0

10kilan no to wymyśliłeś...

Zawodnik ma klauzule w wysokości 45 baniek. Każdy klub, który złoży ofertę tej wysokośći będzie mógł rozmawiać z zawodnikiem. Wtedy to Santos g**** będzie miał do powiedzenia ;)

0

Do Romy to tzreba było wypożyczyć Ville, a nie Bojana.. heh

0

Oj jak spłodze syna w najbliższym czasie, to będę wiedział gdzie go zaprowadzić ;)

0

Pamiętam ten mecz, zwykły sprzedawczyk! A po nim "Cashly" Cole

JUDA!

A Puyol jeszcze go klepie po plecach, ode mnie dostał by w morde ;)

0

Nie macie przypadkiem ciekawszych tematów aniżeli interpunkcja? Ponad połowa polaków nie wie gdzie i kiedy stawia się przecinek. Nie uczcie innych, gdy sami popełniacie takowe błędy.

Wracając do tematu, dajcie sobie spokój z Nasrim... albo fabs, albo cantera.

0

Nie będę ukrywał, w najbliższym czaie licze na fichado Fabregas! Co do alexisa... AGUERO!

0

Takie "firmy" jak Barcelona czy Real M. nigdy w życiu nie wyrzekną się pieniędzy, zwłaszcza tak dużych. Niestety, ale to musi być zrobione od górnie. Osobiście uważam, że angielski wariant jest najkorzystniejszy dla całości.

Puki co, na takie rozwiązanie nikt się nie zgodzi, zreszatą wszyscy dobrze wiemy, że Pan Del Nido próbuje przeforsować ten podział.

0

I pierwszy dostaniesz banana.

Regularnie grywał w PD, szkoda puszczać go z samymi klauzulami. W sumie lepiej, żeby rozwija l swoje umiejętności gdzie indziej

0

Jakie przyszłe gwiazdy? W Barcie to oni już raczej nie zagrają

0

Ouuu ma dziewczyna ruchy!

0

Villa zamiast podawac mógł sytrzelać... brakuje mu troche tego instynktu. Będzie dobrze! 3-1

0

Aj a co do tej kontuzji z udziałem Tytonia, nie sądziłem, że kolano może się zgiąć w tą strone... ouch :-/ ktos coś wie na temat kontuzji tego gościa?

0

A nie mówiłem że będzie to Arsenal ;D

0

Ja wole Bala... jak już wydawać grubą kase, bo na niego tez zapewnie poplyniemy to wole już kogos lepszego

0

Nie bądźcie tacy pewni... obstawiam wygrana ale na pewno po ciężkim boju

0

Stifler nie interesowaliśmy się bo nie było żadnych relacji. Jak są to i zainteresownie wzrosło... a Twoje głupie docinki ( inaczej tego nie można nazwać ) mijają się z celem.

Dla nas będą relacje z innych dyscyplin sportowych a dla Ciebie wrzucanie tchórzofredek w Twoje majty.

Pozdrawiam i opanuj się z pisaniem takich komentow

0

Co jak co ale bramkarzy to My nie mamy

0

Nie będę ukrywał, nigdy VV nie lubiałem.

Ostatnie dwa lata miał imponujące ale i tak moim zdaniem Iker to nie ta klasa...

0

Dodaj do Pata i Rivaldo Luisa Enrique i Figo ( zaraz połowa mnie wygwizda).... Do tego w środku Guardiola, ehh miłe czasy

0

Zaimponował mi Bale, jak na lewego obrońce/skrzydłowego.

I mamy kandydata na lewą obronę Barcy

0

Czekam tylko na fazę pucharową, będę się modlił o A.C. Milan

0

Jak już kimś się wzmacniać, to właśnie Kunem.

Kun + Cesc i pasuje

0

Piszcie co chcecie, NANI.

JAk nie to Aguero bądź Pato.

0

Jestem za, jeżeli nie będzie strzelał fochów i grał na swoim poziomie to na pewno będzie dużym wzmocnieniem.

Od czasów Roniego, brakuje mi na skrzydle takiego grajka

0

Brawo iniesta. Cierpimy na "mnogość" środkowych a ty chcesz oddac kolejnego...

0

Taki francuz z Abidala ;)

0

A szkoda. Podobała mi się opcja z Diego i Mascherano.

Obaj byli dostępni za "śmiesznie" niskie ceny jak na możliwości klubu.

Obaj przyszli by w cenie Czesia.

0

Po Kluivercie mój ulubiony piłkarz.

Zapraszam, z jego technika na pewno dałby sobie radę.

To jak? Piszemy petycje do Rosella :)?

0

pffff

Szkoda mi nawet tego komentować, za rok znowu będziesz płakał ze chcesz do Barcy. A tym czasem życzymy Ci walki o 4 miejscie

0

Czyli nic z tego nie będzie.

Javi Martinez i stoper. Będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?