sk1n3r
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Munchen
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No co Ty?
0
http://www.iraqgoals.tv/ch1.html
jaki jest skład ???
0
I tu się z Tobą nie zgodzę, gdzie był Carrcic czy Lampard w meczach przeciwko naszym maluchom... ?
Co do Bojana również się mylisz, w zeszłym sezonie wybitnie pokazał ze, jako klasyczna "9" potrafi dużooo więcej. Wystawianie Bojana na skrzydle to wg mnie marnowanie jego potenciału
0
:O obie grupy wyglądądają imponująco! Jakie dla mnie to obie sa grupami śmierci
0
I gitara,chcemy Robinho
0
Marzenie! Oby to była prawda bo Ibra jest jednym z większych nie wypałów
0
Rosell jeszcze nic nie zrobił a ponad połowa już panikuje... Ludzie dajcie mu popracować, oceniać będziemy poźniej
0
Jaki II Real??
Jest jasne powiedziane, jeżeli Torres trafi do nas, to tylko po ewentualnej sprzedaży Ibry
0
Koleś jeszcze nic nie zrobił a połowa już lamentuje. Dajcie mu popracować,później będziemy oceniać
0
Golll!!!!!!!!!!!
0
karny!!
0
Valdes... zawalił kolejną bramke
0
NIe byłem zadowolony z jego transferu, ale teraz muszę przyznac, że to świetny zawodnik, klasa.
0
Cyfra + na kanale nr 341 ;)
VeB
0
Jest napisane jak już :D
0
No i PAPA, tęsknił za nim nie będę
David przybywaj !
0
2x więcej za Woodiego? Chyba kpicie, bardzo średni piłkarz
0
No i + na drogę
0
No i + na drogę
0
Co nie zmienia faktu, że konkurencja jest potrzebna na pozycji GK, Asenjo powinnien trafic do Barcy
0
Daj Boże Riberego, w ostateczności Robinho, żadnych zawidników typu "Maloudy" itp., no to czekamy dalej
0
Oni swoje, a my swoje. Zobaczymy które na wierzchu ;p
0
Omg tylko nie on...
0
David dawaj do nas :]
0
Wujo444 to, że ktoś ma inne poglądy na temat transferów od Ciebie to od razu jest sezonowcem? Nigdy nie byłem zwolennikiem Eto'o, i żadnego bramki tego nie zmienia
0
Panowie, jak to mówi,a "licho nie śpi"
0
Hiroshima a zmieniac po to, żeby nie dopuścić do podobnej sytuacji z poprzednich lat(czyt. R10 i Deco), najlepiej założ sobie okulary z klapkami i patrz na Samiego, rywale nie śpią a poza tym atak
Ribery - Ibra - Messi bardziej mi pasuje,a mysle że nasz Henio i tak znajdzie sporo okazji na grę
W trakcie sezonu jak wyjdzię, że sie pomyliłem przypomnijcie mi, to posypię wam głowę popiołem
0
Loopy takie pierdoły wypisujesz, że aż monitor odmówił mi posłuszeństwa .... Te Twoje 3 pierwsze punkty wołaja o pomste do nieba, a co do 4, chyba nie powiesz mi że nasz Sami jest "skromny"? To ostatnia rzecz, która bym o nim powiedział
0
dokonań* literówka
0
Radze ostudzić głowym tym co nie chcą Ibry, wybrzydzacie strasznie, można mieć kogoś lepszego w miejssce Samiego, ale po co, wy wolicie patrzec przez pryzmat jego dokonac dla FCB, dobrze, szanuje go za to co zrobil ale to juz najwyzsza pora
Co nie zmienia faktu, że wole El Nino i Ville