sk1n3r
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Munchen
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczcie to:
|
Teraz to Pep nie ma wyjścia ;)
0
Jak dla mnie KLAPA..
Oddawać PASY!
0
Wy też jesteśćie ślepo zapatrzeni w Victora. Dla mnie również jest słaby, jak tylko obrona przestała grać, to i nagle Barca zaczeła tracic notorycznie głupie bramki. O bramcke z nietoperzami wole nie wspominac... minusujcie ile chcecie. Prawda i tyle
VeB SZCZESNY
0
stifler
http://www.dailymotion.com/iNfRaS0NiC#videoId=xovfj6
Proszę bardzo.
0
"Fani nie zawiedli"? Ciekawe co napiszecie, gdy na Camp Nou przyjedzie Racing, Granada i zespoły ich pokroju... będzie 40 tys? Troszeczkę nie trafione stwierdzenie, jak na mecz z Valencia. Jak sie nie mylę, jest to najsłabsza frekwencja w tym sezonie w meczach z nietoperzami.
0
Pomimo starty pkt ryzyko musi zostać wkalkulowane w nasze działania. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Montoya prawa obrona, Puyi zdecydowanie środek, na boku już go nie widzę, zwłaszcza na Los Che z Alba i Mathieu na lewej flance...
0
32 lata robi swoje, ale nie przesadzajmy. Przy odrobinie szczęścia jeszcze 2 lata spokojnie będzie grał. W Barcelonie za sprintera to on nie robi, w geniuszu w nodze się nie zapomina :)
0
V.V pierwszym GK Hiszpanii?! Hah no bez żartów!
0
Ciekawy zawodnik, obok Hulka tak samo "Persila" zobaczył bym w naszych barwach. Aczkolwiek uważam oba transfery za nie realne. Sandrusko uprze się na gwiazdkę Neymara i tak pewnie będzie. Jak już wybierać konkretnie to.. Aguero! Pisze to od 3 lat ;)
Marzenia marzeniami --> Aguero, Bale i T. Silva i basta... wiem wiem, pęknie 100...
0
Oj Panie i Panowie, dopiero "zaczął" treningi na boisku..do gry w lidze jeszcze daleka droga. Paradoksalnie może być tak, że już w ogóle nie zagra w barwach Blaugrana..
0
Dlaczego nikłe? 10pkt sporo, ale nie róbmy tragedii. To, że R.Madryt się gdzieś potknie to wiem, bardziej mnie martwi nasza dyspozycja. Plus, że puchar króla jeszcze daleko i będzie trzeba radzić sobie na dwóch frontach, no trzech..reprezentacje. Tak na marginesie mówiąc, nie będzie tragedii, jak nie wygramy ligi. Kubeł zimnej wody jest potrzebny tej drużynie by tchnąć w nia nowego ducha walki, no i oczywiście jakieś drobne zabiegi kosmetyczne w kadrze. Nie wszystko można łatać wychowankami.
0
Nie przypomina Wam to sytuacji Henka ten Cate i Franka? Odszedł asystent i skończyła sie era Ryjka.
0
Bale rozkłada Jordiego na łopatki. Niestety, przy obecnych wymaganiach finansowych Spurs transfer jest prawie a wykonalny. Sytuacja z Masche i Fabsem raczej się nie powtórzy.
0
A ja powiem Wam tak, jak tylko zmieni się mentalność ludzi w Madrycie, nie tylko kibiców, ale i działaczy to Raula zobaczymy na ławce trenerskiej. Barca pod wodzą Pepa i Real za Raula.
0
Pique jak to on w tym sezonie. Średniacy ligowi robvią z niego drewno heh a Victorek. teraz moge pastwic się nad jego wibiciami do woli. Faktycznie najlepszy bramkarz, jak obrona nic nie puszczała, a tak bagaż 3 brameczek. Śmiem stwierdzić, że Szczęsny byłby u nas 3 razy lepszy.
Wcale sie nie dziwnie Boskiemu, że stawia na Ikera. Z V.V w bramce to jeszcze Hiszpania sie skompromituje na Euro. I niech tak pozostanie. Amen
0
Jestem realistą. Juz po 7 pkt straty wątpiłem w nasze zwycienstwo w lidze. Teraz to nawet nie ma o czym dyskutować/gdybać.
Jestem za promowaniem wychowanków, ale nie na siłe! Ludzie z zewnatrz też sa potrzebni. Dla mnie decyzje personalne Pepa są kompletnie nie zrozumiałe. A Pique... ta Shakira całkiem wychodzi mu bokiem.
Adios La Liga, walczymy o Champions League!
0
Bardzo fajna komplikacja!
0
Reasumując, gdy my gramy słabo sędziowie nam nie pomagają i tracimy pkt. Przykład Realu, słabo graja a zawsze im się coś upiecze, czyt. spotkanie z Getefe. Taka prawda.
