0

czesto powtarzana fraza we wszystkich wywiadach panow trenerow i cruyffa ze " do rozegrania pozostalo mnostwo meczow" :D

0

ktos zrobi ctrl+c ctrl+v z jakiegos wywiadu z ryjkiem doslownie jakbym czytal newsa z zeszlego roku

0

pamietacie ten sklad pare lat temu - Bonano , Reiziger , De Boer , Anderson , Gabri , Cocu , Rivaldo , Overmars , Lusi Enrique , Saviola , Kluivert . to byly czasy

0

antohorsis niech bedzie tam sosin jest wiec na bank pokaza w tv

0

znowu mecze wyjazdowe wszystkie w plecy w lidze :/

0

wiadomo takie teksty o respekcie dla rywala musza byc ale gdyby Barca sie miala chodzby na chwile obawiac Wisly to z czym do ludu

0

mielismy kiedys podobna sytuacje w meczu z sevilla prowadzilismy 1-0 potem czerwona kartka dla sevilli r10 nie strzela karnego a my przegralismy 2-1

0

to ze jestesmy kibicami Barcy i nie nabijamy sie z Realu swiadczy o tym ze jestesmy o lata świetlne dojrzalsi niz kibice Blancos , football to nie wojna to Real to rywal a nie wróg nie musimy go bluzgac na kazdym kroku to ma byc czysta walka co z tego ze smiejemy z nich jak oni na koncu i tak La Lige wygrali , zauwazylem ze na innych serwisach o pilce hiszpanskiej w ktorych redaktorami sa kibice Realu tez zaczeto szanowac Barce jako rywala a zarazem jej kibiców , czas dojrzec troche do kibicowania pseudo baranów Barcelonie nie potrzeba

0

ło no w finansach to tam laprota nie ma co sie bac gorzej z tymi jego relacjami ale bedzie dobrze VeB

0

hahaha bana za IQ nie dajecie?

0

No wlasnie za kazdym razem pisza zasypial xD

0

messi za mlody na kapitana valdes w sam raz

0

Ja widzialem jego mecze na olimpiadzie np. wczoraj z Argentyna nie pokazal nic, (R10 pacholek do odbijania pilek :/) Chiną to kazdy strzeli bramke po co nam taki Cristiano Ronaldo 100 goli sredniakom a Chelsea i Arsenalowi 3 gole przez kilka lat.

0

Xavi to gentelman na boisku i poza nim on jest naprawde niesamowity czlowiek i genialny pilkarz

0

o boze koles znasz angielski? czy tylko prowokujesz zeby cie wyzywali i bany dostali

0

e tam puyol da rade i Pique w slodku

0

nic sie nie stalo nitk od nich nie wymagal wygranej , na 100 meczy 99 Barca by wygrala moze 1 bylby remis , walczcie o UEFA oby morale im ie spadlo

0

nie gra bo nie strzelil narazie zadnej bramki w reprezentacji a mial 10 szans

0

3:0 chyba w pierwszej polowie :(:(

0

pre-sezon to tylko pre-sezon beda grali z wieksza determinacja w lidze i LM spokojna glowa juz Pepuś nie pozwoli im sie obijac na boisku

0

o jeny sie czepiacie jak sie wygrywa 3-0 mozna odpuscic na chwile kto wie nastepnym razem valdes zlapie taka pilke dajcie spokoj

0

nie wydaje sie wam ze Barcelona cos ostatnio za duzo marudzi..ciagle jej cos sie nie podoba ciagle jakies zmiany:/

0

Pinto-Alves,Caceres,Marquez,Espasandin-Crosas,Busquets,Keita-Pedrito,Jeffren,Bojan i Wisly niestety nie ma, troche przykro ale bez dobrych transferow z ta lawka rezerwowych wisla byleby zarobila na biletach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?