0

A nie drugorzędne?

0

Pique w mlodziezowce nadal hmm

0

no tacy niezawodni to my nie jestesmy ale zobaczymy :D

0

No tak Marquez wygral 1mln chyba to bylo gdzies w usa jakis free kicj masters a bramkarza wygral James, R80 nawet nie wszedl do finalu, ale co do Alvesa to jego uderzenie w meczu z Szakhtarem bylo gites tak zakrecona pilka lamie prawa fizyki :D

0

ale za czasow ryjka tez nie strzelalismy zbyt wielu goli z roznych , wazne ze to dziala w obie strony ze takze dobrze bronimy sie przy roznych i wolnych pamietacie jakie glupie bramki tracilismy jak np z getafe na wyjezdzie

0

widac ze Puyol jest troche szerszy od niego

0

to nie jest koles poprostu ucharakteryzowany na Carlesa?

0

Tak z innej beczki przygladal sie ktos terminarzowi spotkan Sevilla gra mecz z druzyna z ktora w nastepnej kolejce gra Barca a Real gra mecz z ta druzyna zaraz po Barcie nie wiem jak jest z Valencia i Villarreal albo Atletico ale zauwazylem te 3 druzyny ciekawe kto to ukladal

0

a z boca nie bylo 2-1?

0

damy rade jak atletico nie bedzie sie bronic i sie otworzy to my juz zrobimy swoje byle obrona dzisiaj sie postarala

0

ale jak sie postaraja to bedzie dobrze w sumie tylko aguero jest taki grozny w pojedynke , oni tez beda musieli uwazac bo dla messiego 3 obroncow to jaka obelga, wiec niech sie maja na bacznosci na tylach

0

"Łatwo jest wygrać mecz na wyjeździe, najpierw przegrywając, a potem przechylić szalę na własną korzyść w końcówce." łatwo?

0

toure...wreszcie zobaczylismy go wkoncu???

0

jeny jakim jezykiem oni sie poslugują...bowiem piłka zostala wybita hehe

0

moze chce zeby w srodku pola bylo 3 dynamicznych graczy bo yaya to raczej taka sciana on stoi (zawsze tam gdzie trzeba :D) ale malo biega

0

jak nie mogli strzelac z roznych to nie a teraz hehehe a z akcji nie moga

0

normalnie kocham tego kolesia el capitano rulezz

0

etoo moglby byc kapitanem ze wzgl na to ze duzo krzyczy na kolegow i ich motywuje na boisku to powininen byc ktos wlasnie taki , bo np Iniesta moim zdaniem jest zbyt cichy jak na kapitana nie ma tej charyzmy jako czlowiek bo jako pilkarz to mu tego nie mozna odmowic

0

wlasnie jak sie rozsiada to tam nikt nie zauwazy wolnych miejsc pewnie 2000 to z lozy vipow wolnych hahaha

0

Ale fajny artykul, gratulacje dla autora , fajnie sie go czyta szybko i lekko noi dobrze tematu ujety VeB

0

decyzja byla dobra chcial odpuscic zawodnikom ktorzy grali w reprezenatcjach najpozniej przed Racingiem, cieko strzelic bramke jak przeciwnik stoi w 11 w swoim polu karnym , mimo wszystko Pep potrzebuje czasu bo towarzyskie mecze to zaden odnosnik bo tam druzyny sie az tak nie bronia ja w meczach o stawke a tu z Barca ciezko jest grac ofensywnie jak Barca klepką w 5 sec potrafi z obrony do ataku pilke przeprowadzic i bramke strzelic, ja popieram Pepa kazdego trzeba wspierac Rijkaard dostal drugi sezon jako swoja szanse a Pep co zalsuguje tylko na 2 mecze ligowe jeszcze bedziecie go nosic na rekach

0

niemniej jednak zbraklo standart w newsach mr Kuby

0

co to za bzdura ze sa powody watpic w utrzymanie passy normlanie wiara w klub sie wylewa z tej strony pfff

0

poczekamy zobaczymy , po 2 3 kloejkach na wyjezdzie bedzie wiadomo co i jak

0

ostrzeżenie!

mod

co tu tyle ostrzezen za co

0

zmiencie sobie w menu po prawej z primera division na BBVA :D

0

zal im d... sciska ze real stracil robinho to chca troche tego przelac na Barce odwrocic od siebie uwage hahah zal.pl

0

4-0 z milanem piekny mecz to byl , cwaniaki pewni awansu juz byli , co do atletico zgadzam sie dojrzali w zeeszlym sezonie teraz jest ich czas graja swietnie druzynowo a i gwiazdy tez sa z najwyzszej polki zobaczymy jak to bedzie

0

robokochambarce - bo brozek gral jako jedyny napastnik xD

0

Brozek hehe przedewszystkim polski pilkarz nie moze grac w hiszpani bo tak istnieje cos takiego jak bezproblemowe przyjecie pilki i gra z klepki ...bariery nie do przekroczenia dla polskich kopaczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?