0

jak Alves dostanie zoltko to nie zagra z Betisem:/

0

fajne byly te blekitno niebieskie czy blekitno granatowe super wygladaly

0

miasto - mieście , iniesta - iniescie glupio brzmi i wyglada ale niestety

0

moze nie jest tak wszechstronny jak etoo ale na 5 setek wykorzysta zawsze o 1 lub 2 wiecej niz Perełka moze uda sie obu zatrzymac gdyby odszedl Guddy cos pokombinowac

0

Messi nie powinien byz zmeczony zagral 30 min tylko nie nabiegal sie w sumie tak duzo ale Henry i Et'o napewno powinni odpoczac bo juz bateryjki im siadaja

0

Wlasnie juz kiedys tez to pisalem to tak samo jak Real bez Robbena czy ManU bez CR7 on jest czescia Barcy i po to do cholery go mamy zeby strzelal bramki, żal.es

0

ja chce karniaka i Valdes niech strzela gola nr 5000 :D:D

0

Nie przesadzajmy nie da sie ukryc ze 2 bramka niezaleznie od obroncow byla chociazby do wypiastkowania, zawalił to ale nikt nie jest idealny Pinto to nie goalkeaper z 1szej 5 swiata ale doswiadczenie jego nakazuje wymagac bronienia takich strzalow

0

CR7 jest naprawde cienki pilkarzem ktoś kiedys wyliczyl ze przez te wszystkie sezony strzelil 5 6 bramek druzynom z czolowki, a reszte sredniakom co pokazal na ME i w LM ze w meczach o stawke nie daje sobie rady

0

dzis sie nam bedzie snilo jak Xavi wpierdziela noge Kameniego i odplywa w glebiny xD

0

blond to by wygladal jak Djibril Cisse

0

no tak po 23 gole na sezon to przez nastepne 5 lat powiedzmy daje mu ponad 100 kolejnych :D

0

Nie rozumiem tego..niby mes que un club niby wielka rodzina ale nikt nigdy nie powie otwarcie Messi jest nasz i nigdy nie odejdzie do Realu bo by go chyba wykastrowali.

0

No wlasnie na kapitana to za niesmialy jest , nie potrafilby chyba krzykna do takiego Eto'o czy Toure "chlopaki nie spac do roboty!!" hehe

0

No typowo , mam nadzieje zobaczyc ta rzadzę zemsty w ich oczach, bo przeciez to najlepszy bodziec motywacyjny..zemsta

0

Jak to jest ze Messi zmienil bezbarwnego Bojana a w 70 min szanse mial Bojan na gola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Pewnie i tak sobie potem przeprowadza meska rozmowe w szatni i wszystko wyjasnia i bedzie ok, Pep tak zrobi madry czlowiek

0

Hiszpanscy komentatorzy nazywaja Alves --- EL MOTO heheh

0

Przydalby sie taki chociaz ktos w 60% dobry jak Alves na lewej obronie

0

Mlodziez tez tam sie przenosi sprawdzcie sobie w danych o CE, napisane jest ze sa tereny pod boiska i obiekty dla mlodziezy

0

bo Pep jest mlody i ma dobry kontakt z pilkarzami on jest jakby 12 zawodnikiem Barcy wtedy kibice 13 i dlatego wygrywamy

0

juz nie ma sie czego uczepic u Barcy trzeba zwalac na przeciwnika hehehe

0

Przeciez z Barca moze byc juz tylko lepiej hehe za 6 mies sie wzmocni i bedzie jeszcze lepsza :D:D oby

0

lemek slownik w łape

0

Ribery gra na lewym skrzydle, a co z Aguero on tez moglby polatac na skrzydle noi mlodszy poczekamy zobaczymy moze odejdzie Guddy wtedy wezmiemy obu

0

By mod: Ban!

0

mial przewage 1% okolo w 1 wynikach Leo

0

benzema powiedzial ze marzy o Realu wiec hmmm, thx Karim

0

wole 2-1 dla osasuny niz kontuzje xaviego

0

Mnie sie podoba jak na Xaviego wolaja Humphrey Bogart a na D.Alvesa El Moto hahaha podczas meczu to jest swietne nie wiem czy wy ogladacie ten sam kanal ale idzie sie polac z nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?