Rożnica polega na tym, ze w zeszłym sezonie pedziowie również myli się wielokrotnie, tylko zwg na grę Barcy nikt nie doszukiwał się dziury w całości. Graliśmy wyśmienicie i nawet błędy sędziowskie nie odbierały nam pkt.
Ot cała prawda.
0
Jakim dołku? Jak na skład, którym dysponują stoją całkiem nieźle w ligowej tabeli. Zobacz na zawodników, którzy zagrali/graja w lidze w tym roku, młokosy.
0
kataloniduma
bo i jakość piłkarzy nie ta sama, u nas tylko paru znajduje się na poziomie zachodu. Z przykrością muszę to powiedzieć, ale w Polsce wzorem dla mnie jest Legia. Szkolenie juniorów stoi u nich na najwyższym poziomie, ciekawe kiedy Śląsk pójdzie po rozum do głowy i zacznie coś robić z młodzieżą, no i nie tylko Śląsk...
0
Porównując beniaminka Ligi angielskiej QPR z którymkolwiek beniaminkiem primera division gołym okiem widać różnice.
W Hiszpanii powinni sie zająć wyrównywaniem poziomu ligowego oraz rozpowszechnianiem ligi. A tak zaś Tylko Barca i Real.
Gdzie sie podziało stare Deportivo? Celta Vigo i wiele innych.
0
flaczek Twoim rozumieniem to My ligi i ligi mistrzów nie wygramy. Jak ktoś ma odmienne zdanie niż Ty, to cie denerwuje? Od tego jest forum by wyrażać swoje opinie.
Na ten moment leżymy, nawet jak wyleczą się kontuzjowani to rywalizacja tylko pomoże temu zespołowi. Jestem jak najbardziej z promowaniem wychowanków, ale nie za wszelka cene. Transfery z zewnątrz równiez sa konieczne. Gołym okiem widać, że po odejściu Maxia potrzebujemy świeżej krwi. Stoper to samo, podobnie ma sie sprawa w napadzie. Jedynie pomoc wygląda imponująco.
0
Chyba za mało, czego dobitnym przykładem jest obecna sytuacja. Wg mnie Bale/Alba + stoper + napadzior.
Stoper V. Ruiz bądź T. Silva,
Napastnik hmmm Hulk/Neymar
0
Jak dla mnie - kanał te stroje. Te z obecnego sezonu mi pasują, a z nowych ŻADEN komplet mnie nie przekonuje. W domowym znikły pasy!? Wyjazdowy jakoś zdzierżę, ale trzeci komplet.. pomyłka? No chyba, że to strój dla naszego pokemona.
0
Heh tradycji stało się zadość. Jak nie Pakoemon to jeszcze słabszy Pinto. Niczego się tak w Barcelonie nie czepiam jak pozycji bramkarza. Toż to kpina.
Śmiem twierdzić, że Kelemen gdyby stał w zeszłym sezonie na bramce w Barcie też wygrałby plebiscyt na najlepszego GK w Hiszpani.
Szczęsny Witamy!
0
Co w z tym Soriano? Dobry chłopak na Segunde. Przeciętniak w Ldze BBVA. Porównania jednego z drugim sa nie na miejscu. Zawsze mówiłęm, Aguero! Dopiero później Neymar. Na tego pierwszego większych szans nie ma, wiec tego drugiego nawet w styczniu przyjął bym z otwartymi ramionami.
Pozdrawiam
0
Jak dla mnie - 2 stycznia i witamy w Barcelonie.
Zawsze numerem jeden był i jest Aguero, w obecnej sytuacji nie ma na to szans. Drugi Neymar a trzeci Tevez.
Powiem wam jedno, wszystkiego nie dowiecie się o człowieku z gazet oraz filmików. Za szybko skreślacie gościa, a m,nie szczerze brakuje takiego magika na lewym skrzydle...
0
Szybciej, niż myślicie wróci temat Neymara. Bez przesady, klasowych zawodników z przodu nie mamy za wielu - Messi, Pedro, Alexi, reszta do tego gronia po prostu nie pasuje. W fazie pucharowej LM chcecie stawiać na mlkosów? Z całym szacunkiem dla młodych graczy, ale to jeszcze nie czas na nich. Na średniaków ligowych czasami to za mało.
Moja opcja jest... Tevez. Wypożyczyć do końca sezonu z opcja transferu definitywnego. Będzie strzelał fochy to go pożegnamy.
A na koniec - a nie mówiłem. Było brać Aguero póki była okazja. Te same pieniądze co Villa a jakoś zupełnie inna.
VeB
0
No to temat Naymara wróci jak bumerang. Po finale... teraz moge powiedzieć, że jestem za tym transferem.
0