0

Śmierdzi na kilometry ta odpowiedz. Według mnie szykuje grunt pod transfer. Aczkolwiek wolałbym dać jemu podwyżkę aniżeli sprowadzać Griezmanna. Wole kupić młode talenty, np tych dwoch z Ajaxu, stopera i syna Kluiverta

0

Serio? Po co nam Saul? Iniesta się kończy, Rakiticia można zastąpić,Ale Andresa? Niewielu może wejść na taki poziom. Saul jest jeszcze młody.

1

Jeśli chodzi o graczy Atletico, priorytetem powinien być Saul Niguez! Francuz w drugiej kolejności. Zresztą zamiast kolejnej "9" wolałbym klasycznego skrzydłowego.

37

W pierwszej kolejności dwa lata młodszy Alexis! Jego nam brakuje, a i mamy teraz wakat na pozycji LS. Dodatkowo jemu również kończy się kontakt.

Alexis wracaj!

0

W kwestii transferów, wakat lewe skrzydło. W Arsenalu jest dwóch do wzięcia, Ozil a lepszy wariat Alexis Sanchez. Brać i się nie zastanawiać,chociaż środek pola powinien należeć do Eriksena.

2

Najpierw pomyślcie o % budżetu który idzie na pensje. Przy 70% powinien być zakaz ⛔ zatrudniania nowych piłkarzy.

Sprzedać kilku graczy, a o reszcie uważam,że płacimy zdecydowanie za dużo. Gracze Realu aż takich wysokich zarobków nie mają,no oczywiście poza Ronaldo i Bale.

1

A powinni patrzeć na Martiala.

0

Zrób to pierwszy,nagraj i wstaw na YouTube ;)

Czy to mija wina,że zarząd robi taka lipe? wszyscy wiedzą,że ceny w deadline są wyższe. Takich rzeczy nie robi się na ostatnią chwilę. Eriksen jest zawodnikiem, którego nam trzeba. Więcej asystuje aniżeli strzela. Do środka nie jest nam potężny kolejny indywidualista w stylu Coutinho.

0

Zamiast Cou ---> Lemar oraz Eriksen!!!

0

To zależy kto przyjdzie. Ja kibicuje Lemarowi, wtedy Messi zajmie pozycje 10.

0

Jak w mordę strzelił. Będzie 4-2-3-1 z Messim na "10"! Lubię to. Dawać tego Lemara!
Coutinho w drugiej kolejności.

0

Po co Realowi Casemiro? Po to samo Nzonzi nam potrzebny. Busi spada,trzeba mu konkurenta.

0

Żaden Coutinho... Eriksen! Do tego Nzonzi z Sevilli i jedziemy dalej.

0

Brać prswoskrzydlowego ze Sportingu Lizbona. Najlepiej obu i myśleć o przyszłości...

0

Ten Gelson Martinez powinien do nad trafić. Na pewno będzie tańszy, a możliwości ma nie mniejsze od Dembele.

Ten zarząd prochu już nie wymyśli...wątpię żeby cokolwiek zrobił...

0

Sądzicie, że to jedyny portal,który podaje informacje o Barcelonie? Serio jesteście tak ograniczeni?

0

Komentarz usunięty

0

Pomyliłeś typu zawodników. Abidal to głównie zabezpieczal stronę,żeby z drugiej prawy obrońca mógł się podłączac.

1

Spokojnie ludzie.
Wielu ludzi pisze,że słaby w obronie,przeciętny w ataku, ani szybki, ani silny.

Przypomnę że Carvalaj też nie był z początku koksem na swojej pozycji. Młody zawodnik z potencjałem. Czego nie potrafi, to się nauczy. Wszakże po to do nad dołączył...A od Vidala jest zdecydowanie lepszy.

