sk1n3r
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Munchen
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kibice na Camp Nou to same pikniki, wpuśćcie 15 tys kibiców z PL, a przekrzyczą te 90 tys hiszpańskich kibiców. Tak jak chciał to zrobić Rosell, przydałoby się zorganizować taką trybunę, gdzie będzie prowadzony doping.
1
Od dawien dawna nie ziewałem na meczu Barcelony, ale w tym sezonie zdarza mi sie to coraz częściej... i ten Pedro, czy wygramy czy nie Martino powinien zostać zwolniony za sam wygląd tej drużyny.
3
Jak ja widzę Pedro biegającego i machającego łapkami... toż to komedia co ten gość sobą reprezentuje. Kiedy on w końcu odejdzie z Barcelony....
1
A ja bym chciał zobaczyć Alexisa na lewym skrzydle, w Udine tam grał i tam prezentował się najlepiej, a na prawe Adame Traore, ale po przerwie, żeby się chłopak nie przestraszył. Niestety, ale naszego trenera ciężko zrozumieć, na miejscu Montoyi zwiewałbym z tego klubu... Taki np Carvaja jeszcze niedawno był o wiele słabszy od naszego Martina, sezon w Niemczech duzooo mu pomógł, a tymczasem nasz prawy obrońca zdiera farbę z ławki rezerwowych...komedia jak można zastopować rozwój zawodnika.
Panu Martino już podziękujemy, nie jestem zwolennikiem LE, ale nawet jak za jego kadencji nie wygramy mistrzostwa w 1 sezonie, czy drugim, a zacznie się wprowadzanie młodzieży, bo kiedyś drugi, a przynajmniej zawodnik na poziomie Xaviego musi się znaleźć to będę szczęśliwy (oczywiście oba mistrzostwa dla Atlet, bądź jedno dla Valencii, żeby wyrównać PD).Klopp....
1
To już nie o to chodzi, czy drewno, czy nie... ja mam wrażenie, ze od połowy sezonu Martino zachowywał i zachowuje się jakby każdy mecz grał o posadę, wszędzie stawiał na "swoja" najmocniejsza "11", czego skutkiem jest 70 parę minut zawodników rezerw... przed sezonem wszyscy jednym głosem twierdziliśmy, że S.Roberto będzie lepszy od Tiago, o ile będzie grać, a jak jest? Wszyscy widzimy jak jest.
1
Nie kalkulowałby, 16 metr przed bramką to strzelam, a nie jak te panienki u nas...
1
O to podsumowanie całego sezonu w wykonaniu Taty...
wszyscy narzekają na Alvesa, a on gra dalej (gdzie Montoya?), słabo gra Xavi i Iniesta, no ale po co ma grac Roberto, przecież można się ograć w wieku 25 lat lub później, ale najbardziej dziwi mnie obecność w tym klubie Pedro i jeszcze te jego machanie rączkami i ciągłe narzekanie do sędziego. Dla mnie to on jest Pedrito, facet się cofa w rozwoju i powinien to robić z dala od Barcelony.
Nagonka na Messiego? Jak długo można w pojedynkę ciągnąc Barcelonę? Robił to przez długiiiiii okres i wszystko było cacy jak niemalże dogonił Ronaldo w klasyfikacji strzelców, a teraz? Messi bee, dajcie spokój bo komedia.
Pedro i Alves podajcie sobie rączkę i w radosnym uścisku zabierzcie ze sobą tego pożal się boże trenera.
1
Przynajmniej ślepo nie wierze w projekt, który swoje lata świetności ma już za sobą.
3
A City? No właśnie Barcelonie przydałby się jeden sezon w lidze angielskiej, bo nie jest sztuka zagrać jeden dobry mecz na jakiś czas.... na krajowym podwórku tylko Atleti i Real moga sie z nami równać i od obu dostaliśmy bęcki, potwierdzeniem jest United w tym sezonie.
Tiki taka to przeszłość i trener tak samo. Poprosze Simeone lub Kloppa
3
Dlaczego to "niby" Barca nie może zrobić rewolucji w swojej taktyce? Na wstępie dodam, że ta nasza Tiki tacę rozszyfrował już każdy rywal, została ona wyczerpana do maksimum, zobaczcie na Bayern, tak grający w zeszłym sezonie jak dla mnie mógł spokojnie rozpieprzyć ta LM po raz drugi z rzędu, ale wzieli Guardiole...1000 niepotrzebnych podań w środku pola i do tyłu.
Wróćmy do naszej szkółki, może rewolucja w taktyce to za dużo, ale trzymanie sie tego stylu doprowadzi nas do klęski. Moim zdaniem reszta zespołów nie trzyma się tak kurczowo stylu Barcelony, a dlaczego? Bo mają w swoich szeregach środkowych i silnych napastników, np Dongou.
Skoro tak za wszelka cene chcemy sie trzymać tego systemu, to po co kształcimy zawodników takiego typu?
