silvinho09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
inowrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czesto powtarzana fraza we wszystkich wywiadach panow trenerow i cruyffa ze " do rozegrania pozostalo mnostwo meczow" :D
0
ktos zrobi ctrl+c ctrl+v z jakiegos wywiadu z ryjkiem doslownie jakbym czytal newsa z zeszlego roku
0
pamietacie ten sklad pare lat temu - Bonano , Reiziger , De Boer , Anderson , Gabri , Cocu , Rivaldo , Overmars , Lusi Enrique , Saviola , Kluivert . to byly czasy
0
antohorsis niech bedzie tam sosin jest wiec na bank pokaza w tv
0
znowu mecze wyjazdowe wszystkie w plecy w lidze :/
0
wiadomo takie teksty o respekcie dla rywala musza byc ale gdyby Barca sie miala chodzby na chwile obawiac Wisly to z czym do ludu
0
mielismy kiedys podobna sytuacje w meczu z sevilla prowadzilismy 1-0 potem czerwona kartka dla sevilli r10 nie strzela karnego a my przegralismy 2-1
0
to ze jestesmy kibicami Barcy i nie nabijamy sie z Realu swiadczy o tym ze jestesmy o lata świetlne dojrzalsi niz kibice Blancos , football to nie wojna to Real to rywal a nie wróg nie musimy go bluzgac na kazdym kroku to ma byc czysta walka co z tego ze smiejemy z nich jak oni na koncu i tak La Lige wygrali , zauwazylem ze na innych serwisach o pilce hiszpanskiej w ktorych redaktorami sa kibice Realu tez zaczeto szanowac Barce jako rywala a zarazem jej kibiców , czas dojrzec troche do kibicowania pseudo baranów Barcelonie nie potrzeba
0
ło no w finansach to tam laprota nie ma co sie bac gorzej z tymi jego relacjami ale bedzie dobrze VeB
0
hahaha bana za IQ nie dajecie?
0
No wlasnie za kazdym razem pisza zasypial xD
0
messi za mlody na kapitana valdes w sam raz
0
Ja widzialem jego mecze na olimpiadzie np. wczoraj z Argentyna nie pokazal nic, (R10 pacholek do odbijania pilek :/) Chiną to kazdy strzeli bramke po co nam taki Cristiano Ronaldo 100 goli sredniakom a Chelsea i Arsenalowi 3 gole przez kilka lat.
0
Xavi to gentelman na boisku i poza nim on jest naprawde niesamowity czlowiek i genialny pilkarz
0
o boze koles znasz angielski? czy tylko prowokujesz zeby cie wyzywali i bany dostali
0
e tam puyol da rade i Pique w slodku
0
nic sie nie stalo nitk od nich nie wymagal wygranej , na 100 meczy 99 Barca by wygrala moze 1 bylby remis , walczcie o UEFA oby morale im ie spadlo
0
nie gra bo nie strzelil narazie zadnej bramki w reprezentacji a mial 10 szans
0
3:0 chyba w pierwszej polowie :(:(
0
pre-sezon to tylko pre-sezon beda grali z wieksza determinacja w lidze i LM spokojna glowa juz Pepuś nie pozwoli im sie obijac na boisku
0
o jeny sie czepiacie jak sie wygrywa 3-0 mozna odpuscic na chwile kto wie nastepnym razem valdes zlapie taka pilke dajcie spokoj
0
nie wydaje sie wam ze Barcelona cos ostatnio za duzo marudzi..ciagle jej cos sie nie podoba ciagle jakies zmiany:/
0
Pinto-Alves,Caceres,Marquez,Espasandin-Crosas,Busquets,Keita-Pedrito,Jeffren,Bojan i Wisly niestety nie ma, troche przykro ale bez dobrych transferow z ta lawka rezerwowych wisla byleby zarobila na biletach