silvinho09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
inowrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Numancia Numancia oj oj Barca sobie wezmie rewanz za ten 1 mecz:D:D
0
No rzeczywiscie naszal lewa strona nie dorasta do piet prawej, Abidal i Henry to chyba najlepsza kombinacja,ale mimo to jest i tak jedna z lepszych na swiecie
0
Wiecie z ta forma Messiego to jest tak ze w tych 4 meczach z czolowka poprostu Messi dostawal obstawe 2 3 obroncow ktorzy pilnowali w sumie tylko jego a reszta druzyny mogla robic co chciala
0
Przeciez po to mamy tych zawodnikow do jasnej cholery o czym wy piszecie ze bez Messiego Iniesty Xaviego bysmy nie istnieli tak samo jak Real bez Ruuda i Sneijdera, jak Bayern bez Toniego i Ribery, jak ManUtd bez Ronaldo i Rooneya. przestancie wkoncu po to sa gwiazdy zeby dawac nam zwyciestwa, inaczej bylibysmy przecietnym zespolem jak Racing czy Betis
0
Caceres wtedy na lewa moze przejsc przeciez on gra na tej pozycji w reprezentacji przynajmnij jak dobrze pamietam do gral. powodzenia wszystkim plkarzom VeB
0
Jorquera - Alves, Pique, Caceres, Sylvinho - Toure, Keita, Busquets - Iniesta, Messi, Henry. chcialbym tak :D:D ale Pep pokaże
0
zabierzcie juz tego ronaldinho z tych obrazkow trzeba isc do przodu dajcie inieste czy xaviego
0
to co 110 goli w tym sezonie?
0
Poldi jest typem napastnika ktorego od dawna w Barcelonie nie bylo chyba od czasow Kluiverta to napastnik ktory nie zastanawia sie dlugo tylko jesli ma ulamek sekundy to kopie w 1sze wolne miesjce w bramce jakie zobaczy cos jak Benzema nie ujmujac nic Eto'o ale lubi zakiwac o 1 raz za duzo a Poldi kiwac nie umie tak dobrze i dlatego zajmuje sie strzelaniem goli ale dla Barcy no troche mu brakuje za duzo nie gra i nie wiadomo w sumie gdzie on teraz jest z formą
0
masq mial na mysli ze Rafa jest jednym z najlepszych ze takich na swiecie to jest conajwyzej "5" zastanwo sie katalończyk nad sensem zdan poprzednikow zanim zmarnujesz czas na kolejny esej tego typu
0
sevilla wygrala 1-0 a nie 2-0 z villarrealem
0
"Nie po każdym golu fanom muszą opadać szczęki. Czasem wystarczy, by rywalom opadły ręce." genialne
0
jak tak to wszyscy rezygnowali i d dymisji sie podawali a teraz podpisuja sie pod sukcesami Barcy w jednym rzedzie z sezonowcami stoją
0
jakbym byl pilkarzem Realu i przeczytal pierwsze 2 akapity to bym sie pos..w gacie ze starchu postawcie sie na ich miejscu "mamo ja chce do domu" :D:D VeB!!!!
0
ludzie to byl zart z tymi 3 golami o jeny wam cos powiedziec hehe
0
ja o niczym innym nie mysle od zakonczenia meczu z Valencia w glowie mi sie roją akcje gole nie zasne chyba dzis a do jutra do 22 trzeba czekac xD
0
niech strzeli hattricka albo chociaz z 3 gole xDxD swietna czapeczka :D messi do boju
0
ale oni sa zalosnie wyraznie szukaja zeby ktos im wspolczul omg ale zal.pl normalnie brakuje wam tylko cristiano R. zeby sie poplakal i macie komplet wstyd jak wy mogliscie cokolwiek Barcelonie wypominac
0
socios siedza cicho? bedzie jak bedzie?? niesamowita wiara w umiejetnosci klubu coz za poparcie.
0
real nie ma podstawowego skladu i to ze rezerwowi zaloza koszulki Realu i zagraja w Gran Derby nie doda im umiejetnosci , Barca nie zostawi z nich nic naprawde nie zdziwi mnie wynik jak z Valladollid ale napewno wielu z was zaraz mnie skresli po to jestem kibicem zeby sie cieszyc co ja mam 10mies sobie mowic ze nie przegralismy 20 meczy z rzedu ale to nic pociesze sie 1 dzien po koncu sezonu dajcie spokoj nalezy nam sie to cieszmy sie zanim zaczniemy przegrywac(odpukac)
0
szkoda no ale cos my jak gralismy bez messiego czy etoo bez podstawowych obroncow tez dostawalismy baty moze w rewaznu zagraja przynajmniej wyrownane sklady
0
ale to zdanie o destabilizacji jest swietne kurde naprawde genialnie powiedziane
0
Bassat wysmiany omg, macie racje chlopaki najlepsze doswiadczenie na trenera to gra w pilke porownanie metod ktore mialy wplyw na jego samego (Pepa) wiec co najlepiej skutkowalo moze teraz polaczyc kilka metod treningowych dodac cos od siebie i powstaje nowa mysl szkoleniowa...rafalek50 swietne stwierdzenie dokladnie ZAWDDZIECZAMY to Laporcie :D:D
0
Wszyscy madrze gadaja oby tak tez mysleli bedziemy sie cieszyc wszyscy w maju z potrojnej korony oby oby :D
0
juz nie bedzie 6-1 teraz nie dadza nam tak latwo
0
ja bym chcial kogos z deportivo,betis sevilla tak w sam raz bo juz pokazalismy ze potrafimy grac z mocnymi nie musimy sie az tak domagac dobrego rywala wiemy ze narazie kladziemy wszystkich w hiszpanii
0
Dani Alves gral genialnie podwojnie zmotywowany byl, bylo zamieszanie nagle wpadal Dani z jednej strony wybiegal z drugiej z piłka fajnie to wygladalo Man of The Match jak dla mnie mimo 2 goli Messiego ktory tez zagral swietnie ale momentami zbyt samolubnie a mowil przeciez ze bedzie gral pod druzyne mila pare okazji zagrania do Henriego i nie zrobil tego ale nie bede mu wypominal poprostu zal mi Henriego chcialbym zeby cos ustrzelil on mi wyglada na smutnego na tej lewej flance :D:D
0
REAL - SEVILLA ?? kto straci pkt ??:D:D w takiej formie odprawimy Real niczym Valladollid :D:D VeB
0
Tak grajacy Real to my odprawimy jak Valladollid albo Atletico
0
mnie sie wydaje ze dostaniemy bramke w plecy z jakiejsc kontry ale mam dobre przeczucia ze nasz atak spisze sie dzisiaj , jakos sie nie martwie zbytnio o wynik VeB