Na koniec, ciezko mi to przyznać, ale własnie styl gry Barcelony niszczy zawodników typu Naymar i Sanchez. Gracze opierający swoją gre na szybkości, zaskoczeniu, technice i dryblingu, przykro mówić, niszczymy ich naszą taktyką. Po co nam zawodnicy za grube mln euro, jak mozna wziąc ze szkołki jakiegos wiatraka typu Pedro i efekt jest taki sam ( w mojej opinii pierwszy do wywalenia od 2 sezonow, ale pewnie nikt go nie chce).
1
Po sezonie zapraszamy tego Pana do Barcelony, może w końcu ktoś przejrzy na oczy, że bez klasycznej 9 to my sobie możemy w Europie... no i obrona, dwa sezony liczy na psi swęd
0
Oj Jose Jose..a według mnie obecna Barca wygląda zgoła odmiennie, od tych poprzednich, zdecydowanie na plus. Zmiany idą w dobrym kierunku, nie tylko utrzymanie piłki, ale także szybkie kontry.
Mozę w końcu przestaniemy grac tak przewidywalne dla wszystkich. Niestety żeby zaistnieć w CL musimy zmieniać i dobierać taktyki do przeciwników, a w ostatnich latach wszyscy w Barcelonie sadzili, ze to rywal musi się dopasować do nas. Efekt? Zeszłoroczny mecz z Bayernem.
Oby tak dalej
0
Hmmm zobaczymy jak ju z orzyjdzie, o ile przyjdzie. Po filmiku widać, ze cos potrafi jak an swoj wiek. Mysle, ze warto zaoferowac mu kontrakt
0
Będą jaja po sezonie ;)
Sandro zatrudni w miejsce Tito Mourinho :D hehehe
V.V mam nadzieje, że Pep wyświadczy nam przysługę, i zabierze go z Barcelony. Raz broni cudnie a raz jak ostatni amator...szkoda tylko, ze obie postawy powtarza w najwżniejszych meczach, a w nich powinnien byc zawsze skoncentrowany na maxa. Klopsy moze popelniac w meczu ze sredniakami, a nie meczach o duza stawke. Jak dla mnie V.V powinien odejsc.
0
Tak jak rzadko sie tu odzywam tak teraz muszę...
Granie cantera wystarcza na PD, w Europie niestety granie Iniesta na skrzydle ( widac jaki z niego skrzydlowy przy lepszych zawodnikach ) oraz Pedro to kompletne nieporozumienie. Ci co torpedują transfer Neymara powinni przejżeć na oczy. Nie na każdą pozycje potrafimy wychować super gwiazdę. Tacy zawodnicy jak Pedro, Tello i im podobni to typowe zapchaj dziury i nic więcej. W innych klubach po prostu siedzieliby na trybunach. Takie jest moje zdanie. Obecny mecz pokazał, jak slaba liga jest PD.
Pozdrawiam i mam nadzieje, licze na dublet. Pilnujmy CDR i PD
0
Neymar przyjdzie tak czy siak i czy tego chemy czy nie. Tito zamiasr kombinować jak koń pod górę powinien w końcu zaufać Bartrze. Podobnie bło kiedyś z Carlsem, żeby był z niego solidny obrońca ktoś w końcu musi mu zaufać, inaczej skończy jak jeden z wielu...poza Barca.
0
Mnie fascynuje coś innego... nie zgrywa nie wiadomo kogo, nawet sam sobie nosi walizkę, a jak widać na załączonym filmie proponowano mu to:) to mi się podoba
0
Jakby trochę spokorniał Mou ;)
Nie przesadzajmy z tym zdrowiem Pique, musi zagrac i już. Eksperymentować to my sobie możemy w meczach z potencjalnie słabszymi rywalami a nie Realem Madryt. Jeden plus, który można jeszcze zauważyć to..pycha kibiców Barcy. Widzę, że już nie każdy ślepo sądzi, że wygramy bezproblemowo :) nam pokora też się przyda.
Zobaczymy jak to będzie, ale bez dobrej gry bocznych obrońców będzie niezwykle ciężko.
VeB
0
Obecna sytuacja nie napawa optymizmem.. stara dobra zasada pikarska - drużynę buduje sie od obrony, której na tą chwile nie mamy.
0
Tradycja tradycją, a kasa kasa...
coś wydaję mi się, że budowa nowego "Camp Nou" z ekonomicznego punktu widzenia wyszła by taniej. Często renowacje starych już obiektów są dużo kosztowniejsze od budowy nowych. Dodatkowo podejrzewam, że większe profity będzie można wyciągnąć z nowego obiektu,a choćby i z wynajmu klubów biznesowych, miejsc biznesowych, lóż VIP, restauracji, parkingów itd.
Swego czasu ciekawy pomysł miał i zrealizował Arsenal. stare Highbury sprzedano i przekształcono w obiekt biurowy, gdzie znajdują się również apartamenty. Druga opcja pomysł Valencii. tam władze miejskie wykupiły działkę wraz ze stadionem. Takie posunięcie pomogłoby nam w budowie nowego stadionu.
