali" chyba mały błedzei sie wkradł
0
No niestety ani Bojan ani Pedro i do spółki z Hnerym którzy ślizgali się i tracili piłki poprzez własne błedy w dryblingu sie nie popisali. Rozumiem ze boisko itp ale jak Messi i Ibra weszli to zadnemu piłka od nogi nie odskoczyła w biegu.Jakbym byl takim Pedro czy Bojanem to bym zap...alał jak dziki pies w tym meczu zeby sie pokazać,bo przecież z kim jak z kim ale prędzej to gola strzelą z Xerez a nie z Valencia czy Atletico,najlepsza szansa dla nich to była
0
brylant293 dziekuje bardzo :)
0
Ej dlaczego gramy mecz z Xerez w srode a nikt inny nie gra? dlaczego mamy byc 1 kolejke przed wszystkimi?
0
Zasluguje na zwyciestwo ten kto strzela gole a nie kto marnuje wiecej okazji na gola, tyle w tym temacie VeB.
0
Nie o to chodzi.Barcelona przyznala otwarcie ze zagrala kiepsko i Rubin zaluzyl na zwyciestwo , a Real mimo ze zagral dobrze calkiem to uwarza ze zasluzyl na wiecej.Barcelona z Rubinem nie mowila ze ze zasluzyla na wiecej.Rubin zagral swietnie w obronie broniąc sie w 11 a Barca zostawila tyly i Rubin to wykorzystal.Ale nikt nie marudzil ze to niesprawiedliwe.
0
Ja po nich nie jade,tylko niech sie zastanowia co gadaja.Jesli powinien byc remis to Real powinien gola strzelic a ze mamy lepszych obroncow niz oni napastnikow to remisu nie bylo wiec wydaje mi sie ze zasluzonym wynikiem jest wygrana Barcy bo to ona strzelila gola jak ktos chce miec pretensje to niech najpierw zrobi co do niego nalezy na boisku(strzeli gola) a potem niech marudzi
0
Spoko Messi nie strzelil ale Messi sie nie zali ze powinno byc 2-0 tylko Real ze Barca co??? nie powinna gola strzelic?? trzeba bylo sie bronic
0
Iker i reszta pluja sie ze powinien byc remis i wynik jest niesprawiedliwy.Nasza wina ze CR i reszta sa tak ciency ze nie potrafia wykorzystac sytuacji sam na sam? Ibra to gość i potrafi.Gdzie sa te nadzwyczajne umiejetnosci Galacticos skoro nie potrafia tak prostej pily strzelic.VV jest genialny,moim zdaniem broni wysmienicie.Real niech sie nauczy strzelac gole a potem marudzi,Barca zrobila swoje kto strzela ten wygrywa nie ma zmiluj
0
omg no to bedzie ciezko,trzeba liczyc ze henry zagra mecz jak w zeszlym sezonie z valencia, az starch
0
licze ze ibra zagra i moze messi na koncowke chociaz, jeny dalej niech sie zaczyna jz dawno nie bylo tyle emocji od meczu chyba z chelsea albo man utd
0
Messi sie nie pokazał w tym meczu, malo pod gra byl potem
0
jakby etoo i henry to jak messiemu nie szlo ktorys z tej 2ki zawsze pociagnal gre a w tym meczu messi zostal sam a ruszyc nie mial kto jakby byl robinho juz on uwielbia dryblowac miedzy 5 obroncami jak mesii i w dodatku mu to wychodzi wtedy jest na kogo liczyc
0
Przy 2 bramce akcja poszla ze srodka boiska prawie wiec gdzie byl Toure?? to jego zadanie zeby przerywac te akcje.