0

http://www.atdhe.net/9940/watch-fc-barcelona-vs-rubin-kazan

tu dziala naszualem sie ale dziala napewno 1:1

0

ale w reprezentacji mogliby mu dac szanse chociazby w meczu towarzyskim

0

Słabo Pedro nie jest jeszcze gotowy do gry z czołówką, szkoda ze tak pozno wszedl Ibra,moglby cos zmienic, a Messiemu chyba podciely skrzydla te wystepy w reperezentacji, cos malo sie pokazywal do gry

0

Widowisko powinno byc, mysle ze zgotuja nam dobry mecz, chociaz po taktyce Mourinho w meczach z Barcą spodziewac sie mozna gry defensywnej.Mam nadzieje ze Barca zagra twardo i skutecznie,licze na gola Ibry noi mam nadzieje ze Eto'o nas nie skarci bo jego ostatni gol w lidze przeciwko Parmie to miodzio, takich to on u nas nie strzelal, pozdro VeB

0

Kocham Barce!!! I moją narzeczoną !!

0

o jeny to drewno?? nurek jeden nic nie umie tylko sie w polu karnym przewracac i jeszcze w locie krzyczy do sedziego ze karny. 32 lata nie nie mi on pasuje do milanu , Pep nie jest glupi Toni Etoluchowi nie dorasta do korka

0

caly 1szy akapit to 2 zdania o tym samym znaczeniu po co to zeby miejsca zajmowac?

0

hehehe dobre

0

on nie gral z barcelona co 4-0 bylo tak??

0

Ribery nie pasuje do Barcy zauwazcie jaki on chamski na boisku jest jak przegrywa to zazwyczaj dostaje czerwona kartke pod koniec ciagle fauluje w bardzo chamski sposob, widac to bylo na meczu z Barca taki ktos moze nam popsuc wizerunek a jakis holender by sie przydal w Barcelonie :)

0

dobra ale trzeba brac pod uwage jeszcze znaczenie goli, na co komu 4 bramki z valladolid moglby strzelic 1 albo 2 a dolozyc te 2 pozostale w meczu z getafe czy espanyolem

0

500 euro to tylko symbol kary oni nie sa dziecmi i wiedza ze zle zrobili

0

wlasnie dziwi mnie ze caceres nie wszedl za toure np czy hleb za etoo ktory byl totalnie bezproduktywny w ataku, 1 jego sytacjue to ja bym strzelil :(:( . ale z mallorca juz powinni grac rezerwami dlbym bojana znowu bo zasluzyl a etoo niech odpocznie bo tyle z nigo bylo pozytku co z hleba

0

czemu nie o ile skutecznosc nam sie poprawi to mozemy w 2 mecz pobic ten rekord ale nie ma co sie forsowac wygrac trzeba to a potem rezerwy moga sobie dograc zeby zobaczyc ktos sie nadaje na nastepny sezon chociaz pewnie i tak strzelimy te 8 goli bo to niemozliwe dla barcelony w 4 mecze nie strzelic tyle

0

A Pique hehe 5mln za takiego obronce, Zwrocil nam sie wklad w Caceresa i Hleba

0

Messi mogl strzelic z 3 gole wiecej gdyby nozke dolozyl pewniej, ale i tak pieknie Visca el Barca!!!

0

były to ekipy Boby'ego Robsona (1996/07) chyba 97 :)

0

Co to bedzie jak Real sie otworzy i zaatakuje omg hesus maria, przeciez to bedzie istny armagedon na bramke Casillasa, Barca musi pokazac im miejsce w szeregu jak wtedy gdy 3-0 ich ogrywalismy, to jest nasz sezon i nikt nam go nie odbierze

0

SB x 2 stamford bridge i santiago bernabeu :D:D

0

Barcelona strzelila narazie 29 goli w LM nie liczac z wisla dwumeczu, a jaki jest ten rekord Arsenalu ktos pamieta?? 32 gole mi sie kojarzy

0

liebre tamta barca to nie ta barca

0

wlasnie my jestesmy ja rodzina,ja tez zawsze uzywam zwrotum, jak kupimy sbie latem, jak zagramy, moze nam sie uda , zawsze jako czesc klubu

0

katalończycy zdobyła?? :D:D

0

eh to byly lata Reiziger,Christanval,De Boer,Anderson,Luis Enrique :(:(:(, Rivaldo, Kluivert,Overmars,Cocu,Gabri i wieeeelu innych eh to byla ekipa

0

11 zespolow??

0

No ej ile jeszcze bedziecie wspominac final w Paryzu to nie czyni z Valdesa super bramkarza, owszem zagral swietnie ale na 1 meczy sie kariera nie konczy, ja tam uwazam ze jest dobry ale musi troszke bardziej sie koncentrowac noi lepiej ustawiac bo bramka Forlana to blee. noi moglby czasem zareagowac na strzal a nie tylko odprowadzic wzrokiem i kucnac

0

Ben Arfa gra Ol Marsylii chyba a nie w Lyon

0

raz etoo strzelil 4 gole. valladolidowi

0

Co to serws zaczyna watpic juz oczekujecie na porazke 1sza

0

taa najwyzej puchar copa italia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?