sk1n3r
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Munchen
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
40 baniek za Pedro i ponad 20 za Alvesa? Piekne marzenie :)))
2
Dla mnie najlepsze ustawienie to Javi Martinez - Iniesta - Fabregas. Z takim zawodnikiem na DM nasi środkowi w końcu poczuliby się bezpieczni, miałby kto zaatakować rywala ciałem, Busquets zamiast spodenek powinien dostać spódniczkę do biegania.
6
Moim skromnym zdaniem wymienić Songa+kasa za Toure to..... INTERES ŻYCIA, a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby Javi Martinez.
"Panienka" Busi powinna uczyć się od wyżej wymienionych, a nie padać na boisko przy każdym kontakcie.
1
Moim zdaniem lepszy: Serge Aurier z Toulouse. Nie powinien kosztować majątku a zapowiada się na prawdę ciekawie.
7
Ładnie Cie poniosło.
1
Chłopie, to pęknie 200 baniek, a tyle to my nie wydamy. Porto od zawsze sprzedaje swoje gwiazdy za WYGÓROWANE sumy, bidy u nich nie ma, także nie są też zmuszani sytuacja finansową do sprzedawania swoich najlepszych graczy. Za Pogbe i Vidala pęknie zapewne najmniej 80 baniek.... wierzysz w takie rozwiązanie? Ja nie bardzo, poza tym po co Ci i Pogba i Vidal? Wystarczy francuz.
2
Pierwszy skład, na 9 grać nie będzie, bo jest Messi, na skrzydle go nie widzę, więc szkoda chłopaka, ławka zmarnuje mu karierę. Juz jednego takiego napastnika puściliśmy, a nazywa się M. Icardi. Wypożyczyć i czekać na wypożyczeniu aż nadejdą lepsze czasy dla napastników w Barcelonie.
1
Myślałem, że tylko dobra grą, zaangażowaniem, walecznością można wywalczyć taki kontrakt,a z tego co widzę, to w Barcelonie wystarczy strzelić parę razy focha.
0
Uważasz, że Barcelony nie stać na dwóch klasowych graczy? Eee wydajemy 90 baniek na Neya, który w większość był wkalkulowany w poprzedni sezon (przynajmniej tak twierdzi zarząd ;) ), więc wydaje mi się, ze takiego giganta jak Barcelona stać na takie inwestycje, chociaż sam w to nie wierz, ale patrząc nie przez pryzmat pieniędzy, tylko nieudolności zarządu.
1
Zubizareta: "szukamy kogoś podobnego do Messiego, cofniętego napastnika mogącego grac na skrzydle", czytaj: Iniesta i Fabs ;)
Powiało ironią ;)
3
Moim zdaniem dla obu jest już za późno, Tello 91 rocznik/ 23 lata i Roberto 92/22 lata. Przyzwoity zmiennik, jak na Barcelonę, jeszcze z Roberto może być, bądź jakaś wiodąca rola w średniaku PD, za to dla Tello, nie ten styl i nie ten poziom. Co do trenera, no jakoś walnie do ich rozwoju to Martino się nie przyczynił... całe szczęście, ze odchodzi. Amen
2
Śmiem twierdzić, że z Tello i Roberto to wielkich graczy JUŻ nie będzie. Obaj zostali zatrzymani w rozwoju i dla nich jak i samej Barcelony będzie odejście z klubu.
Jedyna szansa, dla młodego zawodnika, żeby stał się gwiazdą jest konsekwentne stawianie na niego, a wszyscy wiemy jak jest u nas.
2
Przy zmianie taktyki Alexis dopiero mógłby pobrykać. Jak zostanie Pedro kosztem Alexisa to pozostanie rozbiec się i walnąć baranka, zresztą taka kolej rzeczy to jak wykonanie "sepuku".
1
I właśnie takim prawem Pedrito TAK DŁUGO utrzymał się w Barcelonie, a nie powinien. Za bardzo przywiązujemy się do "łatki" wychowanek i to nas gubi.
21
Mam nadzieje, że po jego przyjściu do Barcelony zmieni nieco ustawienie.
4-3-3 na 4-2-3-1 z Messim w roli klasycznej "10", Alexisem i Naymarem na skrzydłach i napastnikiem. Niestety w środku pola zastaną dwie pozycje do obsadzenia, Busi/ Martinez i Iniesta z Fabsem, zresztą Messi w tej roli i tak większość czasu spędza w środku pola, zamiast w polu karnym rywali... no i normalny środkowy napastnik, który będzie w stanie absorbować uwagę stoperów.
Powstanie miejsce dla Aguero.