3

Tak słabej kadry nie mieliśmy od dawna..
Gomes.... Rakitic, Roberto to same drwale przy pomocnikach Realu. Prawda jest taka,że każdy miałby u nas pierwszy skład..
Suarez nie ma piłek, Messi sam nie ucagnie. .. Tego dwa transfery nie załatwia. To są trzy lata zaniedbań pierwszej kadry i tluczenie każdego tym samym składem jednocześnie zapominając o przyszłości. Luis Enrique jest tak samo winny...A Bartomeu fuera!!!!!!!!

0

Nie ten mecz włączyłes. Nie będę się ze ścianą kłócić

0

Niektórym potrzebny impuls i zmiana żeby wejść na wyższy poziom. Hazard stylem pasuje jak ulał do nas a poprzedni sezon miał extra. Po neyu niea drugiego takiego na lewe skrzydło.

0

Nie zapominam o sukcesach,ale też nie żyje przeszłością. Alba wybija piłkę z bramki? Spalony Ronaldo naciagany? Isco kilkakrotnie w naszym polu karnym? Nie mówiąc o golach..

Chłopie z taką kadra nic nie będzie. Messi ma 30 lat dodam,Luis również. Kupimy kazaka teraz albo później na trzech nas nie będzie stać...

Myślę do przodu. Taka to różnica.

3

Rano? Kur już powinni być w drodze. Z Londynu do... Londynu po Eriksena!

0

Barcelona - Celtic w lm. Wynik 0-1. Posiadanie piłki? 90% i co? Klepanie z boku do boku nic nie daje.

Real obecny ma lepszy styl, potrafią klepac nie tylko widowiskowo ale i efektywnie.

My obecnie z każdą lepsza drużyna będzie się męczyć, a Realowi nie zmieniając nic nawet nie podskoczymy.

Każda generacja się kiedyś kończy. Nasza się skończyła, skończy się Realu, ale też nie szybko..

1

Charakterystyka pomocników Realu jak za najlepszych lat u nas i w kadrze Hiszpanii. Same sukcesy...ich dominacja trochę potrwa. Są mocni na każdej pozycji.

A u nas? Rafinha, Denis, Arda, nawet Roberto to nie jest jakiś wirtuoz skoro nie może posadzić na ławce Iniesty...

Żaden Coutinho. Kolejny indywidualista, który więcej strzela aniżeli asystuje. Eriksen pokazał w ostatnim meczu jak się do nad nadaje...do tego Seri i Hazard.

Inaczej lezymy i robimy w gacie...
Gdyby nie sędzia byłoby 0-3.

Dziękuję i dobranoc.

VeB

0

Coutinho? Wolałbym do środka Eriksena z Tetek. Skrzydło tylko Hazard. Niemożliwe?
Możliwe możliwe. Mając 225 mln za Neya. Jeśli sprawdza się newsy o cenie Coutinho, to jeszcze sporo zostanie na Belga.

0

Ciekawe. Z podatkiem wyjdzie zdecydowanie więcej,aniżeli 225 mln. Wątpię, że dadzą taka kasę. Próbują wywrzeć presję poprzez Neya na Barcelonie.

Za taką kasę, bilet mu możecie jeszcze zapłacić. Dodatkowo pensja. Jakim cudem Real nie musi tyle wydawać na pensje...

Ze tez żaden pismak nie napisał żadnej plotki o Hazardzie... Innego na wysokim poziomie nie ma, a Dybali nie widzę na lewym skrzydle...

0

Jak to nie? Eden Hazard. Mówi Ci to coś? Będzie lepszy, dużo lepszy. Martial też mógłby się u nas mocno rozwinąć. Carassco?

0

Jasne! Za dużo cuduje. 125 mln + Veratti i może iść.
Pozostałe 100 baniek (może udałoby się za mniej) na EDENA Hazarda. Będzie dla nas lepszym zawodnikiem aniżeli ta rozkapryszona gwiazdeczka.
Hazard pewnie nie krzyknie sobie takiej tygodniowki, jak Ney.

Fuera Ney!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?