silvinho09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
inowrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wazne ze 2-0 prowadzilismy zle sie ustawil Valdes przy wolny poszedl za mur bo myslal zam bedzie strzal a wprzy drugim stal na wyprostowanych nogach kiepsko :/ niech sie bardziej stara
0
maciej83 moj imiennik hahah swietne zakonczenie hahah
0
Moim zdaniem problem tkwi w tym ze duzo meczy rozgrywamy Z Messim a za malo bez Niego ekipa jest przyzwyczajona ze Messi przetransportuje pilke w pole karne w 11 na 10 akcji a bez niego maja problem ale z czasem naucza sie wygrywac bez Mesjasza bo przeciez bez Massiego to juz calkiem inny styl gry trzeba obrac nie ma co Messi jest niezastapiony VeB
0
Rzeczywiscie zobaczcie gra ta sama ekipa co w zeszlym sezonie a wystarczylo im trenera zmienic no moze Alves daje inna jakosc ale szpica i pomoc to ten sam schemat nawet z Henrykiem na skrzydle cos w tym jest
0
posadzi go na lawce i jesli bedzie kiepsko szlo to go wstawi na koniec a tak to pewnie posiedzi
0
Rotacaj rotacją jesli za Toure zagra slabo Busquets to nic wielekiego sie nie stanie reszta nadrobi ale jesli za Etoo zagra slabo Bojan to kto za niego bedzie bramki strzelal? jest dobrze ma swoje przeblyski ale trzeba go oszlifowac bedzie lepszy niz Raul
0
tylko 2-0 ??? to jakas zniewaga xDxDxD
0
moim zdaniem sedzia faworyzowal Barce mimo wszystko nie gwizdla od poczatku fauli nakladki Toure nie odgwizdal a nam dawal wszystko co bylo nawet te teatralne upadki no ale dobra nie pierwszy i nie ostatni raz VeB
0
ciekawe czy mieli drobne akurat
0
Nie no spokojnie przeciez w 1 meczu tez jakos specjalnie nie szarzowalismy a potem Malage odprawilismy nie wydaje mi sie zeby nasi "zmiennicy" chcieli ten mecz wygrac 5-0 poprostu plan minimum powalczyli mlodzi no ale tu sie zgadzam ze trzeba pomyslec nad zmiennikiem Xaviego (oby kontrakt podpisal wkoncu) Keita sie rozkreca no ale z Benidormem to moze nawet Ja bym dostal ocene 5 , mysle ze Pep cos ma w glowie juz opracowane moze Hleb by sie tam nadal Iniesta jak gra w srodku to co chwile rajdy robi srodkiem pola moze Alex tez da rade :D:D
0
bo wiemy ze koszulka nie nie da ci umiejetnosci , to jest tylko 22 facetow zadni nadludzie nie sa o 5sec szybsi na setke , nie sa wyzsi sprawniejsi o nie wiadomo ile, sa tylko lepiej poukladani i maja wieksze doswiadczenie a tyle to jeszcze mozna nadrobic dlatego dzisiaj obstawiam 5-0 xDxD
0
bo wiemy ze koszulka nie nie da ci umiejetnosci , to jest tylko 22 facetow zadni nadludzie nie sa o 5sec szybsi na setke , nie sa wyzsi sprawniejsi o nie wiadomo ile, sa tylko lepiej poukladani i maja wieksze doswiadczenie a tyle to jeszcze mozna nadrobic dlatego dzisiaj obstawiam 5-0 xDxD
0
bo wiemy ze koszulka nie nie da ci umiejetnosci , to jest tylko 22 facetow zadni nadludzie nie sa o 5sec szybsi na setke , nie sa wyzsi sprawniejsi o nie wiadomo ile, sa tylko lepiej poukladani i maja wieksze doswiadczenie a tyle to jeszcze mozna nadrobic dlatego dzisiaj obstawiam 5-0 xDxD
0
jeszcze po drodze seville ogralismy (szajbor) takze nie znizajac sie do poziomu kibicow realu z zeszlego sezonu zyczymy powrotu do formy bo barca ma dosc wygrywania z przecietniakami zebyscie sie nie tlumaczyli potem ze przegraliscie bo akurat wam nieszlo na wszystkich frontach
0
mowilo sie o nim ze mial najlepsza technike na swiecie, i ze gdyby byl troche mniej leniwy moglby byc przegenialnym napastnikiem eh a potem zakladal sie z rijkaardem ze strzeli 8 goli w sezonie zeby go nie sprzedali :/
0
cieszmy sie chwila skoro wygrywa to dobrze bedziemy sie martwic jak przyjdzie slabszy okres i zobaczymy jak wtedy zareaguja "kibice" i zwolennicy Laporty Pepa i calej Barcy ,VeB
0
Zalezy gdzie Iniesta grywal jesli mial byc w srodku no to xavi toure i busquets dadza rade nawet z hlebem a w ataku i tak grywalismy henry etoo i messi oby wiecej nie bylo i niech szybko wraca do zdrowia :(:(
0
Rooney ile mial lat jak zaczal strzelac dla Anglii niecale 17?? a wiec chyba mozna byc gwiazda ..Messi , Aquero, C.Ronaldo , Ronaldo kazdy moze ale Karim potrzebuje czasu racja tylko niech nie gada ze zagra albo dla Barcy albo dla Realu bo to sie niespodoba kibicom
0
sratata wszyscy sie boja to powiedziec zaden z zawodnikow ani trener ale dobrze wiemy ze Barca ma forme i taki Basel jej moze zamiesc boisko.Poczekamy na Valencie i Seville wtedy sie okarze na co nas stac
0
5-1 to nam malaga kiedys napukala gola kluivert strzelil chyba
0
no mnie tez sie wydawalo ze Henry pojechal
0
Pewnie Pinto w bramce, w obronie to chyba szanse dostanie Caceres,i zapewne Sanchez na moje tez Abraham zagra od 1 min Hleb Bojan z np Henrym(Nolito) w ataku no fajnie ale mogl dobrac Vazqueza chyba ze on kontuzjowany albo Espasandina
0
co do lawki rezerwowych to jest naprawde niesamowite w zaleznosci od wyjsciowej 11ki na lawce moze nawet usiasc messi, hleb, puyol, xavi, henry to sie nazywa rowny sklad
0
kilku z nich spotkalo sie ostatnio przeciwko sobie w finale w brazyliiswietny mecz byl przy okazji
0
dobre to z tym berbatovem rzeczywiscie ma 1 mniej niz messi a jest 1 na liscie:D:D
0
w szoku jestem z tego ze Sergio B. gra pierwszym skladzie zawsze wiedzialem ze to dobry zawodnik ale zaskakuje mnie,nie mozna powiedziec zeby kogos ze sklady wyparl bo rotacja rotacja ale jego czesto omija kolejka chyba:D:D
0
mamy teraz 8 meczy teoretycznie latwych i 24pkt powinny byc spokojnie u siebie z almeria wyjazd do benidromu i malagi u siebie basel valladolid i benidrom wyjazd do recre i u siebie getafe, dopiero potem wyjazd do lizbony i sevilli i u siebie valencia, mysle ze te 3 4 spotkania mozna wygrac na pol gwizdka bo terminarz napiety i napewno z benidromem rezerwa pobiega fajna sprawa VeB
0
murawa jest SIĘ w bardzo... :D:D poprawcie
0
Messi :D
0
no nie ma sesnu go forsowac jak i tak pewnie wygramy a jak nawet remis to u siebie wygramy i potem ogramy shakhtar no mamy taka grupe ze mozna rotacje robic