silvinho09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
inowrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak Alves dostanie zoltko to nie zagra z Betisem:/
0
fajne byly te blekitno niebieskie czy blekitno granatowe super wygladaly
0
miasto - mieście , iniesta - iniescie glupio brzmi i wyglada ale niestety
0
moze nie jest tak wszechstronny jak etoo ale na 5 setek wykorzysta zawsze o 1 lub 2 wiecej niz Perełka moze uda sie obu zatrzymac gdyby odszedl Guddy cos pokombinowac
0
Messi nie powinien byz zmeczony zagral 30 min tylko nie nabiegal sie w sumie tak duzo ale Henry i Et'o napewno powinni odpoczac bo juz bateryjki im siadaja
0
Wlasnie juz kiedys tez to pisalem to tak samo jak Real bez Robbena czy ManU bez CR7 on jest czescia Barcy i po to do cholery go mamy zeby strzelal bramki, żal.es
0
ja chce karniaka i Valdes niech strzela gola nr 5000 :D:D
0
Nie przesadzajmy nie da sie ukryc ze 2 bramka niezaleznie od obroncow byla chociazby do wypiastkowania, zawalił to ale nikt nie jest idealny Pinto to nie goalkeaper z 1szej 5 swiata ale doswiadczenie jego nakazuje wymagac bronienia takich strzalow
0
CR7 jest naprawde cienki pilkarzem ktoś kiedys wyliczyl ze przez te wszystkie sezony strzelil 5 6 bramek druzynom z czolowki, a reszte sredniakom co pokazal na ME i w LM ze w meczach o stawke nie daje sobie rady
0
dzis sie nam bedzie snilo jak Xavi wpierdziela noge Kameniego i odplywa w glebiny xD
0
blond to by wygladal jak Djibril Cisse
0
no tak po 23 gole na sezon to przez nastepne 5 lat powiedzmy daje mu ponad 100 kolejnych :D
0
Nie rozumiem tego..niby mes que un club niby wielka rodzina ale nikt nigdy nie powie otwarcie Messi jest nasz i nigdy nie odejdzie do Realu bo by go chyba wykastrowali.
0
No wlasnie na kapitana to za niesmialy jest , nie potrafilby chyba krzykna do takiego Eto'o czy Toure "chlopaki nie spac do roboty!!" hehe
0
No typowo , mam nadzieje zobaczyc ta rzadzę zemsty w ich oczach, bo przeciez to najlepszy bodziec motywacyjny..zemsta
0
Jak to jest ze Messi zmienil bezbarwnego Bojana a w 70 min szanse mial Bojan na gola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pewnie i tak sobie potem przeprowadza meska rozmowe w szatni i wszystko wyjasnia i bedzie ok, Pep tak zrobi madry czlowiek
0
Hiszpanscy komentatorzy nazywaja Alves --- EL MOTO heheh
0
Przydalby sie taki chociaz ktos w 60% dobry jak Alves na lewej obronie
0
Mlodziez tez tam sie przenosi sprawdzcie sobie w danych o CE, napisane jest ze sa tereny pod boiska i obiekty dla mlodziezy
0
bo Pep jest mlody i ma dobry kontakt z pilkarzami on jest jakby 12 zawodnikiem Barcy wtedy kibice 13 i dlatego wygrywamy
0
juz nie ma sie czego uczepic u Barcy trzeba zwalac na przeciwnika hehehe
0
Przeciez z Barca moze byc juz tylko lepiej hehe za 6 mies sie wzmocni i bedzie jeszcze lepsza :D:D oby
0
lemek slownik w łape
0
Ribery gra na lewym skrzydle, a co z Aguero on tez moglby polatac na skrzydle noi mlodszy poczekamy zobaczymy moze odejdzie Guddy wtedy wezmiemy obu
0
By mod: Ban!
0
mial przewage 1% okolo w 1 wynikach Leo
0
benzema powiedzial ze marzy o Realu wiec hmmm, thx Karim
0
wole 2-1 dla osasuny niz kontuzje xaviego
0
Mnie sie podoba jak na Xaviego wolaja Humphrey Bogart a na D.Alvesa El Moto hahaha podczas meczu to jest swietne nie wiem czy wy ogladacie ten sam kanal ale idzie sie polac z nich