0

Chyba żartujesz... To jest szukanie pozytywów w kompletnej ruinie...oni byli za wolni w starciach z lepszymi żeby zrobić karnego...

3

Jaka chłodna głowa?! Ludzie, oni po prostu byli za wolni w starciu z lepszymi ekipami żeby zrobić karnego...jak już Psg lub Juventus wjezdzalo w pole karne,to cała spółka nie widziała za kim biec. Żeby mieć możliwość przerwać akcje, spróbować zablokować trzeba nadążyć za akacja, a nasi nie mieli takiej okazji,stąd ten wynik.

Druga sprawa,że sam Umtiti zrobił kilka karnych,jak nie nie mylę 2/3... Sędziowie.



To nam żadnej dumy nie przysporzy.

0

Wkurza mnie to...rudy kosztem Bartry???! Rudy długo nie pogra,a Marc.... Decyzja trenera też nie.. Niestety zniszczy mu karierę :///

6

Nie podoba mi się.ten artykuł. W mojej opinii nie ma nic złego we wbijaniu szpilek Rywalowi.
Nie wiem,czy młodsi kibice pamiętają taka osobę,jak Guti...
Pique to bardzo barwna postać, bez której nie byłoby całej tej otoczki.
Przez wiele lat nabijano się z Barcelony, karma wraca. Zawsze klub,zawodnicy czy sztab szkoleniowy grali rolę ofiary, pora zmienić ten trend. Brawo dla Pique. ktoś taki z zebem, taki zadzior jest potrzebny drużynie.
Pozdrawiam

0

Jego styl poruszania się po boisku bardzo mi się podobał. Chłopak porusza się z gracją po boisku,widać świeżość,młodość i przebojowosc. Trochę gry, rytmu meczowego i powinien dostawać więcej szans.

0

Nie on,to prawy obrońca Valencii... W tej chwili obaj dysponują potencjałem na miarę Barcelony. Inaczej będzie mówił w lecie. W tej chwili nie może sobie pozwolić na otwarte deklaracje o ryzyko odstawienia od pierwszej 11.

0

Już nie pierwsza taka strata Mascherano... W każdym meczu w podobny sposób traci piłkę...

3

Dziwi mnie sytuacja Bartry. Sfinks powołuje go do kadry,a w Barcelonie tym czasem jest 5 wyborem szkoleniowca. Z drugiej strony po odejściu Ramosa i Pique ktoś musi tej kadrze grać. Selekcjoner widzi potencjał, zaś w Barcelonie notorycznie grzeje ławkę... Oby w tym sezonie się to zmieniło. Bez zaufania nie będzie efektów. Kilka Boboli na pewno będzie, zresztą który młody obrońca niepopelnia błędów. Należą mu się te minuty jak psu kość.

0

Sprawiedliwie,gdyż piłka przed dośrodkowaniem Roberto wyszła poza plac gry. Póki co flaki...nie ma tego Automatyzmu.

1

No Pedro,prawie miał asystę...

2

Pedro szuka nogi w trybunach...masakra.

0

Szukamy prawko obrony, obejrzyjcie co dzisiaj robi Cancelo z Valencii...
Moja opcja za Alvesa.

1

Organizm nie wytrzymał, rozegrał dużo minut i wtedy o kontuzje nie trudno.
Dzisiejsza piłka to horendalny wysiłek dla organizmu, Muniain to nie jedyny,którego to spotkało i spotka jeszcze wielu.
Pozostało życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i formy.

0

Ja Ci powiem,co.będzie z Bartra. Odejdzie Alves, a Marc wyląduje na pozycji prawego obrońcy.

0

Wszyscy to wiedzą...co z tego, ze Roberto jest w pierwszym zespole?
A nic, widać po grze naszych zawodników dla Sevilli, minuty się liczą, a nie napis na karcie zawodnika "pierwszy zespół".
Nawet biali tak robią...przykład prawego obrońcy, rok w Leverkusen, odpalił i wraca. Teraz tak robią z Morata i Casemiro,a nasi? Nasi robią za podgrzewane siedzenia..

1

Nadal może.być z niego wysokiej klasy skrzydłowy. Jest ciągle w wieku perspektywicznym, dość młodym. Do jego stylu,gra na szybkości,kontry,Altetico nadaje się idealni, a i Atletico przydałby się.

1

Muniain śladem Griezmanna powinien pójść do Atletico. Jeszcze nie tak dawno chciałem go u nas. Obecnie facet stanął w miejscu. Powinien tego Turana zjeść na śniadanie.
Rywalizacja w lidze wyjdzie nam tylko na dobre.

0

Za czasów jego gry a Ajaxie można było rozważać jego kandydaturę, obecnie jest cieniem samego siebie...za słaby na Barcelonę.

0

Ponad 30 daliśmy za Daniego i to Kilka ładnych lat temu. Ceny ja rynku oszalały, przeciętny David Luiz kosztował 50 baniek...a Ty twierdzisz,że nikt nie da za Danilo 40...Zwłaszcza,że to gracz na kilka sezonów.

2

Nie wiem,czy zauważyliście,ale od kad Leo gra na skrzydle Dani notuje dużo więcej kontaktów z piłką,gra bardziej przemyślenie, a co ważniejsze mamy ponownie pożytek z jego grygry! Współpraca z Messim służy mu!

0

Mascherano za.chwilę strzeli hattricka....

0

Sergio Pique hehe omg

0

Omg... To już jest herezja.

2

Co za paranoja! Mistrzowie gry powietrznej,a my im za rywala wystawiamy Javiera.... FUERA LE

18

Nie ma to jak wyczuć ironię....

0

Nie dla obecnego trenera. Chciałbym tu zobaczyć Jurgena Kloppa.

0

Moim skromnym zdaniem, powinien już teraz usiąść do rozmów z J.Kloppem. Jego czas w Bvb przeminal, tam potrzebują nowej miotly,tak jak u nas. Miotla jest,tylko wyszczerbiona.
Porównując Kloppa do Luisa... Co tu w ogóle porównywać? Kunszt taktyczny z LE? Ciężko...czekam na lepszego trenera i kogoś w końcu z zewnątrz...nie chce widzieć Barcelony dalej w takim stylu, niewolnika własnego systemu....

0

Z kombinowaniem,czy bez z wielkimi firmami bilans mamy ujemny.

0

Niestety,ale źle liczysz. Z Psg graliśmy dwukrotnie w ramach ligi mistrzów oraz raz z Realem. Gdzie Ty tu widzisz 50%? Na moje oko to jakieś 33%

1

Swego czasu sądziłem,że będzie lepszy od Kompanego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?