1
Z pocałowaniem ręki wymieniłbym go na Martineza z Bayernu.... Javi pokazał wczoraj jak ma grac DM!
1
Ofiarą w tym wypadku to jest Martino, para stoperów Bartra i Pique powinna od samego początku tak wyglądać.
2
A może w końcu ktoś w Barcelonie pomyśli nad zmianą stylu gry... ?
Rewolucje powinniśmy zacząć od zmiany, może nie stylu gry bo tego Barcelona nigdy nie zmieni, ale chociażby ustawienia, z 4-3-3 na 4-2-3-1 i Messi w roli klasycznej 10 za napastnikiem, przecież i tak non stop ta gra, a w polu karnym nikogo później nie ma. Skoro obrońcy nie mają się na kim skupiać w polu karnym to zawężają pole gry i wychodzą do naszych,a tak może taki Doungou bądź taki Munir dostaną swoja szansę na "9".
Może w końcu skończą z ta anemiczną i bez wigoru grą w piłkę...
1
To się okaże, Oscar Garcia odszedł, bo trenerzy, którzy za długo pracują z grupami młodzieżowymi z czasem postrzegani są tylko jako właśnie trenerzy zespołów juniorskich. Jeżeli u nas nie dostanie szansy,to Vinyals również powinnien odejść i nabierać doświadczenia poza murami Camp Nou.
1
Szanse w Barcelonie?
Załóżmy, że odejdzie Pedro, będzie Deulofeu, miejsca dla Adamy brak - wypożyczenie
Wraca Rafinha i śmiem twierdzić, że to on będzie grał częściej niż chociażby S.Roberto, także Suarez i Roberto na wypożyczenie
Dongou to samo, chce sie rozwijać i kiedyś coś znaczyć dla Barcelony, wypożyczenie, w innym wypadku skończy się na gadaniu o talencie, jak u Bojana
Jest Grimaldo, Alves pewnie odejdzie o nad nim bym się zastanowił. Może L.E przesunie an stałe Adriano na prawą i wraz z Montoya będzie walczyć o miejsce w składzie, a Grimaldo z Alba na drugiej stronie.
Zobaczymy, przykład Carvajala z realu pokazuje, że warto wypożyczać zawodników.
1
Liga Europejska dla Sevilli. Komplet dla Hiszpanów.
1
Komedia... Mascherano i Alves prawdopodobnie odchodzą,a ten pseudo trener dalej odstawia na bocznicę Montoye i Bartre...
Najgorsze, co człowiek może robić, to nie uczyć się na własnych błędach. Nie wiem czy Martino nie zauważył, ale w każdym ważnym meczu rozwiązanie z Fabsem w roli "9" się nie sprawdzało, a wszystko co wychodziło było raczej dziełem przypadku i farta... dla mnie takie ustawienie to dobry pomysł na jakiś przeciętniaków z La Liga.
Obym się mylił.
1
Czekam na Twoja pielgrzymkę do Częstochowy, niestety będziesz musiał przeprosić za tą herezję ;)
1
I kolejny "karzeł" w środku pola. Gratuluje pomysłu. Przed Barca Masche był genialnym DMem, ale nie w stylu Barcelony.
1
Wiesz co, Pedrito to oddałbym nawet za te 11 baniek... może w końcu szanse dostanie ktoś z młodych i coś z tego będzie, bo sorry, ale z Pedrito to już więcej poza machaniem rękami to nie będzie.
2
Żart to biegający Pedrito i wymachujący rączkami jak dziewczynka ;) to jest dopiero kpina, jego sama obecność w tym klubie to kpina :D
2
Ta i kolejny "krasnal" w środku pola... Keita i Yaya to myślisz od czego byli? Ktoś musi dołożyć poza umiejętnościami trochę warunków fizycznych i siły, bo bez urazy ale Busi to wysoki gość, a fizycznie beznadziejny, a przynajmniej lekko szturchnięty pada jak kukiełka na glebę...
1
Nie dziwi Was to, ze tyle lat co Pedrito gra w Barcelonie i nikt się o niego nie zabija?
Kto da za tego "pajacyka"wymachującego rączkami 20 baniek? Chyba na głowy poupadaliście.
1
To się okaże i nie byłbym wcale tego taki pewny... jeżeli odejdzie Simeone i paru piłkarzy to pewnie tak będzie, ale jeżeli zostanie trener i dokupią paru wartościowych graczy/zmienników będą dla nas konkurencją.
1
Sam ziewałem na tym meczu, zero zaangażowania, nic...sam Messi zarabia więcej, niż Elche ma budżetu...