Jedno ale...w czasach kryzysu i tonącej w długach Hiszpanii budowa nowego "Camp Nou", wykupienie działki i wyżej i niżej wymienione przez Was pomysły uważacie za realne? Jak dla mnie to igranie ze śmiercią w obecnej sytuacji na świecie. Jak dla mnie w obecnej chwili zostajemy przy obecnym Camp Nou. Aż strach pomyśleć co dzieje się z Arsenalem po wybudowaniu nowego obiektu i cięciu kosztów na spłatę kredytu...
Z mojej strony - NIE dla budowy i remontu stadionu. Przynajmniej w obecnej sytuacji.
0
Zdecydowanie Piotr777 ma racje.
Porównując liczbę strzałów na bramkę VV a każdego innego bramkarza na podobnym poziomie to widać jaką skuteczność ma VV...
Jest to bramkarz nad wyraz przeciętny, bez problemu można znaleźć lepszego GK, który popełnia mniej kosztownych błędów.
Nigdy nie bylem zwolennikiem naszego portero, ale gadanie ile to my mu zawdzięczamy, "jest w tej chwili na zero po tym błędzie można wsadzić sobie w buty. Bramkarz jest ostatnim obrońca i to on ma ratować nam dupy. Takie stwierdzenia to komedia
0
Jak zwykle to samo... VV zawala nam mecz, a Wy "VV jest extra","nie czpiajcie sie go" itp.
Od kąd sięgam pamięcią Barca nigdy nie miała dobrego bramkarza ( poza paroma wyjątkami w odległym czasie) i status quo zostało zachowane. Jest tylu swiatowej klasy bramkarzy, Cech, Buffon itd i im jakos takie bledy sie nie zdarzaja...a u nas zawsze to samo i to zazwyczaj w tych waznych meczach.
W pizdu z tym Valdesem
0
Brac Kuna.... jak pisałem tak przed transferem Villi to był śmiech...
0
Przemo
Poogladaj mecze Tottenhamu i popatrz na nasza gre. Zobacz jak gral Abidal a jak gra Bale. On praktycznie nigdy nie gral na tej pozycji na ktora chcemy go sciagnac to o czym my tutaj mowimy.
sk1n3r - To moze kupmy Thiago Silve i zrobmy z niego Środkowego Napastnika bo jest wysoki i silny. Po co wydawac 40-50 mln na napastnika typu Llorente albo RvP skoro mozna tak :) fajnie ? to twoje rozumowanie."
To co mówisz nie trzyma sie kupy. Kompletnie nie załapałeś o czym napisałem, skup się i przeczytaj ponownie. Wiesz w polskiej ekstraklasie Pavol Stano zagrał w roli napastnika kilka meczy, co więcej w jednym strzelił oba gole dla Korony. Dalej taki pewny siebie? WSzystko zależy od koncepcji trenera. Sanchez w Udine też grał zgoła odmienie, jest wiele takich przykładów. Nie chce się z Tobą kłócić, każdy ma swoje racje.
0
Pierdzielicie takie głupoty, że aż strach to dalej czytać.... non stop geniusze wymadrzający sie o tym, że Gareth nie jest obrońcą. Bla bla bla...
Przypominam, że nasz rodak Ł. Piszczek zaczynał od napastnika, później reguralnie grywał jako skrzydłowy. A teraz? Pierdzielicie od rzeczy, podłapaliście temat od kogoś i powtarzacie to non stop. Może być różnie z nim. Co drużyna to inny styl, nie zakładajcie z gróy takich dyrdymałów.
0
karny z dupy, fakt... a Valdi co zrobił? Zaś przez tego geniusza mamy w plecy.... brawo dla bramkarza. Wojciech Szczęsny!
0
Ale nie będzie takiego finału. Bayern nie odpuści tego półfinału, liczę na niemiecka precyzje i wole walki do samego końca.
0
Niestety, ale pamiętam. Jego deklaracje o chęci kontynuowania kariery na Camp Nou oraz całowanie herbu po strzeleniu gola...a tu zonk, wakacje Perez wygrywa wybory i sieje herezje w środowisku cules "Sprowadzę FIgo do Madrytu". Nikt mu w to nie dowierzał, zwłaszcza po deklaracjach Figo i dementowaniu plotek łączących go z Madrytem... psikus, FIGO MADRITISTA! Ja zaś Anty...
Dmuchanej lalki z sex shopu z nazwiskiem figo na plecach tez nie zapomnę, która latała po trybunach stadionu, tak samo i głowy świni...
Tak Cie kochaliśmy, dlatego teraz tak bardzo Cię nienawidzimy.
0
Okaże się jeszcze, zapewne do kogoś trafi. Mam nadzieję, że do nas. Wprawdzie to duża sumka, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.
0
Ciekawe co na to Pep:
Trzeba mu to podesłać! W końcu dzieciom się nie odmawia.